Lenovo Vibe P1m - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Lardev 28. 9. 2016 15:32

Já jsem po poslední aktualizace nezaznamenal žádnou změnu, všechno funguje jak před aktualizací, jako vyzvánění si můžu nastavit jakoukoliv mp3 a to buď z paměti v telefonu nebo uloženou na sd kartě, to samé platí i pro zvolení vyzvánění k jednotlivým kontaktům a vyzvánění na SMS. Kontakty mám samozřejmě uložené v telefonu
Lardev
Junior

Odeslat příspěvekod ROSI45 28. 9. 2016 20:17

Dal jsem telefon do továrního nastavení -a Mp3 jako vyzvánění nefunguje !
ROSI45
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod šulda 28. 9. 2016 20:42

Dej si ty MP3 na vyzvánění do paměti telefonu a ne na kartu.
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lardev 28. 9. 2016 21:21

I po továrním nastavení si můžu zvolit jakoukoliv mp3 jako vyzvánění, i z sd karty
Lardev
Junior

Odeslat příspěvekod riki 28. 9. 2016 23:31

Na konkurenčním webu se to řeší a je to po poslední aktualizaci a nemají to všichni,jen někdo...tak to chce vydržet na opravu...a chce to hledat a né čekat tady na odpověď :-)
Nikdy není tak špatně,aby nemohlo být ještě hůř.
riki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 29. 9. 2016 02:54

tak ty mp3 prozatim nahrn do adresare ringtones nez prijde oprava. nebo zkus co se stane kdyz to udelas v treba jetaudio, dlouhej stisk na mp3, kontextova nabidka.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ROSI45 30. 9. 2016 07:23

to riki: udělal jsem co dokáži zvládnout.Jsem starý pes ,(číslice v nicku je dááávno pryč), a obyčejný uživatel. Výrazy jako dialer,true phone,helpdesk a podobně jsou mě na hony vzdálené,ale jsem docela učenlivý. Jen potřebuji vedení :-)
ROSI45
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chotase 14. 11. 2016 12:49

R. píše:Zdravím. POtřeboval bych poradit s aplikací Viber na tomto telefonu.
1) mám instalovaný Viber, WhatsApp a Messenger
2) U Viber mi přijde zpráva jen v případě, že je aplikace spuštěná a takzvaně " na pozadí " - tedy pokud stisknete dlouze levé dolní tlačítko a Viber je aktivní. Pokud však tuto aplikaci odstraním ( vykřížkuji, či dám" odstranit vše " ), tak Viber již není funkční a nelze přijímat zprávy.
3) U WhatsApp a Messengeru tento problém nemám
4) Na jiných telefonech ( nikoliv Lenovo ) kamarádi normálně aplikaci ukončí, ale přesto jim zprávy chodí.

Poradíte někdo s nastavením, aby to chodilo jednoduše pořád ( samozřejmě pokud jsou zapnutá data či wifi, to je logické ). Děkuji



Nevím, jak Lenovo, ale Huawei má v rozšířených nastaveních tzv. chráněné aplikace a ty drží v paměti, ostatní automaticky vypíná kvůli baterce. Tak možná to bude u Lenova nějaká podobná funkce...
chotase
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod alariska 29. 12. 2016 15:31

Zdravím. Dostal prosím tento telefon opravdu aktualizaci na Android 6 a když ho koupím s Android 5 nový, zaktualizuje se tedy bez problémů? A šlape pak vše jak má? Děkuji.
alariska
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod šulda 29. 12. 2016 16:35

Nedostal.
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr. Taby 14. 1. 2017 09:51

Tak v noci se provedla aktualizace na 5.1. cca 1 GB dat - mimo wifi - a bez odkliknutí. Stalo se to někomu také?
Zdraví Dr. taby
Dr. Taby
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků