Microsoft Lumia 550 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod RDMBR 23. 8. 2016 16:50

Už máte výroční update??
RDMBR
Junior

Odeslat příspěvekod esus 23. 8. 2016 16:57

Ano já už mám a je to v pohodě, nemám s tím žádný problém. Tedy pouze jeden, Microsoft odebral FM rádio, jinak nic.
esus
esus
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RDMBR 24. 8. 2016 06:02

esus píše:Ano já už mám a je to v pohodě, nemám s tím žádný problém. Tedy pouze jeden, Microsoft odebral FM rádio, jinak nic.

A od koho mas ten telefon,od nejakeho operatora nebo volny prodej? Ja ho mam z datartu a este nic
RDMBR
Junior

Odeslat příspěvekod esus 24. 8. 2016 08:35

Já ho mám z volného prodeje. Koupil jsem ho na internetu začátkem července za 2.150,00 i s dopravou a vše O.K.. Na mylumia napsali, že bude aktualizace 16.8.16 a 17.8.16 už se hlásila v telefonu. Jen ta aktualizace trvala trochu déle, asi 35minut. Jediná věc co mi trochu vadí, je to rádio, že odebrali, ale to se přežije. Budu ještě tak měsíc testovat a pak bych chtěl koupit Lumia 650, protože je to dvousimkáč a má trochu větší displej. Ale jsem s tou 550 moc spokojený. Někdo píše, že se systém seká, že to zamrzává, padá a tak,. ale já nemám žádný problém a to ani na notebooku. Tak zatím spokojenost.
esus
esus
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RDMBR 24. 8. 2016 13:07

esus píše:Já ho mám z volného prodeje. Koupil jsem ho na internetu začátkem července za 2.150,00 i s dopravou a vše O.K.. Na mylumia napsali, že bude aktualizace 16.8.16 a 17.8.16 už se hlásila v telefonu. Jen ta aktualizace trvala trochu déle, asi 35minut. Jediná věc co mi trochu vadí, je to rádio, že odebrali, ale to se přežije. Budu ještě tak měsíc testovat a pak bych chtěl koupit Lumia 650, protože je to dvousimkáč a má trochu větší displej. Ale jsem s tou 550 moc spokojený. Někdo píše, že se systém seká, že to zamrzává, padá a tak,. ale já nemám žádný problém a to ani na notebooku. Tak zatím spokojenost.

muzes se prosim te podivat v nastaveni jake to mas cislo sestaveni, ten build?diky
RDMBR
Junior

Odeslat příspěvekod esus 24. 8. 2016 14:52

mám Build 10.0.14393.67
esus
esus
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cooker 24. 8. 2016 17:31

Update mám (aktualně build 10.0.14393.67) - "přišel" mi na telefon v podstatě okamžitě po vydání. Telefon z distribuce O2.
Samsung Galaxy NOTE10 Lite
Dell Inspiron 15 7559 + HP ProBook 430 G5
Cooker
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 8. 2016 17:56

Mě přišel až včera, kupováno v Euronics.
anonymni

Odeslat příspěvekod RDMBR 25. 8. 2016 08:00

Tak az vcera mi to prislo konecne!!
RDMBR
Junior

Odeslat příspěvekod Johny_one 13. 9. 2016 09:33

Mel bych dotaz, koupil jsem k vanocum lumii 550 mamce k vanocum, ale po posledni aktualizaci je problem. Telefon jsem kupoval vyslovene kvuli rychlosti systemu a hlavne FM RADIU. Telefon jsem vubec nechtel aktualizovat, behal dobre, ale mamka mi ho prinesla, protoze tam vyskocila aktualizace a nesla odkliknout, ze neinstalovat. At jsem zkousel vypnuti, restart, zamknuti displaye atd., stale na me ta hlaska vyskocila a nechtela zmizet, v podstate znemoznila ovladani telefonu, slo jen vypnout display nebo potvrdit aktualizaci. Takze jsem ji nainstaloval a ted tam neni radio, kvuli kteremu jsem telefon kupoval. Lze sice stahnout jinou aplikaci, ale ta neumi ani rds a hlavne poslouchani pres reproduktor s pripojenymi sluchatky jako antena.

Proto se ptam, je mozne za techto podminek odstoupit od kupni smlouvy, protoze vyrobek nesplnuje vlastnosti, ktere mel pri koupi a nelze je navratit zpet? Diky za pomoc.
Johny_one
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dali007 13. 9. 2016 09:53

Ne nelze, protoze FM radio to porad HW ma, staci stahnout prislusny program, viz: http://www.mylumia.cz/Z-Windows-10-bylo ... dit-A_3197
dali007
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Johny_one 13. 9. 2016 11:58

To ano, ale stale chybi rds a prehravani do repro. Tyto aplikace umi jen do sluchatka a pouze ciselne oznacit hodnotu fm...
Johny_one
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 13. 9. 2016 12:58

Rozhodně zkus reklamaci, koupil jsi foun s rádiem? Koupil. Vnutil ti výrobce aktualizaci? Vnutil. Přestalo rádio fungovat? Přestalo. Není co řešit.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod zivan 13. 9. 2016 13:18

No ja bych to snad i reklamovat zkusil. Pokud opravdu v dalsich aplikacich (bezplatnych) nejde RDS nebo prepnout na repro a v systemove to slo, tak je to podle me duvod k reklamaci.
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dali007 13. 9. 2016 15:45

No bylo ve funkcích FM rádia napsané, že bude přehrávat do reproduktoru a že má RDS? Pokud ano, reklamuj.
dali007
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků