Nokia Lumia 1020 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod McL_cule 8. 11. 2016 17:08

baterka vyměněna, tak snad další 3 roky. pak bude HP elite x3 za pusu.
McL_cule
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paja-indian 26. 11. 2016 11:19

Dobrý den všem.

Můžete mi, prosím, někdo napsat na email pavelmuster@gmail.com, zda má Nokia Lumia 1020 možnost promítat obrazovku přes WiFi Direct, respektive přes Miracast? Můj druhý (firemní) telefon na zařízení s Miracastem obrazovku bez problémů přenese, ale Lumia 1020 toto zařízení vůbec nenajde. Dal jsem nastavení a zobrazit mou obrazovku. Nikde nic. Mám WP 8.1 a sestavení Lumi Denim. Nevím co s tím...

Opravdu prosím o odpovědi na email, nejsem zvyklý sem chodit...


Děkuji. PM
Paja-indian
Junior

Odeslat příspěvekod alabai 27. 12. 2016 09:05

Zdravím, prosím Vás mám problém. Na Vianoce som dostal 1020ku a je to vlastne moj prvý wp mobil. Mal som problém s registráciou na microsoft účet tak som urobil továrenský reset avšak teraz už účet mám ale stratil som z telefonu aplikáciu Camera Pro Camera Smart a zostal mi iba fotoaparát...poradíte ako spet získam tieto aplikácie?
alabai
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pan Kája 27. 12. 2016 14:00

Přímo je nelze dohledat, ale pomůže aplikace jako prostředník ke stažení. Já používám Phone System Updater. Ten už se mi ale neukazuje v krámu ke stažení. Co jsem koukal, podobnou služby by mohl udělat SysApp Pusher a Nokia Update.
Ale jako uživatel l1020 mohu říci, že se bez těch aplikací dá vcelku v pohodě fungovat :)
Siemens M50 -> SE T300 -> SE K750i -> SE C702 -> SE Elm -> Motorola Atrix 4G -> Lumia 1020 (AT&T) -> Lumia 930 -> Galaxy S7 -> Huawei P30 Pro -> Vivo X100 Pro
Pan Kája
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod McL_cule 27. 12. 2016 22:25

ucet je nestabilni. nekdy to pise i tyden ucet neni aktualni, pak se to umoudri. na PC se prihlasim v pohode.
McL_cule
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zek205 2. 2. 2017 15:06

Jak moc je citlivá optika fotoaparátu? Nevěděl jsem o tom "cvakání" a teď mi tak nějak došlo, že mobil asi nebudu moci mít na kole na řidítkách jako ty předchozí. Pokud se tam něco klepe, tak by zřejmě to natřásání mobil moc dlouho nepřežil :/
Nokia Lumia 1020 WP8.1 + Nokia Lumia 620 WP8.1/W10M + Nokia Lumia 820 WP8.1 + Samsung Monte + SE Xperia E15i Android 2.3
Zek205
Junior

Odeslat příspěvekod Pan Kája 3. 2. 2017 17:47

No, je tam kuličkové ložisko.. (bezesrandy, novější modely mají už jiné řešení). Síly na něj působí třeba i jen při chůzi, tak si nejsem jistý, zda by mu kolo nějak víc v tomhle ohledu ublížilo. Ale natřásání nemiluje asi žádný telefon...tak vyber vyměkčený držák, kde nebude mobil sevřený napevno.
Siemens M50 -> SE T300 -> SE K750i -> SE C702 -> SE Elm -> Motorola Atrix 4G -> Lumia 1020 (AT&T) -> Lumia 930 -> Galaxy S7 -> Huawei P30 Pro -> Vivo X100 Pro
Pan Kája
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zek205 4. 2. 2017 19:10

Obavam se, ze tady by nepomohlo nic. Pri jizde na asfaltu by to jeste slo, ale pri jizde v prirode by to na mobil bylo uz moc. Radeji si na riditka dam neco starsiho. Kupoval jsem ten mobil z 90% kvuli foceni a tak si ho nechci znicit. Alespon bude pristupnejsi na foceni a nebudu ho muset porad sundavat z riditek, odpojovat nabijeni, vracet na riditka..
Nokia Lumia 1020 WP8.1 + Nokia Lumia 620 WP8.1/W10M + Nokia Lumia 820 WP8.1 + Samsung Monte + SE Xperia E15i Android 2.3
Zek205
Junior


Odeslat příspěvekod uiqjirka 2. 3. 2017 20:35

Není, je to jen fanoškovský koncept, nikoliv realita..
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod McL_cule 2. 3. 2017 21:10

to prijde, 1020 nemuze byt mrtva. jen ten droid....nokia jede v androidu bez balastu, tak uvidme
McL_cule
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 3. 3. 2017 11:15

Neprijde bohuzel, tehle fanouskovskych konceptu uz bylo..
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cicous 3. 3. 2017 15:40

nebojte nic,kdyz prisla N8 kazdej cumel jak pero,pak 808 a zase kazdej cumel jak pero a 1020 a opet kazdej cumel jak pero tak proc bychom opet nemohly cumet ja pera na to co prijde a ono to prijde :)
cicous
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 5. 3. 2017 16:57

Protoze tohle je koncept fanouska, nikiliv Nokie.Ta je rada, ze je rada a do neceho takoveho hnedtak nepujde a kdovi jestli nekdy vubec pujde, spise ne.Tyhle modely repektive ty fomoduly byly pro Nokii u kazdeho z modelu dost financne ztratove.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 6. 3. 2017 20:41

A jinak celkem čerstvá citace z oficiálního Nokia Mobile Twitteru:

"návrat PureView technologie však neočekáváme, a to ani v případném vlajkovém smartphonu, který by měl dorazit později v letošním roce."
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků