Nokia Lumia 1020 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod puppak 23. 7. 2016 12:36

Kluci, chtěl bych se vás zeptat - Lumia 1020 se mi po dvou a půl letech začala extrémně rychle vybíjet - zakoupil jsem novou baterii a stav je ještě horší, tak jsem znovu baterii vyměnil za novou a stav stále stejný. Je jedno, jestli tam je wp 8.1 nebo w10 - ta baterie se rozloučí po cca 15 hodinách - i když nejsou nainstalovány žádné aplikace a člověk se na ten telefon jen kouká. Jinak funguje bez problému - dokonce i poslední TH fungoval v pohodě. Já budu telefon měnit, ale stejně bych tomu telefonu nějak rád pomohl a měl ho jako záložní. Pokud ho používám, po 7 hodinách je z něj mrtvola - a to ani nemusím moc volat. Napadá někoho, co s tím?
puppak
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 7. 2016 15:13

WDRT a obnova dat bez zálohy, jinak servis.
Pro co jsi se rozhodl s dalším MT ?
anonymni

Odeslat příspěvekod puppak 23. 7. 2016 16:11

WDRT a obnovu dat bez zálohy jsem 3x dělal :-(. Další telefon android - naši obchodní partneři nebudou vyvíjet appky pro W10. Ale co to bude za telefon nevím, budget je omezenej a IOS je úplně mimo finance. Jinak bych bral 950 - s windows si rozumím, takhle přemýšlím o LG G4, Z5c,Nexus 5X, S6, Z3+. Strop je 10t s DPH. Šedivka nevadí. Budu ho kupovat za měsíc, do té doby to musím vydržet.
puppak
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 7. 2016 16:54

Tak to jedině servis.
Jestli si s Lumčou fotil, tak to ti s tvým výběrem nepomohu.
anonymni

Odeslat příspěvekod puppak 23. 7. 2016 17:10

Fotil, ale život je holt o kompromisech. Vyberu něco, co fotí alespoň obstojně. Hlavně potřebuji, aby to fungovalo. Třeba se mi poštěstí a ten budget zvýším. Prý S7 fotí slušně, LG V10 je na mě už moc velké.
puppak
Junior

Odeslat příspěvekod jirkatom 23. 7. 2016 17:21

Příčina vybíjení mobilu, jak jsi ji popsal, je pravděpodobně ve vadném modulu blesku. Stačí ho vyměnit a je to opět OK. Cena odhadem do 1 tis. Kč...
WP8.1, WP10 TP
jirkatom
Junior

Odeslat příspěvekod puppak 23. 7. 2016 17:37

Díky, zkusím, kam ho ale poslat, arvato servis?
puppak
Junior

Odeslat příspěvekod jirkatom 23. 7. 2016 18:12

Takhle vypadá: http://stellatech.com/nokia-lumia-1020- ... 15805.html
Zkus kontaktovat htc(uiq)jirku, třeba ti to opraví. :-))
WP8.1, WP10 TP
jirkatom
Junior

Odeslat příspěvekod puppak 23. 7. 2016 18:48

Díky moc, zkusím, jsem ale ještě na měsíc v nemocnici, tak to budu řešit potom.
puppak
Junior

Odeslat příspěvekod jindra999 24. 8. 2016 09:07

Jak jsem tady před pár měsíci psal, že zlobila baterka, tak po onom formátu funguje dokonale až doteď. Má akorát dva roky, drží pořád stejně. Jen tak pro info.
jindra999
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 8. 2016 13:26

A update tlf. nechystáš ?
anonymni

Odeslat příspěvekod jindra999 24. 8. 2016 13:52

Update neexistuje. A kupovat nový telefon nepotřebuju. Nemám v něm ani net, mám to na volání, focení a občas navigaci. Není důvod utrácet za něco jinýho. Lepší fotomobil stejně neseženu. Určitě ne za 8700 Kč, co mě stál tenhle.
jindra999
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ricky Bilbao 31. 10. 2016 08:43

Ahojte, chcel by som sa opýtať...mám s telefónom problém, z ničoho nič sa mi znížila hlasitosť pri hovore. Pri volaní na ulici, alebo v autobuse to je doslova nepoužiteľné, nepočujem vôbec nič, aj v kľude doma musím riadne napínať ucho aby som vôbec niečo počul. Hlasitosť hovoru mám nastavenú normálne na 10-ke.
Ricky Bilbao
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 31. 10. 2016 09:04

Zkus obnovení továrního nastavení
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 3. 11. 2016 19:39

Ne, spatna rada.Na tohle nezabere obnova do továrního nastaveni, bud ti odeslo sluchatko (casta vada u 1020) + ještě budes mit zaprasenou/ucpanou mrizku pro sluchatko, nic neobvyklého.
Hlavne do toho nefoukej nejaky tlak vzduchu apod.
Je potřeba to rozebrat, vyčistit a sluchatko vymenit, stoji 80kc.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků