Samsung Galaxy A3 (2016) - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod sodja 30. 10. 2016 11:50

Aktualizace na Marshmallow se stále neobjevovala, tak jsem na počátku října nainstaloval XSG-A310FXXU2BPG6-20160714160310 (ze Spojených arabských emirátů) přes Odina.
Teprve nyní jsem si všiml, že mi nefunguje blesk při focení za tmy (přesněji: objekt se před focením osvítí, zaostří, ale při vlastním focení už nešlehne blesk, takže fotka je totálně černá). To asi není normální, že? Zkoušel jsem kombinaci různých nastavení a jsem si jist, že dřív za Androida 5 blesk při vlastním focení fungoval.

Podle informací se již objevil oficiální update na Android 6 v sítích českých operátorů. Jenže jak si ho stáhnout, když už Android 6 mám nainstalovaný? Jak se vrátím k Android 5, aby mi posléze telefon nabídl aktualizaci OTA? Mobil jsem koupil u Alzy, jsem v síti O2 Family. Díky předem za radu. Nebo mám flashnout na dostupný O2C-A310FXXU2BPH8-20161019092224? Jak poznám, že ve firmwaru není schovaný nějaký červ, který odesílá moje soukromá data kdoví kam?
Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy A53
sodja
Junior

Odeslat příspěvekod mirda86 30. 10. 2016 22:31

Všimnul si někdo nějakych novinek v androidu 6 na A3 ?
mirda86
Junior

Odeslat příspěvekod Pepa-z-Depa 31. 10. 2016 09:39

Chci se zeptat. Vždy jsem měl telefon, u kterého jsem si mohl vyndat baterku a tím řešit seknutý mobil.
Jenže tomuto (A3 2016) se nedá jen tak doma vyndat baterka. Funguje tedy zaručeně HW reset přes trojkombinaci? Nebo se někdy stane, že to musím poslat do servisu?
Takový mobil nechci. Chci a by to vždy šlo nějak rychle a snadno rebootovat..
Jaké máte zkušenosti?
Pepa-z-Depa
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 31. 10. 2016 09:48

Volume+ a Power
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pepa-z-Depa 31. 10. 2016 10:07

Jo o metodu nejde.
Ta je tady:
http://www.hard-reset.mobi/samsung-gala ... ft-reset/#
Ale jestli to vždy funguje?
Myslím jen reset bez smazání dat, když je s androidem dočasně ámen.
Pepa-z-Depa
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod topa77 1. 11. 2016 10:28

Zdravím, stáhl se mi android 6.0 - mám do toho jít? Bude celkem nic moc výkonný mobil na to stačit (RAM jen 1,5 GB)? Máte někdo zkušenosti přímo na tomto mobilu?
topa77
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 1. 11. 2016 10:51

Mám Samsung J5 loňský model s 1,5 GB RAM a Android 6 mi jede dobře i bez uvedení do továrního nastavení. Tak by problém být nejspíš s HW neměl.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod adam.jacques 1. 11. 2016 19:00

topa77: Na Androidu 6 jede A3 úplně v pohodě. Tovární obnovení jsem po instalaci nedělal a žádný problém...
adam.jacques
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod topa77 2. 11. 2016 19:16

Dík za informaci. Už jsem nainstaloval a zatím všechno šlape jak má. :)
topa77
Junior

Odeslat příspěvekod cipisekcz 7. 11. 2016 08:44

Mam ted na A3 Android 6.
Chtel bych se zeptat na zamek displeje.Potreboval bych pri odemykani telefonu zmacknout home button- displej se rozsviti a vidim rovnou klavesnici na numericke heslo.Takhle mi to fungovalu s Androidem 5.
Ted co mam Android 6 mam pri odemykani jeste mezi stupen a ten mi vadi.Zmacknu home button displej se rozsviti musim prejet prstem pres displej a teprve pak se objevi klavesnice pro numericke heslo.
Nevite to nastavit,aby to bylo jako driv.Dekuji za pomoc.
cipisekcz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xtonda 12. 12. 2016 14:51

Dá se někde sehnat tenhle telefon v Dual SIM variantě?
xtonda
Junior

Odeslat příspěvekod jakub1983 5. 1. 2017 09:44

Dobrý den,
má tento mobil funkci, díky které nezhasne displej dokud se nepřestanete na něj dívat?
jakub1983
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod majkl_007 5. 1. 2017 15:32

Ano tuto funkci má.
majkl_007
Junior

Odeslat příspěvekod jakub1983 6. 1. 2017 21:11

Jak je na tom tenhle telefon pokud jde o kvalitu tvrzenych sklenenych ploch (predek,zada)? Odolava dobre nebo se tvori metlicky?
jakub1983
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Musicman71 7. 1. 2017 19:53

Zdravím,dostal jsem můj první chytrý tel. k vánocům,tak bych potřeboval pár rad.Měl jsem do teď jen Nokie a u nich mi fungoval budík i při vypnutém telefonu,u tohohle to nejspíš nejde nebo nevím jak na to?Pak za boha nemůžu přijít na to, jak si tam dát upomínky na narozeniny,při vkládání nového kontaktu tam kolonka narozeniny je,ale když už ten kontakt v tel. mám tak nevím jak se tam dostat do kolonky narozeniny?A v S Plánovači to taky nevidím nikde.Další věc,při psaní sms se neukazuje počet písmen,pak nevím jestli je to jedna nebo 2 sms,dá se to někde zapnout,já to nenašel.
Musicman71
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků