Samsung I9500 Galaxy S4 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod sramik 4. 8. 2016 07:49

Díky za odpověď, já už odinstaloval všechny tyhle apky na snížení spotřeby, hodím to do továrního nastavení a uvidíme. Popřípadě jim to dojdu omlátit o hlavu :D
sramik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ma.str 16. 8. 2016 21:24

Možná budu jeden z mála tady v diskuzi, ale touchwiz mi vcelku vyhovuje. Aktualizace se mi zastavily na 5.0.1, moje přítelkyně má samsung J5 s 5.1.1, graficky se mi to líbí víc - proto bych se chtěl zeptat zda lze do mé S4 GT-i9506 dostat originál samsung romku s 5.1.1 nebo dokonce 6 Marshmallow? Zkoušel jsem hledat, ale nic moc jsem k tomu nenašel, možná jsem hledal špatně. Poradí mi někdo? Moc děkuji za odpověď.
ma.str
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hadasek 16. 8. 2016 22:59

Pokud vidím dobře, tak oficiálně nic vyššího nevyšlo.
http://www.sammobile.com/firmwares/database/GT-I9506/

Já S4 vyměnil za Note 4 a vůbec jsem se s tím nesral a dal jsem tam neoficiální ROM s funkcema z S6, S7, Note 5, Note 7 atd...

http://forum.xda-developers.com/galaxy-s4/i9506-develop
Samsung Galaxy S4 - White
hadasek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jarsou 17. 8. 2016 05:21

A jak to fachčí?
jarsou
Junior

Odeslat příspěvekod hadasek 17. 8. 2016 09:52

Za mě spokojenost. Rychlý, všechno funguje jak má, vychytávky z novějších modelů, rovnou root atd...
Samsung Galaxy S4 - White
hadasek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jarsou 17. 8. 2016 11:19

A kterou z těcho romek jsi tam dal?
jarsou
Junior

Odeslat příspěvekod hadasek 17. 8. 2016 11:39

Do S4 (I9505) jsem dal tuhle rom
http://forum.xda-developers.com/galaxy- ... 0-t3046889

V Note 4 mám teď Dr. Ketan rom
http://forum.xda-developers.com/note-4/ ... m-t2928568

Teď počkám na nějaký slušný vyladěný port z Note 7 :-)
Samsung Galaxy S4 - White
hadasek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jarsou 17. 8. 2016 12:29

Díky, tak já si s ní v mé S4 také zaexperimentuji...:-)
jarsou
Junior

Odeslat příspěvekod Ronni4077 1. 10. 2016 08:08

Ahoj, chci se zeptat, kdyz do mobilu nainstaluji njakou z techto Rom ktere jsou zmineny v predchozich prispevcich, tak mate nekdo zkusenost funkcnost gear/gear fit manager? Dekuju
Ronni4077
Junior

Odeslat příspěvekod daveman01 21. 10. 2016 07:53

Zdravím, po aktualizaci na android 5.0.1 na zamykací obrazovce nevidím nastavení budíku. Nevíte co s tím?
daveman01
Junior

Odeslat příspěvekod novotaaa 22. 1. 2017 20:22

dobry den mam na vas nekolik dotazu a budu rad kdyz mi alespon s nejakym poradite.mam tel samsuns s4 I9506 a zacal nejak zlobit.
1- obcas kdyz ho odemknu mam na pres cely dispej nejakou reklamu.kdyz jdu psat sm mam pod tim oknem kam pisu radek kde je napsano ram:only 30%left,click to. nikdy jsem to tam nemel.jde se toho vseho nejak zbavit?
2- kdyz jsem podrzel to prostredni tlacitko ukazala se mi tam naposledy otevrena okna a jsem vse zavrel.kdyz to udelam ted napise se mi tam com.android.systemui se zastavil.take nevim proc .ani to se nikdy nedelo.
3- koupil jsem si novou baterii a telefon se mi sam od sebe restartuje.tak jsem dal zpet starou.uz se to nedeje.
vse vyse napsane se deje tak posledni mesic.i pred tim nez jsem dal novou baterii.
ps mam andoid 4.4.2
dekui moc za pripadne rady
novotaaa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mahonay 22. 1. 2017 20:36

1- ta reklama je z nějaké aplikace kterou jsi nainstaloval, tohle aplikace zdarma dělají.
2- to se v poslední době děje i u jiných modelů. Řekl bych že máš zaplé automatické aktualizace aplikací a že to dělá nějaká od Google. Vyzkoušej u app od Google odinstalovat aktualizace ve správci aplikací.
3- to určitě není originální baterie. Kde jsi jí kupoval ?
Než se na něco zeptáte použijte políčko hledat
mahonay
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod novotaaa 22. 1. 2017 20:55

baterie od hp tronic vyzvednuta na kasa.cz pisou orig baterie smasung.
jinak tusim ze posledni dobou jsem zadnou apku nestahoval.a presto reklamy tam jsou.no asi je to normalni
novotaaa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 22. 1. 2017 21:07

Udělej si hard reset, obnovení továrního nastavení, třeba to pomůže
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod novotaaa 29. 1. 2017 21:54

prosim kde poridim original baterii na s4 gt I9506
opravdu je to baterii.koupil jsem ji nekde po netu asi za 300 korun.psali origos samsung a rekl bych ze i tak vypadala.
dekuji
novotaaa
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků