LG G Flex 2 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod riki 10. 1. 2017 22:50

Bude potřeba...
Nikdy není tak špatně,aby nemohlo být ještě hůř.
riki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 11. 1. 2017 00:25

Majk píše:Pokud aktualizuju na android 6 přes LG suite, zůstane v původním stavu jako u OTA nebo se hodí do továru, případně bude stejně potřeba továr udělat?

viewtopic.php?f=1918&t=1114158&p=10744376&hilit=+Hard+reset#p10744376
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iceman27 19. 1. 2017 13:40

Tak jen pro info, včera holce chcípl G Flex 2 kupovaný v listopadu 2015.
Klasický LG problém, při botování se na logu LG restartuje. Pořád dokola 8-S .
Odesláno do servisu.
HeadAmp Gilmore Lite mk2, Polaris, Audio-Technica ATH-R70x, Sennheiser HD 58X Jubilee, Meze 99 Classic, Philips X2HR, Audio Technica ATH-MSR7, Sony wh-1000xm3.
FiiO M11, FiiO E12 Mont Blanc.
iceman27
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martinsip 28. 1. 2017 06:50

Majk píše:Pokud aktualizuju na android 6 přes LG suite, zůstane v původním stavu jako u OTA nebo se hodí do továru, případně bude stejně potřeba továr udělat?

riki píše:Bude potřeba...

Proč by mělo být potřeba? Neudělal jsem a šlape vpoho. Dokonce lépe pracuje s volným místem. Když jsem měl Lollipop, tak mě zbývalo v tlf max. 300 MB. Marschmallow mi udržuje 1,2-1,5GB volného místa a to jsem nic neodinstalovával. :hm :-)
Peugeot 308SW 1,6HDi 2010, Fiat Marea Weekend 1,9JTD 2003
Honor magic5 Pro
martinsip
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kubis01 25. 2. 2017 13:20

Icemane, jak jste dopadli s reklamací.

Mám ten samý problém. 6x zasebou restart, pak se to chytlo, ale stejně se to tak 4x za den restartuje. Někdy je to ve smyčce a chytne se to na 3x, někdy hned napoprvé. Jestli se mám dívat po novém?
Kubis01
Junior

Odeslat příspěvekod iceman27 25. 2. 2017 19:15

Ahoj, reklamace šla přes czc kde jsem ho kupoval. Mobil dorazil po 3 týdnech s tím, že opravený, otestovaný a je vše OK. Fungoval přesně 3 minuty :-(
Pak znovu restarty. Takže jsem ho zase zabalil a poslal zpět.
Bohužel netuším, kde byl foun servisován.
Do 14 dnů by se měl zase vrátit, pak napíšu jak to dopadlo.
Dcera jiný telefon nechce, takže pokud klekne potřetí tak budu chcít prachy zpět a koupím ten samý, nový.
HeadAmp Gilmore Lite mk2, Polaris, Audio-Technica ATH-R70x, Sennheiser HD 58X Jubilee, Meze 99 Classic, Philips X2HR, Audio Technica ATH-MSR7, Sony wh-1000xm3.
FiiO M11, FiiO E12 Mont Blanc.
iceman27
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kubis01 26. 2. 2017 09:37

Díky moc, uvidím jak reklamace dopadne u Vdf.
Kubis01
Junior

Odeslat příspěvekod martinsip 27. 2. 2017 18:25

iceman27 píše:Dcera jiný telefon nechce, takže pokud klekne potřetí tak budu chcít prachy zpět a koupím ten samý, nový.

Hmm. A oni ti napíšou, že se závada neprojevila a žádný prachy nedostaneš. :oops:
Peugeot 308SW 1,6HDi 2010, Fiat Marea Weekend 1,9JTD 2003
Honor magic5 Pro
martinsip
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iceman27 4. 3. 2017 09:53

Tak telefon se vrátil z druhé reklamace a po pár hodinách se chová stejně :/ .
Bez nabíječky se jen stále dokola restartuje, po zapojení nabíječky funfuje.
Takže posílám zpět na třetí reklamaci a zkusím žádat vrádcení peněz ( 3x vada se stejným projevem) :pozor .
Uvidíme.
Budu rád, když mě vrátí prachy a koupím holce něco jiného.
HeadAmp Gilmore Lite mk2, Polaris, Audio-Technica ATH-R70x, Sennheiser HD 58X Jubilee, Meze 99 Classic, Philips X2HR, Audio Technica ATH-MSR7, Sony wh-1000xm3.
FiiO M11, FiiO E12 Mont Blanc.
iceman27
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod medacek 23. 3. 2017 10:31

Ahoj, potřeboval bych poradit. Mám Flexe 2 od CZC starý 17 měsíců. Nic sem nedělal po software stránce. Byla tam verze 6.0.1 20C. Zkusil jsem i bez SIM karty a paměťové karty. Teď z ničeho nic mi přestala fungovat kamera. Dělá že se zapne,ale je černý obraz, zapne se chvíli funguje přední i zadní kamera, kousne se po pár vteřinách, napíše fotoaparát přestal reagovat. funguje třeba pár fotek kamera ale není možnost zapnout svítilnu. Zkusil jsem downgrade na 5.1.1, udělal komplet wipe, přepnul se na root, ale projevy jsou více méně pořád stejné. Aktuálně zase 6.0.1. Napadá ještě někoho co zkusit? Díky za konstruktivní radu než to pošlu na reklamaci. Takto se to zdá ale jako soft problém
medacek
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 23. 3. 2017 11:36

root mels, takze aplikaci kamera si zazalohuj.potom ji preved na user.potom ji odinstaluj.restartuj telefon.nahod treba open camera dej ji flag systemovej a zkus neco vyfotit, nahod si camera fv z obchodu, dej ji taky flag system zkus neco natocit.Nahod si aplikaci systemovou - camera kterous zalohoval a posleze odinstaloval a zkus jak se chova.Nic nepomohlo? Zadny wipe ale obraz firmware stahnout a nahrat.Nefachci ? Vklidu muzes do servisu,neni to softproblem.Pozor zalohu
nedelej nakejma hovadinama ale necim co umi odex, zmrazeni, user - system prevod a obracene, abys mel jistotu ze po backupu zvladne i restore.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iceman27 23. 3. 2017 13:10

Takže třetí reklamace telefonu skončila vrácením peněz.
Poslední LG v rodině mám já a to LG V10, vypadá to na přechod k jiné značce. Bohužel.
HeadAmp Gilmore Lite mk2, Polaris, Audio-Technica ATH-R70x, Sennheiser HD 58X Jubilee, Meze 99 Classic, Philips X2HR, Audio Technica ATH-MSR7, Sony wh-1000xm3.
FiiO M11, FiiO E12 Mont Blanc.
iceman27
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 23. 3. 2017 15:24

Tak už ho mám taky taky v reklamaci, klasický problém. Nejde zapnout. Je to škoda, jinak to byl nejlepší telefon co jsem kdy měl a to jsem si myslel, že jsem Samsungista.
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kubis01 29. 3. 2017 18:20

Mě ho po reklamaci bootloop restartů vrátili s tím, že chyba se projevila. Software zařízení přehrany na nejnovější doporučenou verzi. Závada odstraněna. Samozřejmě že tam byla 5.1 Android, který už jsem okamžitě updatem přehrál na offiko 6.0. Tak nevím jestli to má být SW issue. Týden v pohodě a za poslední tři dny se už třikrát samovolně restartoval. Takže brzy to vidím na druhé kolo... Bohužel mi přijde, že LG kopíruje cestu HTC do propadlište mobilních dějin.
Kubis01
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 26. 4. 2017 09:14

Tak u mě po reklamaci spokojenost ( uvidíme jak dlouho ). V reklamaci 3 týdny, výměna základní desky, nové IMEI. Teď týden po reklamaci naprosto OK.
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků