iPhone 6 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod inkvizition 10. 11. 2015 20:13

Pořídit fotografie barevných rozdílů, pokud v homebuttonu cvaká, nahrát, ideálně v porovnání s nějakým, kde se tak neděje a před odesláním kontaktovat servis s přesným popisem problému.

V servisu tam nějaká ženská opraví 2-3 iPhony za hodinu, na nějaké "pozorování" není čas. Možná při druhé třetí reklamaci po sobě, ale jinak rozhodně ne.
inkvizition
Junior

Odeslat příspěvekod cz.hook 22. 11. 2015 07:49

František I. píše:Pánové, tak mi nějaký chytrák z britexu neuznal reklamaci, protože na telefonu neshledal žádné vady. U telefonu, jehož prodejní cena přesahuje 20tis. čekám bezchybné fungování. Reklamoval jsem následující a to,že již delší dobu mi cvaká home button (na funkci to sice nemá vliv, ale je to nepříjemné), dále v levé horní části displeje je odstín bílé zcela evidentně tmavší, než kdekoliv jinde. Reklamoval jsem to přes Vodafone, tam mi doporučili znalce. Myslím si, že nemá cenu do toho jít. U telefonu je toto asi normální, takže musím zřejmě počkat, dokud home button nebude fungovat vůbec.


Tu vadu s displejem (já to měl tu tmavší část většinou napravo) jsem měl na 3 iPhonech a vždy vyreklamováno bez problémů v iOpravně. Jak psal kolega nade mnou, zkusil bych to znova + poslat ty fotky i do českýho Applu.

Apple má nejlepší přístup k servisu, jaký jsem zažil, takže nenechat se odradit Britexem. :)
cz.hook
Junior

Odeslat příspěvekod František I. 2. 12. 2015 15:58

Pánové, jdou Vám u O2 imessage normálně přes číslo nebo pouze přes Apple ID. Změnil jsem teď operátora na O2 a jsem nemile překvapen, že jsou s tím dost problémy. Různě na internetu jsem četl, že O2 imessage nějak blokovalo, ale netušil jsem, že je to pořád. Teď se mi imessage nedaří aktivovat vůbec. Předtím u Vodafonu dva roky úplně bez problému.
František I.
Junior

Odeslat příspěvekod Tonda512 3. 12. 2015 09:32

Zkus chvíli vydržet, občas aktivace iMessage chvilku trvá.
Tonda512
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retrocrew 7. 12. 2015 17:39

Zdravim, má někdo problémy s wifi na ios 9.1??? Mám na mysli, pomalejší prohlížeč atd...
retrocrew
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pavouk28 11. 3. 2016 09:25

můžete mi prosím nekdo poradit? po poklepaní kloubem prstu na horní cast iphonu 6 mi v nem divne chrasti, cetl jsem ze by to mohla byt optika fotaku.. vse u mobilu funguje jak ma, snad jen obcas pri volani chrasti reproduktor..ale jen vyjimecne .

nahral jsem to pro predstavu na video i kdyz to na nem vypada horsi jak je.

https://youtu.be/yc35CQ76pbk
pavouk28
Junior

Odeslat příspěvekod Chr1s 11. 3. 2016 11:00

To je normální, dělá to autofocus od fotoaparátu ;-) Dělá to každý iPhone!
Naposledy upravil seterwohipikule dne 11. 3. 2016 11:05, celkově upraveno 1
Důvod: necituj předchozí příspěvek
Chr1s
Junior

Odeslat příspěvekod pavouk28 11. 3. 2016 11:09

diky, cetl jsem to , ale preci jen jsem chtel vedet ze tohle je ono :tleskani
pavouk28
Junior

Odeslat příspěvekod DanyP 11. 3. 2016 11:55

Dobrý den,
obracím se na Vás s dotazem. Dostal jsem k Vánocům roku 2014 iPhone 6. Celý rok bez problému šlape a nemohu si stěžovat. Nicméně jsem cca před dvěma dny četl článek, že mnozí uživatele měli problém s displejem v pravé dolní části. Zkusil jsem jej zmáčknout tak, jak popisují v článku a opravdu, cvaká to jak myš u stolního počátače. Je to nepříjemné, když o tom vím. Na těch stránkách se také zmiňují, že se jedná o vadný kus a doporučují reklamaci. Vyreklamuje mi to O2 (je to od nich koupené) s tím, že se možná jedná i o rok "špatný" telefon?
A druhá otázka, mám od O2 nárok na náhradní telefon?

Děkuji za odpověď.

S pozdravem a přáním hezkého dne

DanyP
DanyP
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 11. 3. 2016 12:04

V klidu to reklamuj, s tím problém nebude
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burningsoul 13. 3. 2016 18:30

ahoj, má někdo zkušenost s apple store v dráždanech? vymění tam baterie na počkání? potřebuju vyměnit baterii v iP6, debilní britex odmítá uznat reklamaci.
burningsoul
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 13. 3. 2016 20:46

Britex ale neni autorizovany servis Apple, ne? Takze idealne zkus rovnou Cesky servis.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burningsoul 14. 3. 2016 08:30

britex je jediny autorizovaný servis pro apple v čechách. jenže větší amatéry jsem neviděl. proto se ptám na apple store v dráždanech
burningsoul
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 14. 3. 2016 15:26

A na to si prisel kde a jak?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chr1s 14. 3. 2016 16:16

Pokud vím, tak jediný autorizovaný servis Apple je Český servis :-) Britex je servis od operátorů.
Chr1s
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků