Samsung Galaxy A3 (2016) - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod bellouomo 8. 1. 2017 06:04

Musicman budik určitě nefunguje. Jedině to dat do módu letadlo pokud nechceš být na příjmu. V tom případě by měl fungovat. Ohledně smsek mám pocit že ti to naiše při psaní, že jsi překročil určitý počet znaků a začínaáš psát druhou. Ale jistý si tím nejsem. A ohledně narozenin to ti neporadím, nepoužívám.
bellouomo
Junior

Odeslat příspěvekod Musicman71 9. 1. 2017 21:32

bellouomo:díky za info...jo budík nejde no,musí být tel. furt zapnutý,sms vyzkouším a upomínky na narozeniny už jsem vyřešil,problém byl v tom že na čísla uložená na sim kartě to nefunguje,musel jsem je překopírovat do tel. a pak už to jde 8-)
Musicman71
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod analizator 11. 1. 2017 00:29

Zdravím, prosím o radu. Mám samsung A3, je možné nastavit nějak profily, aby se mi dovolala jen některá čísla, jako je tomu ve starých Nokiích? A ještě jedna věc: nemůžu přijít na to, jak nastavit v S plánovači upomínku se zvukovým upozorněním. Díky za odpovědi. :)
analizator
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 11. 1. 2017 06:49

na androidovi pokud chci aby se mi dovolaly jen urcite cisla a rekneme jen v urcitou dobu se to resi pomoci tzv. blacklistu , whitlistu,budes muset pouzit app.Samsung to v zakladu neumi,stejne tak jako neumi budik pri vypnutem telefonu.Budik pri vypnutem maji v zakladu pouze MTK.
Obecne Musicmane - toto neni Symbian,pokud ti nejaka funkce chybi,nelibi se jak funguje,nebo prebyva muzes ji pridat,upravit nebo odstranit.To co vidis neni nemene slovo bozi ale jedna z milionu moznosti konfigurace tvyho smartu.Viz kontakty,dialer ,muset pouzivat neco podobnyho co ma Samsung v zakladu tak mně omyjou,clovek misto toho pouziva mnohem lepsi alternativu.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jakub1983 11. 1. 2017 17:49

Jak mám propojit mobil s počítačem? Zkoušel jsem stáhnou a nainstalovat aplikaci samsung kies do počítače, ale neúspěšně.
jakub1983
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SirionRazzer 11. 1. 2017 18:17

Jaký máš operační systém? Pro Windows 10 bývá někdy potřeba doinstalovat ovladače, hledej cca "Media Pack for N KN versions", je to někde na Microsoftím webu ke stažení (Soubor KBxxxxx.msi)
SirionRazzer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jakub1983 11. 1. 2017 18:41

Mám Visty...kdyžtak pošli nějakej odkaz. Stahoval jsem to přímo z podpory samsungu a nezdařilo se.

-- 11. 1. 2017 19:54 --

píše to nějakou chybnou hlášku týkající se nenalezení ordinálního čísla
jakub1983
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LucinaPrcina 16. 1. 2017 11:52

Ahojte, prosím vás o radu, vážně uvažuji o koupi A3 2016, ale setkala jsem se dvěma různými modely procesorů. Na CZC mají A3 se Snapdragonem 410 a na Alze s Exynosem 7578 (Snapdragon 410 má i moje S4 mini VE :-o, ale pochopitelně s nižší frekvencí) poradíte? Nejde mi o nějaké skóre banchmarku AnTuTu, ale o celkový chod Androidu na těchto dvou modelech procesoru s 1,5 GB RAM. Děkuji předem.
LucinaPrcina
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mahonay 16. 1. 2017 12:16

Já osobně bych doporučil s Exynosem 7578. Jsou to procesory od Samsungu takže podle mě lépe vyladěné.
Než se na něco zeptáte použijte políčko hledat
mahonay
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SirionRazzer 16. 1. 2017 12:20

Je to jedno, nejsou v nich žádné rozdíly. Výkonem budou naprosto totožné s tím, co máš teď. Snapdragon by mohl mít výhodu custom rom a obecně lepší optimalizaci aplikací. Příliš nevěřím, že se Samsung nějak zvlášť obtěžoval optimalizovat lowend Exynos a systém pro něj, takže bych se přiklonil k Snapdragonu.
SirionRazzer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rybak 18. 1. 2017 10:27

Zdarec! Mám nově tento telefon a v S Plánovači nevidím možnost změnit barvu poznámky. Poradíte někdo? Díky!
Rybak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod majo009 10. 2. 2017 23:45

V Poznámkach tú možnosť nevidím.Na Galaxy Ace2 tá možnosť bola.
S plánovač _ zmena farby udalosti.
Přílohy
poznamka_farba.png
majo009
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mslavk3 3. 3. 2017 20:38

Zdarec, před nějakým časem jsem si na tomto telefonu stáhl a uložil do nově vytvořené složky článek z jedné webové stránky, ale teď už vůbec nevím jak a za žádnou cenu na to nemůžu dojít, nemáte někdo náhodou návod a radu jak na to.......:-)) ??
mslavk3
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod majo009 4. 3. 2017 00:34

Prehliadač je Google Chrome.
1.png
1.png (42.86 ) Zobrazeno 7405 krát
2.png
2.png (33.94 ) Zobrazeno 7403 krát
3.png
3.png (30.08 ) Zobrazeno 7403 krát
4.png
4.png (27.27 ) Zobrazeno 7407 krát
5.png
5.png (44.48 ) Zobrazeno 7413 krát
majo009
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mslavk3 4. 3. 2017 06:44

Vyzkouším, díky moc, ahoj
mslavk3
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků