Re: Samsung Galaxy S7/S7 Edge - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kultus 19. 4. 2017 13:18

Taky si myslim, ze je 19K nejak prestrelena cena...jinak S7e ma sirsi displej od S8 ale porad je do ruky paradne skladny, jak jsem psal prechazel jsem z N4 a rozdil v drzeni velky, odpovida zuzeni displeje minus monstrozni ramecky kolem displeje u N4. Mam S7e v pruhlednem kejsu a drzeni pohodlne stejne jako celkova prace s telefonem. S8 si bez radeji osahat, fakt je to dost maly vsechno kvuli te sirce, vyska to nenahradi...jak ale zacnes pismo zvetsovat min se ti tam toho realne vleze-zalezi taky na optimalizaci stranek k prohlizeni. Nevim prakticky mne to nenadchlo, ikdyz po esteticke strance se mi hodne libi.
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod kozenka 19. 4. 2017 17:08

Tak jsem dneska poridil origo folii na nasi S7 a svete div se velka prevelika spokojenost. Cena 200,- vc. 2ks folii a hned se hodily obe. Prvni jsem nalepil spatne, odlepim a hned se na folii nalepilo asi milion kousku prachu, takze na vyhozeni. Druhej pokus se uz zdaril. A to hlavni zatim folie drzi vsude kde ma a hlavne dotyk funguje na 100% coz se u predeslyho skla z Ali rict nedalo tam displej reagoval priserne.
kozenka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cardi 19. 4. 2017 19:00

Tak pokud myslis tim orig folii od Samsungu tak na Spigenu liquid crystal se zacne odlepovat po chyvili..
Panasonic GD67, Samsung C100, Nokia 6230i, Nokia N73, Nokia 5800, Nokia N8, Lumia 720, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7, S8+, S10+ ? ? ?
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 19. 4. 2017 19:42

Alpha8520 píše:Mr.Scully: V nastavení displeje je funkce zábránit zapínání displeje v tmavých prostorech, máš to zapnuté?


Děkuju, tohle jsem úplně přehlídnul. Třeba to pomůže :)

M.BoBo píše:Mě.Scully: Na samovolné mačkání čehokoli na displeji pokud mas zařízení v kapse funguje jediné a to dávat jej displejem ven.


Jako že ty tlačítka se častěji mačkají, když je telefon displejem směrem ke koulím? Že když se telefon dá do kapsy obráceně (displejem jakoby nasměrovaným od těla), tak počet náhodných spuštění se zmenší? Vyzkouším.
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kozenka 19. 4. 2017 19:54

cardi píše:Tak pokud myslis tim orig folii od Samsungu tak na Spigenu liquid crystal se zacne odlepovat po chyvili..

Zatim ji tam mam den a nic se neodlepuje uvidime. Prst klouze, folie zabira v postate celej displej jen milimetrik mozna ne az k okrajum ja jsem spokojenej.
kozenka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cardi 20. 4. 2017 06:30

kozenka: tak to je hlavni :ú ja si nedavno obednal z ali dve folie ale to byla katastrofa snad další bude lepší :)
Panasonic GD67, Samsung C100, Nokia 6230i, Nokia N73, Nokia 5800, Nokia N8, Lumia 720, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7, S8+, S10+ ? ? ?
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M.BoBo 20. 4. 2017 12:11

Mr.Scully píše:Jako že ty tlačítka se častěji mačkají, když je telefon displejem směrem ke koulím? Že když se telefon dá do kapsy obráceně (displejem jakoby nasměrovaným od těla), tak počet náhodných spuštění se zmenší? Vyzkouším.


Přesně tak, pak se nemají o co mačkat. Vyzkoušej a věřím, že budeš spokojenej;).
iPhone 13 Pro/Apple Watch 7/iMac M1>iPhone 12 Pro>iPhone XS>iPhone 7>Samsung Galaxy S7 Edge>iPhone 6s>iPhone 6>iPhone 5s>LG G2>Samsung Galaxy S4>Blackberry Z10>Samsung Galaxy NOTE2>Nokia Lumia 920>Asus Padfone>...
M.BoBo
Junior

Odeslat příspěvekod djdekl 21. 4. 2017 05:04

Jak je mozny, ze se mi stale sami aktualizujou nektery aplikace ? Konkretne hlavne Messenger - v Google Play i aplikaci aktualizace vypnuty...
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod fokifocus 21. 4. 2017 07:37

zdravim , mam S7 edge a o vikendu jsem zjistil ze mi nejde SD karta (256GB) , fotky se zobrazily jen sede s otaznikem a telefon zacal psat ze SD karta neni vlozena , po vlozeni do PC to napise ze je ji potreba zformatovat . zatim jsem se to neodvazil . ncimene vzal jsem druhou (128GB ) nahral si na ni nejake fotky a muziku , vlozil do telefonu , ten ji zase nevidel a po vlozeni do PC jde vse prehrat ale kdyz smazu cely obsah tak po vyjmuti a znovuvlozeni je cely obsah zpet
fokifocus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kozenka 21. 4. 2017 07:44

Zkus ji vlozit do telefonu a naformatovat v telefonu jit by mela dej vedet.
Naposledy upravil Nick Cave dne 21. 4. 2017 08:13, celkově upraveno 1
Důvod: necituj předchozí příspěvek!
kozenka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ALDA._ 21. 4. 2017 11:16

djdekl: v nastaveni - aplikace zakaz facebook app manager...
ALDA._
Junior

Odeslat příspěvekod llubik 21. 4. 2017 12:04

Na to maju nejaku fintu, mne sa takto aktualizuje Skype . . . vsetko zakazane, a obcas sa mi stane ze sa aktualizuje na najnovsiu verziu . . .
llubik
Junior

Odeslat příspěvekod ALDA._ 21. 4. 2017 12:45

Treba jo, ale na facebook mi to funguje...
ALDA._
Junior

Odeslat příspěvekod djdekl 21. 4. 2017 13:38

Nastaveni - Aplikace - a telefon se restartoval :-D
Samsung S7 7.0 ETL + T-Mobile
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod Lupan01 21. 4. 2017 18:18

Zdravim,vim,ze to tu bylo,ale nemuzu to dohledat,jaka je ta aplikace,aby se mi telefon synchronizoval na Samsung account?Samo mi to nedela a kdyz jsem jej mel,tak dobry,ale udelal sem tovarko a nemuzu si vzpomenout,diky
Lupan01
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků