Lenovo Phab2 Pro, Phab2 Plus, Phab2 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod oooooooooo 16. 11. 2016 10:49

re : freddy tak umi nebo neumi ? :-) vime,neumi,tys nicmene tvrdil ze vestavene je lepsi, plus ze stazene ti nefungovalo.ja jsem ti konkretne uvedl v cem se pletes a duvody proc tobe nefungovalo to ,co v jinych rukach funguje.rika se tomu technicke konkretni zalezitosti na rozdil od placani do vetru..jen pro info pisu z lenova ktere ma presne ten zaznamnik, mam ho deaktivovan, nesplnuje moje pozadavky..
Obrázek
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 29. 11. 2016 01:49

Tak začínající prodej Phab2 Plus zaregistroval první web :)
https://mobilenet.cz/clanky/obrovske-lenovo-phab2-plus-vstoupilo-na-cesky-trh-zname-cenu-31713/diskuze
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod freddy158158 29. 11. 2016 08:34

ooooo:
nechapu co si tu snazis dokazat.ze P1 (P1 pro) neumi zaznam hovoru? umi ciste a srozumitelne nahravat obe strany uz rok co ho vlastnim.nechapu te.lidi se nechteji v tom vrtat,flesovat.
Naposledy upravil freddy158158 dne 29. 11. 2016 12:20, celkově upraveno 1
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 29. 11. 2016 10:03

Dnes by ho měl mít známej odpoledne. Tak ho omrknu pořádně. 8-)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 29. 11. 2016 14:16

fredie :
reagoval jsem na tve tvrzeni ze vestavene nahravani hovoru je vzdy lepsi a tobe ze nikdy app nefungovaly.proboha kdyz jsi vrtak neschopnej tak alespon mlc.Pouzivam app na nahravani hovoru uz od androida 2.1 a nikdy se nestalo ze bych nenahral hovor.reaguji ciste na jednu jedinou vec, ze uvadis tazatele v omyl.vestavena nemusi vyhovat,duvodu je spousta, je neschopna, potrebujes treba automicke synchro na svuj server,nas,jinej cloud,kde si hovory uchovavas, autosifrovani zaznamu,potrebujes jisty zpusob zaznamu konferencniho hovoru atd atd .Kdybys to bral jako pouhe info a neplacal kraviny, tak by u infa dal zustalo.Dokazovat si nemam co, fakt ne.Neni pred kym tady.Aby bylo jasno ze vim o cem mluvim jsem ti pastnul screen z nejz snad bylo jasny ze o te Lenovacke neco vim - screen je z ni.Obmeny jsou nulove a vsadim se az mi prijde android sedum jako aktualizace ze se nic nezmeni, vestavene poskytuji zakladni funkce, lepsi nez nic ale tvrdit ze to je to nej, no ridit se podle tohoto nazoru tak nekteri stoji pred neresitelnym problemem.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 29. 11. 2016 16:34

Tak jsem ho mel opet v ruce. Prvni dojem kdyz se otevre krabicka je ohromny. Pak kdyz ho ma clovek v ruce tak je to max pouzitelna velikost a je radost se na nej divat. Reakce systemu mi prisly normalni, zadne metelesku blesku to neni ale rozhodne ani zadna tragedie. Silikonove pouzdro z Ciny sedlo jak pr*el na hrnec, jeste sezene ochranne sklo a ma to vybavene. Prvni dojem zase dobry.

S velkou pravdepodobnosti budu chtit aby dalsi zarizeni po LG G Flex 2 bylo vetsi a 6.4" se mi jevi jako ideal. Mozna 6.2" Samsung 8 ale ten bude moc drahy takze kdyz tak az po roce az slevi.
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 29. 11. 2016 16:59

a co ergonomie, konkrétně ony zmiňované ostré hrany, dá sa to? :)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod freddy158158 29. 11. 2016 19:30

ooooo .
ty jsi jak naše kočka.ta nám taky ukáže každou zakousnutou myš :D
proč jsem postuješ obrázek kde máš vypnutý nahrávání? uniká mi nějaká pointa? koho to prosím tě zajímá?
já jsem napsal jasně na dotaz že P1 ( i P1pro ) má automatické nahrávání které prostě funguje.nic víc,nic mín.
mám prostě osobní zkušenosti že ne na každém telefonu to funguje spolehlivě.
pokud má někdo nutkání s tím dělat vic najde,stahne či poprosí tady o nějakou App k danému modelu.
jsem držka a zase mi to dáš vyžrat ale budu se opakovat ty jsi šikovnej kluk.umíš dělat ruzné kouzla ale tvé rady .. postni,upni,přesun,prdni a když nevíš tak si to vygoogli prostě lidi délat nechtějí.většina si raději vezme jiny model ;-)
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 29. 11. 2016 23:09

Ty hrany se nedají poznat za 15 minut, kdy jsem ho měl na osahání. Navíc ještě jsme na to dali z číny průhledný kryt. A ten seděl parádně a ty hrany zakryl.
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 29. 11. 2016 23:22

Jj. to je fakt, někde odzkouším osobně, uvidím jak padne do ruky :) akorát zjistit, kde ho maj vystavený
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod freddy158158 29. 11. 2016 23:33

taky se s nim chci "pomazlit" .. poradte kde ho maji vystavenej.neco jsem obešel a nic :-(
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 29. 11. 2016 23:41

Možná v MP, kdyby ho měli na prodejně, EW a ještě čekám, až ho naskladní Euronics, ten by ho mohl hodit na stojany, tak jako předtím Phab Plus :)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 30. 11. 2016 08:13

Jako ta velikost když ho vidíš v krabiččce je šokující, můj 5,5" LG G Flex 2 je vedle něj prcek. Ale když ho držíš v ruce, tak je to v pohodě. Je příjemně tenký, drží se dobře, ale samozřejmě to bude chtít kryty a sklo, aby při případném pádu nebylo po něm. Do kapsy vepředu u kalhot se vleze, samozřejmě je to nouzovka a nesmí to být uplé rifle. I do zadní kapsy se vleze, zkoušel jsem. Ale je to jen na nouzové odložení na chvíli. Na nějaké delší nošení musí být pořádná kapsa v bundě a nebo v létě kapsáče kraťasy. :D

Známej si tam dal 128 Gb paměťovou kartu. Fungovala ok.
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 30. 11. 2016 13:22

S velikostí nemám (a nebudu) mít problém, teď mám 6p a když jsem zkoušel Phab Plus 6,8p první generace tak už se mi zdál o fous větší, než bych potřeboval :)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod freddy158158 30. 11. 2016 13:39

děláte mi chutě :-D
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků