Huawei Mate 8 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Refael 17. 5. 2016 06:11

Pro JosefKruta:

"Agresivni taskmanager, ukoncuje vse, ikdyz aplikaci oznacim jako chranenou aby bezela na pozadi, funguje spolehlive jen na dobijecce, kdy se telefon nevypina".

Toto jsem se dočetl na Heurece. Proto se ptám.
Refael
Junior

Odeslat příspěvekod bolojang 17. 5. 2016 06:52

Ano opravdu to některým dělá, mě ne. Co jsem dal do chráněných běží na pozadí. Co v chráněných nemám se po uspání okamžitě ukončí.
Pánové na androidforu kterým to zlobí doporučují ještě nastavit, automatické spuštění a běžet i po vypnutí obrazovky u příslušné app.
bolojang
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 17. 5. 2016 07:34

Protoze vsechny tyto praseciny nejsou nic jineho nez rozvrtany sysctl a OOM ,zadny kouzlo,pouze zmenene podminky limitu se kterymi Android pracuje,vec co na 100procent funguje kdyz si ji clovek zmeni sam funguje jak hodinky,problem je na doprasenych firmware,Huawei,stava se tradici,Samsung,tradicne.Proc do toho sahali kdyz to nikdy nefungovalo jak ma je zahada.Asi pocitaji s tim ze lidi nevi ze cely slavny mody znamenalo prepsat cisla v textaku na jinou hodnotu.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daff.cz 18. 5. 2016 17:12

Zdravím, chtěl bych se zeptat, kolik volného místa v úložišti zbývá po prvním zapnuti? A lze u tohoto telefonu formátovat paměťovou kartu jako vnitřní úložiště?
Samsung Galaxy S7 Edge Black
Daff.cz
Junior

Odeslat příspěvekod mr.Mic 27. 5. 2016 18:11

Ahoj, mám problém s fotoaparátem, respektive se zaostřováním MAKRO.
Do cca 20 cm fotoaparát prostě nezaostří. Naopak jakoby udělá rozmazaný flek v místě ostření, zatímco okraje jsou o něco ostřejší. Zkoušel jsem i jiné fotoaplikace, ale bez úspěchu. Přitom v recenzích makro hodně chválí...
Na netu už jsem našel 2 příspěvky s tímto problémem, ale nikde žádné řešení či aspoň informace o co jde. Na jednu stranu mě uklidnilo, že se to netýká jen mě - čím víc lidí se s tímto problémem ozve, tím spíš s tím v Huawei někdo něco udělá - na stranu druhou mě to hodně mrzí, protože fotím rád a hodně a špatné makro je pro mě velký handicap...
Víte někdo, kde je zakopaný pes a co se s tím dá dělat? :hm
mr.Mic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sobo2 2. 6. 2016 15:15

Ahoj jaky mate sklo na display ?sedi vam az do krajů ?
Koupil jsem na alze sklo za skoro 400 a do kraju nesedi ani trosku,jedna se o glass protector premium tempered glass screen protector 0.3mm . Do strany mu chybi tak 5 mm a do spodku to sami .
Supr kup za ty prachy .zitra ho vratim a chtel bych neco co jde az do kraju .mate rady ?
Sobo2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rajs 8. 6. 2016 17:06

Co se týká skla já koupil tohle a je až do okrajů.
https://www.alza.cz/celly-glass-pro-hua ... 4.htm?o=12
co se týká fotaku je tak jak píšeš bohuže,ale četl jsem že další update to má vyřešit stejně jako nesvítící led při přijaté sms.
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod bolojang 8. 6. 2016 19:11

Bože, 399kč za tohle? Neblazni.
Mě teď přišli dvě za 58kč celkem, také jsou krásně do krajů. Výřezy sedí, co víc si přát.
Foťák a sms řeší B320, navíc EMUI 4.1 a prostředí foťáku jako na P9. Moc pěkné.
bolojang
Junior

Odeslat příspěvekod Sobo2 19. 6. 2016 07:34

Muzes dat odkaz ?
Naposledy upravil seterwohipikule dne 19. 6. 2016 10:56, celkově upraveno 1
Důvod: necituj předchozí příspěvek
Sobo2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hermanos.locos 23. 6. 2016 11:53

Za 14 dní mi ségra přiveze z Anglie matese 8, 128 Gb, 4Gb verzi mocha brown, už se nemůžu dočkat, doufám, že jsem vybral dobře. Na note 6/7 se mi už čekat nechtělo a podle spekulací by měl být jen zahnutej displey, což taky nechci, tak lepší varianta pro velký display asi není. :hm
hermanos.locos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cartee 23. 6. 2016 13:25

kámo upřímně já měl. mate8, těšil jsem se na něj ale chyby v sw byly velký, ted už to možná je lepší ale já přešel na S7 edge a zatím super, ale můžu to rict že mi chybí ta velikost u mejta :-) přemýšlím že bych šel do něj zpátky ale nevím no, odrazuje mě i ten jejich emui.. spíš je to můj problém a problém vkusu :-) jinak mejt je super stroj :-)
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod rajs 23. 6. 2016 14:33

No já zas jsem se ho bál máš pravdu software,je neodladěný u příchozích sms,mms,nefunguje dioda,píší o originalní české dual sim firmware 180,ale to je jediná chyba jinak vše klape na jedničku,na displej jsem nejdříve zakoupil na alze celly tvrzené sklo, všem kdo tak chtějí učinit nekupujte po dvou dnech šlo do koše,hrozně se patlá a má špátnou reakci a divné zbarvení a je upně do stran celého displeje takže pokud chcete dát obal odlepuje sklo,koupil jsem na druhý pokus Amazing nilkin Hd+ není až do krajů čímž můžete dát jakýkoliv obal a má jen 0,2mm a citlivost je vynikající a skoro vůbec se nešpiní a cena 190kč nalepení 3minuty práce,S fonem jsem spokojen S7 edge nechci ani náhodou mate jsem koupil za 9000kč což u debilního samsungu nehrozí nesnáším displeje amoled.
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod Refael 8. 8. 2016 06:37

Kromě krytu na zadní stranu mobilu bych se rád ještě zeptal, zda jde schovat během surfování na internetu na celou obrazovku 3 dolní sw tlačítka?
Opět děkuji za odpověď.
Refael
Junior

Odeslat příspěvekod rajs 8. 8. 2016 07:51

Tak pokud budeš požívat chrome tlačítka neschová ale pokud nainstaluješ Dolphin surfuješ se schovanými tlačítky.
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod Refael 8. 8. 2016 10:07

Díky rajs,
ještě otázka, v české distribuci se kryt dodává standardně jako zadní plastový kryt či kryt, který překryje i displej?
Naposledy upravil Refael dne 9. 8. 2016 07:20, celkově upraveno 1
Refael
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků