Huawei 2017 - par obecnych otazek.

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod bru7us 4. 4. 2017 08:32

Hoja, dostal jsem se do situace kdy budu pro par lidi ve firme (vcetne sebe) potrebovat dual sim telefony.
Jak uz to byva, pozadavky jsou znacne ruzne takze nepujde porizovat jeden model (a jelikoz nekteri kterych se to tyka jsou partneri/spolumajitele tak jim nemuz dat befelem co se poridi).
V soucasnosti mame ve firme mracna iPhone/iPad (tak 95%) k tomu par starsich BB pro lidi co nedokazi zit bez klavesnice (ti uz se tesi na KeyONE) a par androidu (tam kde se setrilo).

Co jsem se koukal na nabidku dualSIM tak mne vychazi nejlepe Huawei - maji nejsirsi portfolio dualSIM. Sice narazim na standartni problem - ie hodne lidi chce maly telefon (pod 5'jako je standartni iPhone) ale s vykonnym HW a v spickovem provedeni a to je procte u androidu chimera.... ale jinak P10 vyapda ze managory oslovuje a pro zbytek firmy je Lite verze OK.

Chtel bych se tu zeptat na nasledujici:

- jak je na tom H s update?
-- jak velke update - prijdou nekdy? :)
-- tak (a to je dulezitejsi) security update - jsou pravidelne a vcasne?
- poruchovost - je alespon na urovni tamtungu nebo je to horsi?
- kvalita provedeni? podle recenzi to vypada ze se hodne zvedli (naposled jsem drzel v ruce neco od H pred tak 3 lety - na obrazku to vypadalo jako iPhone, ale v ruce to byl humus -ostre hrany a nekvalitni hlinik)
- stabilita systemu, resp te jejich nadstavby - od vlastniho androidu vim co mam cekat (nechci se s tim moc sr*t - potrebuji aby to bylo ok out of the box)

Dikes predem.
bru7us
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 4. 4. 2017 10:47

S timhle dotazem jdi na Huafan.cz a budeš nadšen z odpovědí :-D
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bru7us 5. 4. 2017 08:00

Njn ja ale ja mel zajem spis o zkusenosti nez o mazani medu kolem pusy :)
bru7us
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků