2016 - Nejvýhodnější předplacenka na mob. internet

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Madex 7. 7. 2016 10:33

Zdravím,

zakládám toto téma, protože prázdniny jsou v plném proudu a mnozí z nás se chystají na dovolené. Určitě se z nás někdo vydá do oblíbené destinace Slovenska. Někteří z nás neboudou mít možnost se připájet na Wi-Fi, a proto potřebujeme mob. internet, ať už na počasí, navigaci, sportovní výsledky či pracovní e-maily.

Já, jelikož se chystám asi na 14 dnů si jet odpočinou na Slovesnko, se mi nejvíce libí 4ka, ale bojím se pokrytí, protože chatu (na kterou jedu) je trochu zapuštěná v lese.

Pochubte se, z jakou předplacenkou máté nejlepší zkušenosti a která se Vám osvědčila. ;-)

Madex
Madex
Junior

Odeslat příspěvekod zivan 7. 7. 2016 12:25

Slusne je i O2 SK. 25% navic za dobiti, 50% sleva na prni 3 mesice internetu a ted na prazniny akce s 10x obnovenim FUPu (nebo 100MB zdarma).

Takze bud 1GB (10x100MB) uplne zadarmo nebo dobit minimalni castku 8€ (pripadne 6€, pokud uz funguje dobijeni pres SMS), aktivovat internet s 5GB FUPem (pri dobiti 6€ bude chyber 0,01€ za aktivaci, takze jen 2GB) a az 10x obnovit, tj. az 50GB. Zbyla data muzes vyuzit i v CR.
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dotankoch 7. 7. 2016 12:57

S tym O2 je to pravda, s touto akciou vychadza celkom lacno. Sam prave pisem pripojeny cez O2 kartu :-D len si treba dat pozor na pokrytie, v odlahlych oblastiach O2 casto nema ziaden signal, ale da sa vyuzit vnutrostatny roaming Telekom (sice casto len GPRS, ale ide to).
Teraz sa pohybujem v Nizkych Tatrach, o vlastnu siet O2 ledva zavadim, stale mi na displeji svieti R(roaming), ale internet ako-tak ide.
dotankoch
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Madex 7. 7. 2016 13:27

Mám pár otázek:

1) Bavíme o programu O2 Fér?
2) Jak nejvýhoédněji koupit zmiňovanou O2 SK SIM? Nechat si ji poslat, nebo v kamenné prodejně O2 SK?
3) Píšeš tady, že je možnost 1 GB zdarma. Chápu to správně, že mi dát operátor zdarma FUP 100 MB a pak 10x obnoví? Takže kdybych si koupil např. 2 GB balíček - 10x mi ho obnoví = 20 GB FUP?

Díky ;)

/EDIT: Já budu dovolenkovat u Oravské přehrady. Podle mapy by tam měl být dostupné taky LTE. Tak uvídíme.
Madex
Junior

Odeslat příspěvekod dotankoch 7. 7. 2016 15:13

Ano, O2 Fer, podla mna je vyhodnejsie si kartu nechat poslat, lebo na tych kartach co posielaju je 25% bonus na prve dobitie.
1GB zdarma mozes mat, ak si aktivujes Extra data kodom z minihry na http://extradata.o2.sk/ a nasledne si po minuti ten balik obnovis znova tym kodom.
Ak si aktivujes 2GB balik, mozes si ho tiez obnovit tym kodom 10x a ziskat 20GB dat.
dotankoch
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Madex 7. 7. 2016 16:43

Děkuju, konečne jsem to pochopil. Ještě se zeptám, jak si ji můžu nechat poslat poštou, když to do ČR posílají pouze pro občany SR.
Madex
Junior

Odeslat příspěvekod zivan 7. 7. 2016 17:35

A ty nejsi obcan SR, tohoto casu v CR? :)
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 7. 7. 2016 17:45

Fšechno naydeš f tomto topicu, zíííív.
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Madex 7. 7. 2016 20:11

zivan píše:A ty nejsi obcan SR, tohoto casu v CR? :)


Ne, já jsem občan ČR.
Madex
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků