Samsung Galaxy S6/S6 Edge(+) - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 4. 2017 12:45

Stejný, ale ve zlaté barvě mám taky na S6... v šuplíku.
Souhlasím, sedí perfektně, ale má to jedno velké ALE : zbytečně zvětšuje telefon (a to dost, do obou stran o 5 mm oproti pouzdru Nillkin), takže telefon mám stále ve slimu od Nillkinu (170Kč)
anonymni

Odeslat příspěvekod Egee 14. 4. 2017 10:25

Jak rozebrat telefon ? Výměna baterie.
https://www.youtube.com/watch?v=rZk0sCauius

-- 14. 4. 2017 10:48 --

,, sklo ,, na displej

http://www.ebay.com/itm/182376171450?_t ... EBIDX%3AIT

jak na to ?

https://youtu.be/18C3TPmFGGc


už dorazilo 70 Kč

Obrázek
„Kvalitní produkt /systém nepotřebuje reklamu“
Egee
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xanderovitch_1 14. 4. 2017 18:33

Rozdelat to neni ani tak problem, ale zalepit zoatky..
xanderovitch_1
Junior

Odeslat příspěvekod cardi 14. 4. 2017 19:14

xanderovitch_1: presně tak pěkná kravina se do toho pouštět sám....
Panasonic GD67, Samsung C100, Nokia 6230i, Nokia N73, Nokia 5800, Nokia N8, Lumia 720, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7, S8+, S10+ ? ? ?
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xanderovitch_1 15. 4. 2017 10:32

Psal jsem do iloveservis, chteji 1400,- za vymenu a trva to cca 4h nez zaschne novy lepidlo. Jinak jsem flashoval fw s jinym product code a knox warranty zustalo 0x0 a pred rootem i oficialni status :-)
xanderovitch_1
Junior

Odeslat příspěvekod p.lehky 15. 4. 2017 11:56

otázka na Nougaty.. dělali jste čistou instalaci (tovární nastavení..) nebo vše klape i bez?
p.lehky
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod guiz 15. 4. 2017 12:43

xanderovitch_1 píše:Psal jsem do iloveservis, chteji 1400,- za vymenu a trva to cca 4h nez zaschne novy lepidlo. Jinak jsem flashoval fw s jinym product code a knox warranty zustalo 0x0 a pred rootem i oficialni status :-)

Samozřejmě víš že po jejich zásahu přicházíš o záruku. :-)
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 4. 2017 14:22

Stejně jako by to dělal doma :D
anonymni

Odeslat příspěvekod xanderovitch_1 15. 4. 2017 18:51

Ano, to je jasne. To uz je na kazdym, jak se rozhodne :-)
xanderovitch_1
Junior

Odeslat příspěvekod XENOY 16. 4. 2017 22:22

Ahoj všem.Mám takový problém.Mně i mojí rodině je vyhrožováno.Neustále telefonáty z pravidelným se opakujícím intervalem. Právnik chce abych si nahrával hovor a já nevím jak.Já i moje přítelkyně máme samsung galaxy s6. Nejsme tak technicky zdatný tak nevíme zdali má samsung s6 v telefonu možnost zapnout nahrávání hovoru anebo se musí nainstalovat nějaká aplikace z obchodu play.V případě že musím koupit a stáhnout nějakou aplikaci tak poraďte nějakou která nahraje hovor v dobré kvalitě a hlavně nahraje obě strany.Děkuji všem co pomůžou a poradí
XENOY
Junior

Odeslat příspěvekod jarsou 17. 4. 2017 05:35

Sám o sobě to S6 nemá. Já vyzkoušel několik a nejvíce se mi kvalitou osvědčila aplikace ACR. Má dost možností nastavení, chce si to s tím pohrát, ale výsledek naprosto perfektní pro obě strany...
jarsou
Junior

Odeslat příspěvekod mujtvujnick 17. 4. 2017 07:08

2 XENOY: stáhni apku ACR, asi nejlepší ( + zdarma ) co jsem našel: https://play.google.com/store/apps/deta ... .acr&hl=en
mujtvujnick
Junior

Odeslat příspěvekod chemer 17. 4. 2017 08:26

Ano, ACR opravdu funguje. Používám placenou verzi kvuli synchronizaci nahrávek do Dropboxu.
Jen dodám, že jsem řešil problém s nahrávkami a jako zdroj zvuku jsem v nastavení musel přepnout na "VOICE_COMMUNICATION".
Fold5 | S24+ | Watch6 Classic | Tab A8 | Redmi Note Pro 5G
chemer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Egee 17. 4. 2017 09:58

Ano ACR mám strašně dlouho - koupenou dokonce - maximální spokojenost - v češtině- spousta nastavení - možnost automatického záznamu nebo po hovoru se zeptá zda uložit
„Kvalitní produkt /systém nepotřebuje reklamu“
Egee
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod XENOY 17. 4. 2017 13:31

už jsem nainstaloval díky všem :) už jen na nastavení mám neco měnit? třeba v jakem formatu záznamu to nahrávat abych to pak přehral v běžném přehrávači .A zdroj zvuku nemenit? nechat automaticky?
XENOY
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků