Samsung Galaxy S6/S6 Edge(+) - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Egee 17. 4. 2017 15:22

V Nastavení - nahrávaní
nech automaticky
mám mp4
nahrávat přes BT ano ( pokud máš HF v autě aktivní)
zdroj BT automat

Příchozí hovory - to si vyber ( mám vše)

když připojíš k PC - můžeš ze složky ( Moje soubory - Paměť zažízení ) ACRCalls - kopírovat zvukové soubory do PC
„Kvalitní produkt /systém nepotřebuje reklamu“
Egee
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod astinek 17. 4. 2017 17:25

Zdravím, chci se zeptat jak jste spokojeni s S6 co se týče mobilního signálu. Jde mi hlavně o Lte. Kamarád má S6 edge a pokud má nastaveno Lte. Tak je více méně bez signálu než se tel přepne do 2G. Uvažuji o koupi tak mě to zajímá. Operátor T-mobile.
astinek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jarsou 17. 4. 2017 17:42

žádný problém...
jarsou
Junior

Odeslat příspěvekod George07SK 18. 4. 2017 07:11

Dobrý deň,
viete mi niekto poradiť? Môj s6 edge mi zamrzol a sam sa reštartoval potom hneť zase zamrzol a reštartoval potom sa vypol tak som ho natvrdo resetol (vypínacie tlačítko + volume -) po 3 pokuse sa zapol a išiel normálne len keď začal inštalovať aktualizáciu hocijakej appky tak sa zase zasekol a to iste dokola. Dal som aj reštart do výrobných nastavení a nepomohlo. Ak inštalujem aplikáciu ktorá predtým v telefóne nebola tak ide všetko v pohode ale akonáhle sa inštaluje niečo čo tam bolo pred prvým zaseknutím vždy telefón zamrzne. Dal som ho reklamovať a reklamáciu mi neuznali (vymysleli si nejakú príčinu že bol príliš mechanicky namáhaný...) ale že za 175e mi ho opravia čo som odmietol. Viete niekto poradiť čím to môže byť?
Ďakujem
George07SK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jarsou 18. 4. 2017 07:31

Jakou verzi Androida tam teď máš? Je možné, že se ti kousl upgrade na verzi 7 a nedokončilo se to. Takže bych zkusil tam znovu sedmičku flashnout a mělo by to běhat...
jarsou
Junior

Odeslat příspěvekod George07SK 18. 4. 2017 07:44

Mám tam android 6ku a keď som dal manuálne vyhľadať upgrade tak mi napísalo že najnovšie aktualizácie sú nainštalované. Ale ďakujem za tip určite skusím preinštalovať celý android
George07SK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jarsou 18. 4. 2017 07:59

Firmware najdeš zde:

https://www.sammobile.com/firmwares/database/SM-G925F/

Nové slovenská sedmička je hned nahoře....
jarsou
Junior

Odeslat příspěvekod George07SK 18. 4. 2017 10:03

Ďakujem, a myslíte že to bude systémová chyba alebo to môže byť aj niečo iné??
George07SK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jarsou 18. 4. 2017 11:41

Určitě chyba v systému, hardware by se projevoval jinak....
jarsou
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 4. 2017 16:13

A jak se projevuje HW ?
anonymni

Odeslat příspěvekod jarsou 18. 4. 2017 16:58

Různě, že se to kousá při spuštění, nenabíhá, špatně zobrazuje, nejde....
jarsou
Junior

Odeslat příspěvekod JanFogas 19. 4. 2017 20:21

Nazdar. Náhodou jsem zjistil, že mi nefunguje infraport. Chtěl jsem si přepnout program a ono nic. Zkoušel jsem diagnostickou aplikaci Samsungu, ale ta nějak na infraport nemyslí. Když si stáhnu nějakou dignostiku z GP, která zahrnuje i infraport, tak při testu infraportu spadne. Android mám aktuální pro ETL - zatím 6.0.1. Myslíte, že je to HW nebo jen nějaký SW nešvar? Tovární reset se mi zatím dělat nechce, udělám až po updatu na Android 7.
JanFogas
Junior

Odeslat příspěvekod Egee 19. 4. 2017 20:45

Infra na S6 edge plus??
„Kvalitní produkt /systém nepotřebuje reklamu“
Egee
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 4. 2017 06:49

+1

JanFogas píše: Myslíte, že je to HW nebo jen nějaký SW nešvar?

Ano je to "chyba" HW :D
anonymni

Odeslat příspěvekod JanFogas 20. 4. 2017 21:03

Egee a handyouch: Jsem rád, že máte smysl pro humor, ale nevím, kde jste se dočetli, že píšu o Edge+??? Mám standardní plochou neboli flat verzi S6. ;-)
JanFogas
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků