Nubia Z11 - obecná diskuze

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod PeterPan 29. 12. 2016 22:21

Mobil mam sice kratce. Ale co se tyce ovladatelnosti a LTE tak zatim bez problemu. Display, design, LTE a muj oblibeny infra maka bez problemu.
Naposledy upravil Nick Cave dne 29. 12. 2016 22:46, celkově upraveno 1
Důvod: doplňen název
S10+
PeterPan
Junior

Odeslat příspěvekod mcmili 30. 12. 2016 08:51

Uvažuji si pořídit Nubii. Jak je na tom s baterií a nabíjením? A co fotoaparát a kvalita reproduktoru? Díky za odpověď
mcmili
Junior

Odeslat příspěvekod PeterPan 30. 12. 2016 12:02

Zatim mam dovolenou, takze me vydrzi pri testovani a obcasnem hrani a zkouseni cca 1 a 1/2 dne. LTE+Wifi + obcas GPS. Nabijeni je dle for u International verze 6.2V 1.49A s original nabijeckou. Osobne jsem to nemeril. Dle obyc testu mam nabito z 3% na 72% po 1 hodině. Moc pekny pocasi zatim nebylo tak mam par fotek pridam odkaz. Jinak mrkni na XDA tam je cele forum o fotkach a nebo napr. tady>
http://gsminsider.com/2016/07/zte-nubia ... -are-here/
Reprak je dostatecne hlasity. Mozna u me stare G4 to trosku vice basovalo, ale i tak to neni slabe. Zvuk ve sluchatku je cisty. VOLTE je primarne nastaveno, ale bohuzel to zatim O2 nepodporuje.
S10+
PeterPan
Junior

Odeslat příspěvekod mcmili 30. 12. 2016 23:02

a jak je na tom čtečka otisku? Je rychlá a spolehlivá?
mcmili
Junior

Odeslat příspěvekod PeterPan 31. 12. 2016 11:02

Aboslutne bez problémů. Ještě se mi nestalo, že by to chtělo pro neúspěch pin. Používám i v autě v držáku a bez problému lze odemknout. Má to i knock on. Takže pokud někdo nechce používat zabezpečení, může jen dvakrát poklepat na display a má zapnuto. Což funguje lépe než u mojí staré G4.
S10+
PeterPan
Junior

Odeslat příspěvekod mcmili 15. 1. 2017 22:58

Jak je na tom Nubia Z11 s notifikační diodou?
mcmili
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 17. 1. 2017 21:56

Recenze Nubia Z11
https://www.svetandroida.cz/nubia-z11-recenze-201701
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 11. 2. 2017 08:55

Zdravím,

Nemá někdo info, kdy se dočkáme Nougatu? Zatím nikde není ani zmínka.
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 3. 2017 00:36

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxlukas 22. 3. 2017 14:53

Teprve s tímhle telefonem jsem pochopil, jak důležité je mít odladěný software. Po koupi nefungovalo NFC, s jeho nedávnou opravou v nové verzi firmwaru se rozdrbala synchronizace některých Google aplikací, některé nastavení jsou kvůli nedotažené nadstavbě nepřístupné...prostě Čína jak řemen...
xxlukas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 22. 3. 2017 15:35

Uz u minule Nubie platilo jako prvni si nahrajte jinou ROM, navic alternativni.
Ono vpodstate nic zvlastniho, za poslednich x let pocinaje N kovyma Nokiema, HTC na WM, puvodnim WM :-) , plati porad to stejny..Kupujete si mobil s prvni verzi FW ? Dobre vam tak :-)
Protoze neni jeden jedinej model na svete napric platformama kde by firmware 1.0 akutne nepotreboval opravit.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxlukas 28. 3. 2017 19:55

Jenže tohle už jaksi není firmware 1.0 a chyby naopak přibývají-poslední novinkou firmwaru 1.21 je, že v rámci úspory baterie vám telefon po pár minutách pozabíjí i aplikace, které v pozadí spuštěné mít chcete a rozhraní pro vypnutí téhle "optimalizace" je v menu nedostupné. Nečekal jsem zázraky (asi už jsem si navykl z telefonů od Sony, že ty nejdůležitější věci tam fungovaly vcelku v pohodě od samého začátku), ale rozhodně jsem nečekal ani tuhle "dobře-vám-tak" katastrofu.
xxlukas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 3. 4. 2017 01:26

Recenze Nubia Z11
http://mobil.idnes.cz/recenze-nubia-z11-02k-/telefony.aspx?c=A170331_151039_telefony_oma
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ricky Bilbao 12. 8. 2017 09:08

Dobrý deň,
v krátkosti: v súčasnosti si hľadám nový mobilný telefón (používal som HTC 10, ale manželke odišiel ten jej tak som jej ho prenechal). Keďže som bol vlastníkom všlijakých zariadení (HTC 10, S7 Edge, Iphone 6s) hľadám niečo originálne. A presne preto mi do oka padol tento telefón, v prevední black-gold. Je jedným slovom nádherný a už len kvôli vzhľadu by som ho bral. Chcem sa ale opýtať ľudí, ktorí ho reálne vlastnia a používajú na niekoľko vecí. Ako je na tom foťák, chodím veľa do prírody so svojím psíkom a vždy sa z prechádzok alebo túr vraciame s desiatkami fotiek, preto by som bol rád, ak by bol foťák kvalitný. Tak isto požadujem svižné a rýchle reakcie, telefón používam často na brúzdanie internetom, keďže to je aj moja práca a nič ma nevie vytočiť ako pomalé reakcie a sekanie. Mal by som s tým problém u NUBII, keďže o týchto telef=onoch dokopy nič neviem. A celkovo, keď to porovnáte s inými vlajkovými modelmi, aj keď rok starými, môže sa Z11-ka s nimi smele rovnať?
Ďakujem
Ricky Bilbao
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 12. 8. 2017 09:42

Nubia je brand ZTE, presneji byl.ZTE s Nubii konci.Bude uplne mimo jeho strukturu, jestli vubec bude protoze podilu se ZTE zbavuje.Kdyz jsem mel Nubii na zkousku tak prostě jsem musel chtic nechtic vymenit firmware, čimž jsem si připomněl davny časy s ZTE, nic katastrofalniho a fatalniho ale milion, malejch drbek a chyb ktery v celku byly neacceptovatelny pro kazdodeni intenzivni provoz.Ale jestli te fascinuje vzhled, mně jsou ty obdelniky pokud padnou do ruky a maji senzory co chci vzhledem ukradeny, tak ti to muzebyt fuk.Vypadat bude porad stejne.
A firemni kultura se vetsinou nezapre, uprimně Nubia neni to značka pro střelce na jistotu
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků