4ka - Štvorka - nový operátor na Slovensku

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 26. 2. 2016 13:50

4ka: 4 GB dát pre všetkých nových klientov. Pri nákupe cez e-shop :tleskani
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dotankoch 26. 2. 2016 15:37

Akurat vcera som si bol vybavit internet zadarmo od Funfonu, ale aj toto znie zaujimavo.Len by to chcelo vediet, kde presne ide alebo nejde LTE v Bratislave
MB: Asus P5E3 | CPU: Intel Xeon X3363 2,8GHz | RAM: 2x2GB Crucial CT25664AA800.M16FM | GPU: AMD Radeon HD5850 | SSD: Crucial MX500 256GB | MONITOR: Dell E167FPf
Mobil: Samsung Galaxy S5 SM-G900I
dotankoch
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Persbrandt 17. 3. 2016 00:24

Zdravim, mate uz nekdo krome fotacky zkusenost s dobijenim Stvorky z Ceska, tedy online platebni kartou vydanou k ceskemu uctu, nejlepe korunovemu? U jakych bank vam to fungovalo, jake karty jste pouzili? Nebo jste se u nekterych bank a karet setkali s problemy? Diky.
Persbrandt
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 3. 2016 22:12

Já dobíjel kartou MC ze ZUNA a žádný problém. Samozřejmě € vyšlo maličko dráž 27,50 ale to při 4€ je samozřejmě zanedbatelné. Neměl by být problém u žádné karty. Jen trvá /u mě asi jeden den než se kredit skutečně připíše/ i když přijde potvrzení na mobil ihned po dobití. Zřejmě až má 4ka peníze na účtu tak se navýší kredit. Takže radši dobíjet s předstihem. Jinak doma máme 2 karty takže v případě nutnosti jde kredit převézt bleskově.
Jinak když jsme kupovali druhou kartu na slovenské poště, tak jsme prohodili pár slov s paní co to měla na starosti. Prý se karty 4ka velice dobře prodávají a dost je kupují cizinci.
anonymni

Odeslat příspěvekod Bandy1975 1. 4. 2016 10:28

Zdravím, měl bych zájem o SIM tohoto operátora, ale nemám cestu na SK. Pokud by někdo měl sim navíc nebo by byl ochoten koupit při cestě na Slovensko, rad ji odkoupím.
díky za info.
Bandy1975
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bumbummelon 1. 4. 2016 11:10

Vy v Cesku sice kupujete SIM karty na volno,ale tu musi byt kazda registrovana na osobne udaje,takze to asi tazko ti niekto preda,ked to bude musiet byt pisane na inu osobu ;-)
bumbummelon
Junior

Odeslat příspěvekod Letadlo 1. 4. 2016 12:52

Na českém nebo slovenském Bazoši se sem tam objeví inzerát nabízející přesně toto, zkusil bych sledovat tam. Nebo podat inzerát. Není to zase takový problém, jak by se mohlo zdát. Otázkou zůstává samozřejmě cena. Asi bych počítal minimálně s dvaceti eury.
Letadlo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bandy1975 1. 4. 2016 14:20

Vím, že karta se prodává proti nějakému dokladu a samozřejmě jsem měl v úmyslu sim potom přeregistrovat na mou osobu. Běžně i češi je kupují na české doklady a není s tím problém, ale na SK nejezdím a jen kvůli koupě se mi tam nechce...
Bandy1975
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Letadlo 1. 4. 2016 17:06

No však jo. Když se podíváš třeba na český Bazoš, tak je tam inzerát z 13. března nabízející prodej již zaregistrovaných karet. Samozřejmě tu kartu nebudeš moci mít psanou na sebe, ale to ti může být celkem jedno. Ono ten zákon stejně bude asi docela bezzubý, jinak by ty SIM karty neposílal slovenský O2 jen tak komukoliv.
Letadlo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zitow 8. 4. 2016 09:05

A pak že to nejde. 4g internet bez fup.
https://www.4ka.sk/nasa-ponuka/4g-internet
zitow
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bandy1975 14. 4. 2016 10:34

Tak 4ka od 30.4. snižuje ceny za příchozí hovory v EU na 1,3centu, takže zase o něco zajimavější i pro využití v Česku.
https://www.4ka.sk/roaming
Bandy1975
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marnie 2. 6. 2016 22:03

Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda někdo zkoušel internet na LTE v ČR? A pokud ano, tak v jaké síti se tu 4ka hlásí (o2, tmobile, vodafone) ? Díky předem
Marnie
Junior

Odeslat příspěvekod Tabak1 6. 6. 2016 10:25

Čtyřka se v ČR hlásí v síti Vodafone jako Vodafone CZ - 4KA SK. Data jsem zatím nezkoušel.
Mám pár karet navíc, tak pokud bude mít někdo zájem pošlete SZ.
Tabak1
Junior

Odeslat příspěvekod dotankoch 24. 6. 2016 16:36

Tak dneska som skusal internet na 4ke, ci sa za toho pol roka co som to nepouzival nejako zlepsil.
Osobne som dost sklamany, nato, ze maju EDGE sa rychlosti rovnaju skor GPRS. Napriklad na EDGE v sieti Orange mi nameria okolo 0,22Mb/s download a 0,13Mb/s upload.
Merania na EDGE 4ka
Obrázek
Obrázek
MB: Asus P5E3 | CPU: Intel Xeon X3363 2,8GHz | RAM: 2x2GB Crucial CT25664AA800.M16FM | GPU: AMD Radeon HD5850 | SSD: Crucial MX500 256GB | MONITOR: Dell E167FPf
Mobil: Samsung Galaxy S5 SM-G900I
dotankoch
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Persbrandt 20. 7. 2016 18:45

Tabak1 píše:Čtyřka se v ČR hlásí v síti Vodafone jako Vodafone CZ - 4KA SK.


Mně píše v Praze Štvorka na displej mobilu EUROTEL-CZ 4KA SK, takže já jsem asi přihlášen do O2 CZ. Ale používám tu kartu téměř výlučně jen na jednom místě.
Persbrandt
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků