Samsung Gear Fit 2

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Pavlos23 4. 4. 2017 19:43

Tak jsem koupil Gear Fit 2 a hned problém. K mému Honoru 6 se nechtějí připojit přes BT. Přes WiFi hotspot ano. Kamarád je k sobě na Note 3 spároval. Já ještě zkusil připojení k BT sluchatkum a tam se taky připojily. Pokud by to nezkouslo můj tel, tak podle mě by se nepripojily ani k hotspotu,ne? Tovární nastavení se mi u telefonu zrovna dělat nechce :-(
Tel jde spárovat, potvrdí se kódy a když otevřu app Gear a dám připojit, tak to hodí hlášku Stáhnutí se nezdařilo.
Pokud otevřu nastavení BT v telefonu jsou hodinky ve spárovaných a když na ně kliknutí, nic se neděje.
Hodinky v pohodě připojím k WiFi ať se zaplím BT či vypnutým.
Kamarád je normálně přes BT k sobě na tel připojil, takže nevím, co dál. Jestli by pomohlo tovární nastavení telefonu a nebo je vyměnit.
Díky za případnou radu.

PS: Tel má android 6 a 3GB RAM. Na infolince mi ten pitomec řekl, že asi nejsou kompatibilní
Pavlos23
Junior

Odeslat příspěvekod cardi 5. 4. 2017 06:45

Pavlos23: a cemu se divis? taky to pravda muze byt ze nejsou komaptibilni :D ani bych se nedivil
Panasonic GD67, Samsung C100, Nokia 6230i, Nokia N73, Nokia 5800, Nokia N8, Lumia 720, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7, S8+, S10+ ? ? ?
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beesee 5. 4. 2017 08:29

Seznam otestovaných kompatibilních telefonů najdeš tady: http://www.samsung.com/global/galaxy/gear-fit2/device-compatibility/

V obecné rovině stačí:
- android 4.4. a výše
- alespoň 1,5 GB RAM

V seznamu kompatibilních telefonů Tvůj Honor sice není, ale myslím, že by to fungovat mělo. Pokud ne, doporučuji spárovat např. u kamaráda, který má Samsung a stáhnout přes Gear manager nový firmware do hodinek Gear Fit 2 (mně už přišly tuším 3 updaty) - je možné, že to pomůže.
beesee
Junior

Odeslat příspěvekod Pavlos23 5. 4. 2017 08:59

Nepomohlo, bohužel. Objednal jsem S6 Edge, tak uvidím. Firmware šel stáhnout i přes Wifi
Pavlos23
Junior

Odeslat příspěvekod morki 5. 4. 2017 10:03

A kdyz to nepujde z S6 edge tak si koupim iphone 6s a stim to pujde :) bozeeee :)
morki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pavlos23 5. 4. 2017 11:57

A co? Když na to mám, tak proč bych si ho nekoupil? Prostě ty hodinky se mi líbí. Když nepůjdou, tak je vrátím a mobila klidně taky, nepatřím mezi Samsung fans. Takže uvidím. Honora jsem dal to továrního nastavení a stejně to nejde.
Pavlos23
Junior

Odeslat příspěvekod cardi 5. 4. 2017 12:17

Neni jak si to prvnne zjistit jestli to bude fakat ze? nez si neco koupim :) ach jo..ak hlavne jak na to mas a tyhle kroky te bavi :D
Panasonic GD67, Samsung C100, Nokia 6230i, Nokia N73, Nokia 5800, Nokia N8, Lumia 720, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7, S8+, S10+ ? ? ?
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pavlos23 5. 4. 2017 12:45

Pokud vím, Gear Fit 2 nemá moc problémů s Androidem. Tak jsem ho koupil a moc se mi líbí a jsem ochotnej koupit Samsung. A jestli Vás trápí, že nejsem fanda výrobce ledniček. Honor 6 je už tři roky starý model co stál 10t. Abych si trochu pomohl koupí Samsunga, tak jedině S6 a výše. Nová A5 min 11t a rovná se tomu tři roky starému hukvaji

-- 5. 4. 2017 14:13 --

cardi píše:Pavlos23: a cemu se divis? taky to pravda muze byt ze nejsou komaptibilni :D ani bych se nedivil

Spíš teda nechápu, proč teda neudělají tyhle věci čistě na Samsung a hotovo. Proč podporují jen něco a na návodech píšou, že s Androidem 4.4 a více jsou kompatibilní, když evidentně nejsou.
Tuhle politiku nechápu.
Pavlos23
Junior

Odeslat příspěvekod cardi 5. 4. 2017 13:41

Pavlos23: Samsung no ja uz se u nich taky nicemu nedivim abych pravdu řek
Panasonic GD67, Samsung C100, Nokia 6230i, Nokia N73, Nokia 5800, Nokia N8, Lumia 720, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7, S8+, S10+ ? ? ?
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pavlos23 5. 4. 2017 13:45

Chápu, že chtějí, aby si zákazníci koupili i tel od nich, ale prostě mají stanovit pevná pravidla. Já bych rád spíš jiný tel než Samsung, ale copak si to člověk může koupit? Mají pár jiných značek, ale zaručí někdo člověku, že to bude fungovat dobře?
Mě nejvíc namíchnul pitomec z jejich infolinky. Prostě se podíval do návodu, nic tam o mém problému nebylo, tak hned že to není kompatibilní zařízení a jestli mi může ještě s něčím pomoci.
Samsung má prostě wereabeles zařízení hezky zpracovaný a prostě ty Gear Fity 2 a S3 Frontiery vypadají peckovně.
Pavlos23
Junior

Odeslat příspěvekod Pavlos23 5. 4. 2017 21:12

Už to maká. Takže prostě to Honora nevzalo. Jinak S6 se mi líbí. Jen teda musím u O2 poresit tu nano simku, teď mám mikro
Pavlos23
Junior

Odeslat příspěvekod dezavy 30. 7. 2017 18:31

Ahoj všem, kdo vlastní Samsung Gear fit 2.
Zajímá mě, jestli na nich funguje sleep as Android, aby mě náramek budil ve vhodnou dobu?

Díky za info
dezavy
Junior

Odeslat příspěvekod beesee 30. 7. 2017 19:08

Gear Fit 2 mají jen klasický budík - budí pomocí vibrací v předem na pevno stanovený čas. Gear Fit 2 vyhodnocuje kvalitu spánku ve 3 stupních: spánek bez pohybu, spánek s lehkým pohybem, nepokojný spánek. K dispozici je velmi podrobná statistika (statistiky za den, týden, měsíc), grafy, průměrná efektivita spánku atd. Neumožňují však buzení ve stylu aplikace Sleep as android a tuto aplikaci ani nelze doinstalovat.
beesee
Junior

Odeslat příspěvekod dezavy 30. 7. 2017 20:29

Díky za info..
Na zahraničním webu jsem našel info od vývojářů, že někdy od dubna jednají se Samsungem, aby to fungovalo, ale v jakém stavu to je nyní, se nikde nepíše.
dezavy
Junior

Odeslat příspěvekod DirtyKing 6. 8. 2017 18:31

Ahoj všem,

mám druhý den Gear fit 2 a měl bych dva dotazy.

1) Na mail (GMail) nebo SMS mě hodinky upozorní vibrací a zobrazením na displeji. Ale na messenger nebo WhatsApp mě upozorní pouze rozsvícením displeje, ale už nevibrují? Lze nějak nastavit vibraci i pro tyto aplikace?

2) Zkoušel jsem cvičení na kole. Ujel jsem cca. 20km a pak jsem dal pauzu. Náramek rozpoznal automatické přerušení cvičení a při obnově cvičení už se nedokázala fixnout GPS, ale na displeji pouze blikala ikona vyhledávání družic. Musel jsem provést restart a pak už to zase fungovalo. Takto jsem jednu vyjížďku na kole musel mít celkem jako tři cvičení. Nevíte, co způsobuje, že se po přerušení nedokáže fixnout GPS?

Za odpověď moc děkuji

Dirty
DirtyKing
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků