Samsung Galaxy Note 8 - spekulace před představením

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 3. 4. 2017 15:06

To je dělo, co říkáte? :)
https://mobilizujeme.cz/clanky/galaxy-note-8-bude-mit-minimalni-ramecky-a-brutalni-vybavu
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cardi 3. 4. 2017 16:10

Spekulace zadne delo zatim nevidim
Panasonic GD67, Samsung C100, Nokia 6230i, Nokia N73, Nokia 5800, Nokia N8, Lumia 720, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7, S8+, S10+ ? ? ?
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 3. 4. 2017 16:44

to vypadá... možná ... by měl... A možná se...

Takový článek můžu napsat z fleku každý den. A když se na*eru, tak i dva 8-P
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 3. 4. 2017 16:54

Tak jasně, pul roku před představením je celkem dlouhá doba, ale bude zajímavé sledovat, jak se ty specifikace budou postupem času měnit.. :)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 3. 4. 2017 17:26

jakože - co z toho nakonec vyleze? :-)
Já osobně si myslím, že nic převratného proti Note7 to nebude. Ani vlastně není potřeba, když si téměř nikdo Note7 neužil. Něco lehce přihodí, pozmění...a bude to.
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 3. 4. 2017 17:59

Asi tak. Mi se líbí ta velikost displeje (i když zatím v rámci spekulace) protože takovou (6,4p) teď mám a zpět bych již nešel :) já myslím, že displej by mohl být větší než u N7, příkladem budiž S8+
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 3. 4. 2017 20:46

Já byl docela satisfuckován velikostí N7, který mi přišel fakt akorát. Už i tak do bylo v kapse saka nebo košile docela velké a vyčnívala část ven :-(
Osobně bych se ani moc nezlobil, kdyby moc změn nebylo. N7 mi vyhovoval po všech stránkách.
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 3. 4. 2017 21:06

Jestli bude celkově rozměrově větší než Note 7 a já předpokládám, že ano, tak je to z mého pohledu velká škoda.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Auto1 4. 4. 2017 07:49

Odhaduji, že Note8 bude vycházet z S8plus a to by pak zůstaly téměř shodné rozměry, ale diametrálně jiná velikost displaye oproti Note7.
Těch 5.7" mě bavilo v roce 2013 u Note3, ale od té doby čekám na display okolo 6.5, taky se blíží Vánoce 2017 s tím, že se zase česká distribuce určitě nestihne a budou až první čtvrtletí 2018
Takže i těch 6.2 s tak tenkými rámečky je pro mě ideál, něco takového jsem nikdy nečekal...
Co se týká těch spekulací, je zřejmé, že parametry jednotlivých součástek budou shodné a nebo lepší než u S8plus takže za mě to je úplně v pohodě.
Ony ty rozměry telefonu taky korespondují s postavou, velikostí kapes a rukou. Kdo má tlapu jako já, tak držet v ní nějaký 5" iphone je naprosto směšné, kromě toho, že tam nic nevidím... A v kapse když sedím v autě, ani Note7 nemohu vylovit, protože pás, vždycky si říkám, že ho příště vytáhnu než si sednu :-))
Co se týká home buton, tak jsem rád že je pryč, ale je potřeba to dotáhnout do konce.
Jedná se o stejný problém, jako u tabletů Samsung, pokud totiž zařízení otočíte do jiné polohy, je fajn, že tlačítka rotují s obrazovkou.
Ještě aby udělali Landskape režim i pro home obrazovku a pro Menu a byl by to ideální stav.
Co se týká inovací, nechápu ty řeči o malé revoluci. Já vidím velkou, to ovládání gesty už je dotažené do ideálu (inspirace hodinkami) a mraky dalšího a to používám Note7 který polovinu fičur z Androidu7 má už v Androidu6 a přesto tam vidím zásadní pokrok a to je jen Hloupá S8plus, až bude Note8, tak to bude s S-pen dokonalost sama :love:

Tohle video dobře demonstruje ten 6.2" display. Úžasné :idea:
Přílohy
samsung-galaxy-s8-and-s8-plus-size-comparison.png
maxresdefault.jpg
Naposledy upravil Auto1 dne 4. 4. 2017 08:41, celkově upraveno 1
Auto1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GiFu 4. 4. 2017 08:35

Já doufám, že budou pokračovat po N7 v měřítku 16:9. S8 kupovat nebudu z toho důvodu. Chci opět velký display, ale koupit S8, kde je šířka stejná jako mám teď na S7 je blbost. Nechci jezevčíka, ale normální tel. jako Mate 9.
Galaxy Note8
GiFu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Auto1 4. 4. 2017 08:45

Já Tě chápu a máš pravdu pokud Ti stačí malý display.
Ale pokud chceš něco většího, tak ty tablety 6-7" se nedají v jedné ruce držet už tak pohodlně, spíš to je taková křeč.
Proto je pro mě geniální tento krok, kdy "jezevčík" dokáže zvětšit display ale stále jej držíš úplně v klidu jednou rukou.
Mate9 je někde mezi těmito extrémy a asi Samsung chtěl trumfnout tuhle dokonalost, tak to přehnal do extrému.
Je otázka co je lepší, asi záleží, co využiješ.
Ten jezevčík je ideální pro multiwindows režim, kdy máš dvě okna a v každé jinou aplikaci, a můžeš pohodlněji vytvářet obsah přetahováním, takže nemusíš z ničeho vylézat přes souborového manažera.
Používám např pro upload fotek z galerie do mejlu a podobně a je to pohodlné, rychlé, efektivní, geniální...

Jestli mě něco znepokojuje, tak to, že o ultrazvukové čtečce prstů se v souvislosti s Note8 ani nespekuluje :/
Naposledy upravil Auto1 dne 4. 4. 2017 11:17, celkově upraveno 1
Auto1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kultus 4. 4. 2017 09:35

Podle mne je 16:9 i 18,5:9 pro jine aktivity nez telefonovani, psani ve whatsupu, koukani na filmy nebo foceni nesmysl. Ale 16:9 je ten prijatelnejsi kompromis nez 18,5:9, ktery musel prijit kvuli SW tlacitkum a ted to okecavaji jak to vyuzijete :D Na prohlizeni dokumentu, psani poznamek, navigaci/mapy, internet je vzdy lepsi 4:3 coz je v dnesni dobe nerealni. Mam doma ipad mini a ikdyz je utrpeni s tim cokoliv delat, zobrazeni office dokumentu, internet.stranek cehokoliv krome videa je na tom displeji uplne nekde jinde nez na klasickych 16:9 displejich, ktere pohltila multimedialni moda. Doma bych na netobooku taky radeji 16:10 ale bohuzel...Zajimave jak nekteri obhajovali 16:9 snimace fotaku a zase jsou zpatky snimace 4:3 :) ale jak uz nekdo psal je to uz padlo do jedne ruky nevhodne. Misto kravin at se zbavuji radeji tech bocnich ramecku a pak muzou zvetsovat i pri 16:9. Treba Note 4 byl pro mne v ruce uz na hrane, ale kdyby zmensili bocni ramecky displej by se krasne natahl pres 6"...pokud bude note 8 takove padlo (vetsi nez S8+) tak si ho urcite nekoupim. Co se tyce pomeru velikosti k displeji tak mi prijde vyhodna S8, velikost jako S7e s vetsim displejem a nizsi pocatecni cenou. Smulu maji milovnici 5,1" displeju...
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod Auto1 4. 4. 2017 12:14

Tak jsem trochu pohledal a hele: Samsungu měla spol. Synaptics dodávat ultrazvukovou čtečku pod display už pro S8 ale nestihli to odladit, aby to fungovalo uspokojivě, proto Samsung udělal náhradní řešení, aby stihl termín uvedení na trh.
Další zajímavost je, že se testovaly prototypy S8 s duálním fotoaparátem.
To jsou dobré přísliby do budoucna, otázkou je, kdy půjdou do výroby, a jak budou fungovat.
První generace protože první čtečky s pohybem prstu taky fungovaly hůře a vyžadovaly pohyb než další generace co umí číst jen přiložením a to již perfektně.
Auto1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kultus 4. 4. 2017 13:08

to se vi uz davno ;) mne zamrzi, ze S7 neumi odemykat bez mackani home tlacitka jako u nove A rady, IMHO HW zalezitost :(
Naposledy upravil kultus dne 4. 4. 2017 14:36, celkově upraveno 2
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod cardi 4. 4. 2017 13:09

kultus: tohle bych taky uvítal..to bych byl moc rad a podle me to ani nedostane to uz by tam bylo s Nugátem..
Panasonic GD67, Samsung C100, Nokia 6230i, Nokia N73, Nokia 5800, Nokia N8, Lumia 720, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7, S8+, S10+ ? ? ?
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků