Předplacené karty: platnost kreditu a SIM

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod vlazy 17. 1. 2013 20:04

glock69 píše:zálohy platíš taky.
Tak to je pro mne novinka. Prozatím podle toho co jsem ohledně toho O2 ZERO zjistil tak by se u toho žádné zálohy neměly platit. Každý měsíc by měli zasílat nějaké vyúčtování kde by měly být zaúčtované peníze pouze za protelefonované hovory nebo vyčerpané jiné služby.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Junior

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 17. 1. 2013 20:42

Ajajaj, zas mne podvedli... V lednu 2011 jsem zaplatil firmě O2 2 kila zálohy na Zero, ovšem náš geroj vlazy teď zjistil, že se nic platit nemá... Neměl bych to hnát až do Štrásbúrgu?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 17. 1. 2013 20:46

Flam ti jde dobře. Na to jsi machr nad machry.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod vlazy 17. 1. 2013 21:00

Tomáš Marný:
Hnej si to kde chceš. Hlavně ty by jsi už konečně měl hnát s tím záměrným trollováním někam jinam.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Junior

Odeslat příspěvekod paty07 18. 1. 2013 17:19

Nevšímejte si ho, třeba jednoho dne dospěje a možná i ukončí základní vzdělání 9. třídou. Každý byl malým dítětem a vyrostl z toho, jenom někomu to trvá trochu déle. :)
paty07
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod audiobullys 29. 1. 2013 02:01

ja mam na uctu zero od unora 2010 jak ukazuje samoska, sim karta je nekde hluboko v sufliku, nebylo z ni volano ani poslano za tu dobu vubec nic.
zalohu jsem neplatil, dostal jsem zero zdarma pri ruseni cisla asi po 2 mesicich tarifu Neon na zkousku . a vod ty doby mam cislo stale fcni na fakture. nikdo mi ho nezrusil a taky asi O2 nema duvod si rusit tydle nulovy cisla, kdy to jsou jen hausnumera ve statistikach pro akcionare. dokonce i simku zdarma me nabizeli k zaslani kdyz jsem se tenkrat zminil ze cislo chci zrusit ze nemam stejne sim.

jeste dodam ohledne zivotnosti predplacenek. karty jsem kupoval nak v lete 2010 a v prosinci 2012 jsem jeste jednu bez problemu zprovoznil i puvodni kredit 50 Kč tam furt byl.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlazy 29. 1. 2013 11:46

audiobullys:
Bylo by ale zajímavé zda by ta tvoje SIM karta byla funkční i v případě, že by jsi ji z toho šuflíku vytáhnul, dal do mobilu a chtěl někde telefonovat. Tím samozřejmě netvrdím, že by funkční určitě nebyla.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Junior

Odeslat příspěvekod ostrava2014 21. 11. 2013 21:26

Jelikož nepoužívám T-Mobile Twist a mám možnost si zakoupit Twist SIM s kreditem 200,-Kč za 120,-Kč, tak se chci zeptat na platnost bonusového kreditu.

V ceníku Twist je toto:Při poskytnutí počátečního kreditu ve výši 200 Kč k zakoupené TWIST kartě platí, že kredit ve výši 100 Kč z celkově poskytnutého kreditu je kreditem bonusovým. Bonusový kredit se čerpá jako první.

Abych za měsíc o těch 100,-Kč nepřišel.

Dík.
ostrava2014

Odeslat příspěvekod paty07 21. 11. 2013 22:07

Snad to ještě někdo potvrdí, ale ten bonusový je tam proto, aby se použil na služby TM. Tj. nejlze ho uplatnit na DMS, premium SMS. Podle mě má stejnou platnost jako normální.
paty07
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ostrava2014 21. 11. 2013 22:39

Tak to by mě nevadilo, chci jej používat na SMS, volání a příjem hovorů. Číslo budu používat jako "náhradní".
ostrava2014

Odeslat příspěvekod Reku 21. 11. 2013 23:16

Ano. Je to tak. Mají 100 korun normální kredit a 100 bonusový. Nikde se to nepozná .... A bonusový platí stejně, jako normální. Jen si tím zařídili, aby jsi alespoň 100 korun musel dát jen jim... Pak ještě existuje za určitých podmínek, že za první dobití dostaneš 200 korun bonus. Ten je také jen na služby Tmobile a platí 3 měsíce. A podobné bonusy s X% k dobité částce platí jen ty 3 měsíce.
Vše mám ověřeno jen metodou pokus omyl.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ostrava2014 21. 11. 2013 23:21

Díky hoši. Karty už neměli, počkám na Oskartu. A navíc ušetřím díky levnějším sazbám.
ostrava2014

Odeslat příspěvekod anonyni 8. 11. 2014 23:32

28. 10.
Zdravím, chci se optat, zda je u Vodafone nějaká změna platnosti kreditu. Zítra mě na jedné SIMce vyprší platnost kreditu a dneska přišla SMS: "..blíží se konec platnosti Vašeho kreditu na čísle XXXX. Pokud si jej dobijete do 5 dnů, prodloužíte si jeho platnost o dalších 6 měsíců."

Kredit přece platí 10 měsíců + 3 měsíce (3 - měsíce možnost dobití a navrácení kreditu). Těch 6 měsíců mě nehraje. Na webu jsem také nenašel informace o 6 měsících. :?:


29. 10.
Dneska jsem nabil kredit a platnost mám standardně 10 měsíců.


8. 11.
Vodafone Kredit poslední záchrany

Obdobnou službu O2 nabízí již nějakou dobu - O2 Rezerva

Karta pro partu s voláním do všech sítí na 30 dní zdarma a klíčenka jako dárek
Naposledy upravil Fíla dne 9. 11. 2014 12:58, celkově upraveno 3
Důvod: upraveny dlouhé odkazy + příspěvky sloučeny
anonyni

Odeslat příspěvekod Vasil 2. 5. 2016 20:36

Ktera simka platna rok?
Vasil
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 2. 5. 2016 20:38

SIM Kaktus
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků