Sony Xperia Z2 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod beat 8. 12. 2014 00:00

Já se nechci hádat. Každopádně věřím více "odborným novinářům" a technickým specifikacím, než "nějakému uiqjirkovi"...
Všechny recenze a testy foťáků Z2 a Z3 ukazují pokrok právě u Z3. Někdo píše mírné zlepšení, někdo velké zlepšení...ale všicni se shodují na to, že to zlepšení je.

Jinak tedy:
Z2 - ohnisková vzdálenost 27mm, minimální zaostření 100mm
Z3 - ohnisková vzdálenost 25mm, minimální zaostření 120mm

Upřímně mi to nepřijde jako stejná optika.
Ale chápu, že vlastní chybu nepřiznáš, i kdybych tě tu umlátil argumenty.

Ty prostě jen něco řekneš a udáváš to zapravdu. Já sem dávám důkazy, ale to holt proti tvému slovu nic není...
Tyhle borce miluju.
Nic není dokonalé.
beat
Junior

Odeslat příspěvekod Dr4Gon 12. 12. 2014 15:32

Mě přijde,že blesk je docela slabej u Z2.Měl sem předtim Galaxy S3 a ta svítila o dost víc a dělala tedy lepší fotky ve tmě.A celkově mě ty fotky moc nenadchly. 20mpx je k ničemu,když to neumí ani HDR a vlastně se tam nedá skoro nic nastavit.Takže používám ten automatickej režim a to jsou fotky docela dobrý.Ale k čemu je mi potom těch 20mpx??Ale celkově se mi zdaj fotky horší, nebo srovnatelný jako měla S3...
Dr4Gon
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 13. 12. 2014 17:09

Beat, cemu veris je me u tebe sumak, v servise mam moznost porovnat dily.Kazdopadne jsi vedle, nic to na stavu veci nemeni ;-) Fotomodul Z2 a Z3 je uplně stejny.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zeryk1272 22. 2. 2015 17:43

Pěkný den
Mám zájem o koupi tohoto telefonu.
Má SONY nějakou podobnou aplikaci jako Samsung https://findmymobile.samsung.com/login.do
pro nalezení či zablokování telefonu děkuji za odpověď :-)
A ještě jak je to s chrčícím repro už se to nějak odstranilo?
Jak na tom je telefon s poruchovostí? :-)
zeryk1272
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Harmonovo 22. 2. 2015 18:21

To má každý android.
Z2 to má v nastavení/zabezpečení/my Xperia
Naposledy upravil Harmonovo dne 22. 2. 2015 18:45, celkově upraveno 1
Harmonovo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 22. 2. 2015 18:28

Např. http://www.svetandroida.cz/svetandroida-doporucuje-lokalizace-ztracenehoukradeneho-telefonu-201107
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zeryk1272 26. 2. 2015 20:37

jaká jsou v balení standartně sluchátka a jak poznám o jakou jde distribuci ,
objednal jsem v CZC někdo psal že tam měl obyč sluchátka a že jde o POLSKOU distribuci díííík :-)
zeryk1272
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Penten 5. 3. 2015 20:45

Zeryk : ve většině evropských balení jsou ty sluchátka potlačují hluk, sony... mdr-nc31e. Já sem objednával na mall a přišla německá podle návodu a nálepek na krabičce.
Penten
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martan607 14. 3. 2015 09:05

Dobrý den, mám problém s mobilní daty. Dříve mě to dělalo, že když jsem je vypli a zapl tak už nenaskočily a tak jsem ho dal do servisu a tam me ho jen resetly, teďka mě začal dělat, žepři malém signálu se nezapne (E),ale úplně se vypnou. teda nekdy se zapne (E) ale spiše ne. Děkuji za odpovědi (android 4.4.4)
martan607
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod guiz 15. 3. 2015 15:12

Řekl bych že je to spíš problém sítě (operatora) než telefonu. ;-)
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod honzajer 23. 3. 2015 18:25

Zdravim. Mám takový problém. Telefon se mi po 2 týdnech používání začíná sekat, někdy mi dokonce úplně přestane fungovat displej. Tlačítka hlasitosti, zamykání, foták normálně fungují, ale jakmile chci odemknout plochu, nic, jako by telefon vubec nereagoval. Stává se mi to i při prohlížení internetu. V jednu chvíli to jde, ale o chvíli později s tim zas nejde nic dělat. Musim ho stále natvrdo restartovat (vyjmutím sim karty), protože ani normálně vypnout ho nejde. Mohu to nějak opravit ? Díky za odpověd. Honza
honzajer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 23. 3. 2015 19:10

Zkus tovární nastavení.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mimes 10. 3. 2016 15:37

Stal som sa majitelom novej Sony Xperie Z2 a mam dotaz, pri mojom starom telefone som bol zvyknuty na mini widget s nazvom Ovladanie napajania kde som mal pokope wifi, bluetoth, poloha, synchronizacia, jas na tomto sony to neviem najst a trochu mi vadi,ze musim wifi zapinat stiahnutim hornej listy, da sa to nejak inak vyriesit?
mimes
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Bombastic 10. 3. 2016 17:26

co ja pamatam, tak Xperie podobny widget v ponuke mali ... ak to tam uz nie je, tak jedine stiahnut nieco z Google Play :-) (aj tak mi osobne pride 1000x pohodlnejsie stiahnut hornu listu... da sa to spravit vzdy bez toho, aby som sa vracal na plochu)
Zatiaľ sa vedci domnievajú, že hlavnou príčinou smrti je život.

Apple iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue | Apple MacBook Air M1 Space Gray 16/256GB | Apple iPad Pro 12.9" M1 128GB Wi-Fi Silver
Mr.Bombastic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mimes 15. 3. 2016 21:25

este mam dalsi dotaz, mam puzdro na mobil kde nie je otvor pre otvorenie zaklapky aby sa dal telefon nabijat aj ked je v puzdre a kedze sa mi nechce stale vyberat mobil z puzdra ked budem nabijat,hladam ine riesenie. Dok tiez neprichadza do uvahy kedze co som cital tiez sa tam telefon s puzdrom nevmesti. Nasiel som ale magneticky kabel, ktory by to mohol vyriesit. Nemate resp. neskusali ste ho?
mimes
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků