Lenovo A7000 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod freddy158158 20. 1. 2016 21:42

william_cz : zrovna s timto bluethooth značky Dongle mam velmi mizerne zkušenosti.problemy s ovladači.nekorektni.mohl jsi ušetřit dva doláče.mam ho někde v šupliku ;-)
vyzkoušej jiny pak uvidiš ..
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chapon 31. 1. 2016 19:28

Zdravím, vlastním Lenovo A7000 od pátku 22.1. a dnes se mi telefon 2x samovolně restartoval. Ráno a teď zhruba před hodinou. Nemáte nějakou radu, čím by to mohlo být? Nerad bych jej vracel ve 14ti denní lhůtě, protože jsem s ním jinak spokojený.
Chapon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 31. 1. 2016 20:21

Zdravim, vlastnim tento telefon cca pul roku. A docela ma prudi baterie je nejaka jebnuta :D Vzdy kdyz je slaba baterka tak telefon ukaze ze mam 30% baterie.. ale namisto aby pri dalsim pouzivanim ukazoval stav baterky treba 29 28 27 26% ...
tak treba za x desitek min. to spadne pokazde na 15% a uz je to v cervenym a je to v pytli.. Nevite nekdo co to je za ulet?
To sou docela super pocty no z 30% na 15.. nechapu...
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chapon 2. 2. 2016 10:40

To je problem FW od Lenova. Dela to vsem a porad to neopravili.
Chapon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod freddy158158 2. 2. 2016 12:17

na minulem Lenovu (dva roky zpet) mi to delalo pri hrani her.ukazatel nestacil reagovat na odliv energie.pri 0.1% zkolaboval telefon :-D
.
Ps: restart muze delat i nejaka app.pokud to udela i v "zakladu" pri koupi tak reklamuj.prece se nebudes trapit ;-)
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Evaště 11. 3. 2016 07:44

Dobry rano, mame od vcera a7010, nechapu to, ze neni v baleni i navod na sw, jen hw. Jak ho pripojit k nabijecce bychom vedeli i bez navodu. Ale da se nastavit, aby po odemknuti displeje bylo rovnou hlavni menu (tedy ta zakladni plocha s ikonama) a ne klavesnice k vytaceni hovoru?
Evaště
Junior

Odeslat příspěvekod petrov75 11. 3. 2016 12:20

Muzes si nastavit ruzny vzhled odemykaci obrazovky a pohybem prstu pri odemykaní nahoru/dolu/doleva/doprava na urcitou ikonu se provede urcita operace, nejspis misto odemknutí (ikona zamku) davas vytaceni hovoru (sluchatko)
Navod na sw lenova bude na netu, pouzij google.
petrov75
Junior

Odeslat příspěvekod Evaště 11. 3. 2016 16:29

No, je to proste pri prejeti prstu po displeji
Evaště
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 11. 3. 2016 16:48

na prejeti prstu nahoru, dolu, vlevo, vpravo, dva prsty, od sebe, k sobe, pismeno, jde u libovolnyho androida nadefinovat libovolnou akci..smartphone se tomu rika :-)
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 10. 4. 2016 09:27

Zdravim, ldii uz docela delsi dobu me prudi jedna vec u A7000 a to ze mi pada lanucher Lenovackej.. Nevite nekho jak ho vypnout? :D to asi nejde co ? :/ taky jsem si zkusil stahnout jiny lanucher ten Nova? myslim ale nejak me to nechylo... nejaky rady ? :D Diky moc
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod william_cz 12. 4. 2016 20:09

Dnes mi telefon nabídl možnost aktualizovat na android 6. Zkoušel to už někdo? Jaké máte zkušenosti a jaké jsou rozdíly oproti androidu 5. ?
william_cz
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 4. 2016 19:26

Aktualizace Lenovo A7000 na Marshmallow
http://www.svetandroida.cz/lenovo-a7000-marshmallow-201604
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků