VF- konec tarifu "Připojení na skok"

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Petr-II 18. 3. 2017 11:47

Tak, včera mě došla SMS, že VF ke konci dubna ruší tarif "Připojení na skok". Samo bez náhrady a možnosti odporu. Tak se chová ke svému zákazníkovi s 6 SIM, inkasem na platby (nikdy jsem jim nic nedlužil), jedním zvýhodněným mobilem za celou dobu "Délka užívání účtu: 16 let 6 měsíců 25 dní" ...
Ano jsem vů l.
Petr-II
Junior

Odeslat příspěvekod Xr33 18. 3. 2017 13:37

Nebreč. Sobotka vyhozenim Mládka ti zařídil, že můžeš smlouvat....

Tak teď můžeš operátorům volat, prosit je, žebrat, vyhrožovat jim, dělat ze sebe pitomce, jak uznáš za vhodné , třeba ti nějakou kost přihodí k zavazku trvalých plateb na dva roky.. :-))
Naposledy upravil Xr33 dne 18. 3. 2017 15:24, celkově upraveno 3
Xr33
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 18. 3. 2017 13:53

Co to má společného se zrušením tarifu?Tebe snad museli vyhodit s Mládkem či co.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod .357 18. 3. 2017 14:01

Ani se Sovětským svazem to nakonec nebylo na věčné časy...
.357
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod N3Xt887 18. 3. 2017 14:22

Absolutne nechapu ten stesk nad tim jak jste u VF x let a chcete za to neco lepsiho. Taky chodim nakupovat do Tesca 10 let a nic navic nedostanu, stejne tak v bance se ke mne po X letech chovaji porad stejne.
N3Xt887
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roy1 18. 3. 2017 14:38

To máš teda blbý.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Petr-II 18. 3. 2017 16:19

N3Xt887 píše:Absolutne nechapu ten stesk nad tim jak jste u VF x let a chcete za to neco lepsiho. Taky chodim nakupovat do Tesca 10 let a nic navic nedostanu, stejne tak v bance se ke mne po X letech chovaji porad stejne.


Nevím, kde jsi došel na to, že chci něco lepšího (i když proč ne)? Mě data "Připojení na skok" vyhovovala a rušit jsem je nechtěl. Jen mě štve, že díky poslancům a "roku 2014", mě má VF co by dlouholetého zákazníka na háku a já se nemohu bránit.
Petr-II
Junior

Odeslat příspěvekod 856428 18. 3. 2017 16:23

Muzes se prece branit prechodem k jinemu operatorovi.
856428
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petr-II 18. 3. 2017 16:41

Neboj, od roku 2013, kdy mě retenční odděleni VF poslalo k šípku, jsem převedl všechny SIMky na tarif "Nulový tarif na míru" a využívám služeb Odoriku, kde jsem maximálně spokojen. Platba mě klesla na 1/10 toho co u VF, takže jsem rád, že mě vlastně poslali k "šípku".
Naposledy upravil opasino dne 18. 3. 2017 18:53, celkově upraveno 1
Důvod: Předchozí příspěvek se necitujte.
Petr-II
Junior

Odeslat příspěvekod 5uch 20. 3. 2017 16:22

Připojení na skok sice nebylo žádné terno, cenově zamrzlo někde v roku 2005.

Ale pro občasné použití v "hloupém" telefonu (jízdní řády, objednávka zpětného volání pro Odorik) bylo použitelné. Také jsem ho měl. A vždycky se těšil, až budu v EU roamingu, kde se mi cena dat paradoxně velmi snížila. :roll:

Bohužel, tímto končí poslední tarif od velké trojky s účtováním po kB podle skutečné spotřeby a potřeby. Místo aby ho aktualizovali na přijatelnou cenu (1 MB za 1 Kč), tak ho ruší. :hm

VF převede stávající uživatele na balíček "Připojení na den" (25 MB na 24 hodin za 25 Kč, aktivované použitím), což je i pro příležitostné uživatele dat dost nevyhovující varianta. než tohle, tak to mi přijde lepší nedávno v tichosti zavedený balíček "Připojení na měsíc" (100 MB na 30 dní za 50 Kč) - tento tarif je tak trochu schovaný, Vodafone ho neuvádí na webových stránkách s popisem mobilních tarifů, kam směřuje SMS s oznámením o zrušení Připojení na skok. Ani k tomu nebylo žádné reklamní promo, ani tisková zpráva... v ceníku to ale je (strana 34).

Jako další varianta je zablokovat si internetové připojení a pořídit předplacenku od nějakého virtuála, která data účtované po kB umí (typická cena je 1 MB za 1 Kč). Kupodivu to umí i Oskarta, což je "přebarvený" Vodafone (podporu pro ni poskytují stejní lidé, co jsou na PR kanálech a webové podpoře Vodafone). Vyplatilo by se zvážit i jiné virtuály jako Kaktus nebo Odorik, protože kromě dat po kB na Oskartě nic zajímavého není.
Moderátor, co pamatuje Siemens ME45
5uch
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 20. 3. 2017 17:09

200 MB za 77 Kč na Oskartě není úplně špatné na ČR. Tak samo je ale lepší 4 GB na O2 SK za 54 Kč co teď mám :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 5uch 20. 3. 2017 19:04

Vadí mi "balíčkování" a v něm hlavně ta "povinnost" platit bez ohledu na to, jestli se služba používá a balíček vyčerpá. Raději bych nějaký hybrid. Pro nízké spotřeby platba podle skutečné spotřeby, při vyšších spotřebách snížení jednotkové ceny (množstevní sleva), při ještě větších spotřebách nějaké "stropování".
Moderátor, co pamatuje Siemens ME45
5uch
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milanBrno 20. 3. 2017 19:16

Pro uzivatele s nizsi spotrebou dat (do 500MB) jsou vyhodnejsi nabidky nez virtualove (a to vcetne Kaktusu)...
1MB za 0,1kc
v zahranici (1MB za 0,5kc) - bezne 1,66kc (u neomezenek)
milanBrno
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ikre 20. 3. 2017 22:40

Mě poslali toto, máme to v zařízeních a stálo nás to vždy max 7-10Kč tak bozužel teď za 20
Někomu to přepnou na připojení na den, to bude až jim přijde fa na 30x25Kč. přenesou třeba pár kb ale každý den.
Pokud to někdo potřebuje a stačí 5MB tak můžete zkusit retenční a chtít to co je níže.


Váš datový tarif Připojení na skok nahradíme tarifem Připojení pro služby standard
Na konci dubna 2017 přestaneme poskytovat tarif Připojení na skok. Protože si vážíme, že patříte k našim dlouholetým zákazníkům, připravili jsme pro vás
zvýhodněnou nabídku tarifu Připojení pro služby standard se slevou 66 % (5 MB za 20,23 Kč/měsíc), nebo si můžete sami vybrat jiný datový tarif z našeho
portfolia. Pokud změnu neprovedete do konce dubna, tarif vám automaticky nastavíme na celou dobu trvání smlouvy na zvýhodněné Připojení pro služby
standard. V případě, že vám uvedená nabídka nevyhovuje, můžete bez sankcí odstoupit od smlouvy. Věříme však, že s našimi službami budete i nadále spokojeni.
Více informací o datovém tarifu Připojení pro služby standard najdete na tam.je/naskok
ikre
Junior

Odeslat příspěvekod 5uch 21. 3. 2017 11:46

ikre:

"Připojení pro služby standard" v datovém zařízení lepší než drátem do oka (nebo "Připojením na den"). 8-)

Zase je to něco, co není pořádně popsané ani na webu, ani v ceníku pro fyzické osoby.
V ceníku pro FO je uváděno nějaké názvem podobné "Připojení pro služby super" za 100 Kč a patrně 20 MB dat (k službě nejsou uváděny v ceníku žádné informace, jen je použita s uvedeným datovým objemem jako součást balíčků "Vodafone první krok" a "Vodafone první krok pro dítě zdarma"). Názvem, objemem dat ani cenou (před slevou) to není totéž.
V ceníku pro podnikatele (OneNet) je "Připojení pro služby super" (20 MB za 100 Kč) i "Připojení pro služby standard" (5 MB za 60 Kč - takže to je ono!)
Je vidět, že se snaží co nejvíc ždímat i majitele datových zařízení. Těch 20 MB by mělo být maximálně za 20 Kč a u těch 5 MB by mohli prokázat trochu velkorysosti a dávat to zdarma.
Moderátor, co pamatuje Siemens ME45
5uch
Moderátor
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků