Vodafone Smart Prime 6 - obecná diskuze

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ardon 9. 9. 2016 14:22

Taky jsem se dostal do podobné šlamastyky. Nefungovala mi GPS (resp. funguje s odchylkou 500m+-, protože telefon o GPS jaksi "neví" a používá ke stanovení své polohy pouze wifi/mobilní sítě). Protože keškuji, je to problém.
První reklamace uznána, výměna základní desky. Bohůmžel se telefon vrátil se špatným softwarem, takže další reklamace uznána, nahrán nový SW.
GPS opět nefunguje, takže další reklamace, tentokrát zamítnuto. Pokud telefon neupdatuji, tak GPS běží, ale jakmile spustím update VÝCHOZÍCH appek (tzn. nic nemám nainstalováno, kromě toho, co v telefonu bylo od výroby).....takže zkusím soudního znalce, protože jinak bych telefon musel používat jako nokii 3310
ardon
Junior

Odeslat příspěvekod vivan 10. 9. 2016 10:35

Dobrý den, taky mám problém s GPS. Téměř každý den používám aplikaci Waze a občas signál vůbec nenaskočí. Používám ještě aplikaci Locus. Když si s ní chvíli hraju, tak gps naskočí, pak už jede každý den. Je to divné. Dělá to až od poslední aktualizace. Neřekl bych že je to chyba hardware.
vivan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ardon 10. 9. 2016 16:31

GPS opravdu funguje záhadně, momentálně zkouším čistý google účet.
ardon
Junior

Odeslat příspěvekod foxl 10. 9. 2016 22:12

Ahoj ja teda mel ten samy problem, jednou mi vymenili zakladni desku a jednou celej telefon. Pak jsem zkusil Root a ROM CM 12.1 a gps jela uplne bez potizi, bohuzel ta ROM neni uplne k beznemu uziti. Ale co je dulezite alespon u meho telefonu co jsem zjistil
, ze pokud jsem zapnul data a teprve pote gps tak gps fungovala ale pokud bez dat tak absolutne NIC. Telefon nemam, zbavil jsem se ho, nemel jsem silu ho znova reklamovat uz po 7.
foxl
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 11. 9. 2016 05:25

Protoze ta p.ca, jinak se vytvory vodafona nedaji nazvat, dela uplne uzasnou vec.. Stahne si soubor kterej rika kde je poloha satelitu - nasledne se fixne. Po vypnuti gps misto aby soubor zustal tyden, standart nastaveni, je smazanej. Pri opetovnym spusteni bez dat, misto aby proste fungoval tak ze fixuje misto 4 vteriny, 15 vterin, dela neco ve smyslu - kdepak mame agps ?
Jako bonus se jim zrejme povedlo v aktualizaci zapomenout prepinac - wifi, data.. Ma byt wifi 1 , data 1.Je tam wifi 0 nebo uplne chybi, pokud fixuje jen pri datech a u wifi ne, kdyz se nekde pripojis. Nestahne si na wifi ten soubor.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ardon 11. 9. 2016 14:40

S čistým Google účtem GPS funguje jak má, dokonce se chytne i bez zapnutých mobilních dat...divné
ardon
Junior

Odeslat příspěvekod LOPO_X 11. 9. 2016 18:15

Zdar lidi mám s tím telefonem takový menší problém. Když někomu volám tak se sám někdy samovolně restartuje. Nemám tam nainstalované nic kromě Here map a Facebook tak nevím čím to může být
LOPO_X
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 11. 9. 2016 18:21

Zkus hard reset, jinak reklamace
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ardon 11. 9. 2016 18:39

Hard reset, tovární nastavení, pokud nepomůže->servis
ardon
Junior

Odeslat příspěvekod ardon 6. 10. 2016 20:51

Prodáno na díly. Sbohem, kráme, od vodáče si nic nekoupím.
ardon
Junior

Odeslat příspěvekod holusa 19. 11. 2016 20:16

Dobrý den, již asi třetí den se chce tel aktualizovat - software , tak mám dotaz má někdo zkušenosti? Nerad bych si tel pokazil...viz některé předchozí aktualizace a zkušenosti některých.
holusa
Junior

Odeslat příspěvekod mikemiky 19. 11. 2016 20:56

Jaka verze se nabizi?
mikemiky
Junior

Odeslat příspěvekod holusa 20. 11. 2016 09:30

Nabízí mi to verzi 5.0.2/270FKN1 velikost 42,8MB
holusa
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 20. 11. 2016 12:38

ardon píše:Prodáno na díly. Sbohem, kráme, od vodáče si nic nekoupím.

pritom stacilo
viewtopic.php?style=6&p=10656089#p10656089
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karel.racek 22. 11. 2016 18:52

Me to zase nabízí 5.0.2/250FDN1. Velikost 400 MB.
karel.racek
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků