LG G5 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Mobil-man 25. 2. 2016 08:31

Absence bezdrátového nabíjení a nárust rozměrů/změnšení displeje mne mrzí. Uvažoval jsem o něm jako o nástupci G3, ale kvůli kovovému tělu se asi výhod G3 nevzdám. Galaxy S7 je naopak po 3 generacích, které byly vždy z bláta do louže, pěkný telefon a téměř všechny neduhy předchozích generací smazal.
Počkám si na cenu G5, recenze a zkušenosti s užíváním...
Mobil-man
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 25. 2. 2016 08:38

Zajímavé..
http://www.svetandroida.cz/lg-g5-analytici-prodeje-201602
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 25. 2. 2016 09:11

To jsou vždy neskutečný pýčoviny od rádoby análitiků.
Podle mě G5 hodnot prodeje G4 nebo G3 nedosáhne.
Opravdu ošklivý design, novináři se vesměs shodují s tím, že i v ruce působí levně a modulární konstrukce? Kolik lidí si koupí chujovinu, u které budou muset vypínat mobil a tahat se s tím?

Otázka je i životnost mechanismu a hlavně po cca roce to bude stejně neprodejné.

Holt letos má našlápnuto Samsung, který je bez výraznější konkurence...HTC nic, Sony tragedie, LG nic moc
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vladte 25. 2. 2016 10:52

Tak letos se chystám vyměnit svoji současnou G3 a na uvedení G5 jsem čekal s nadějí, telefony od LG mi docela sedí (měl jsem jich od LG už víc). G5 se mi docela líbí, ale ta baterka mě dost děsí... počkám ještě na výsledky testů výdrže a podle toho se budu rozhodovat (tedy na rozdíl od G3 nebudu předobjednávat před uvedením na trh). ;-)
Protože u G3 mi vadí právě slabá baterka, proto jsem zavrhl G4 a V10, které na tom jsou co se výdrže týče podobně jako G3. Tady je baterka slabší a LG není zrovna přeborník ve vyladění spotřeby a tak z toho mám obavu... no uvidíme, při nejhorším oželím některé funkce a půjdu do S7. :'(
Vladte
Junior

Odeslat příspěvekod coyd 25. 2. 2016 10:55

No kdyzuz tak S7E protoze klasicka S7 ma taky "jen" 3000mah to by sis od g3/g4 moc nepomoh :) Ja zustavam u G4. Neni to dvoudenni telefon, ale uz jsem si zvykl. Ono zadna vlajkova lod dva dny nevydrzi (pokud ho clovek opravdu pouziva), takze je celkem jedno jestli vecer telefon davas do nabijecky s 10% nebo 30%
HUAWEI P10 (Graphite Black)
coyd
Junior

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 26. 2. 2016 09:22

Vladte: Měl jsem G3 a teď mám G4 a G4 vydrží nabitá určitě déle.
m.a.x.i.m.u.s
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eddward 26. 2. 2016 14:25

Interview with LG communication director Ken Hong @ MWC 2016
Diskusia k LG G5, co znamena telefon pre LG, nieco k buducnosti Flex a V serie.
https://www.youtube.com/watch?v=Joqd1iRdYpU
PC: Core i7 8700K@4.8Ghz, 16GB DDR4 Corsair, MSI Z370 GAMING PRO CARBON, MSI RTX 2080 GAMING X TRIO, Win 11
Laptop: Core i5 1240P@4.4Ghz, 16GB DDR4, 500GB NVMe, Win 11
Phone: SG S23 Ultra 512GB Black w/ Buds Pro, Android 14
Eddward
Junior

Odeslat příspěvekod rajs 27. 2. 2016 20:12

I já jsem tedy zklamanej baterkou a vůbec celkově zmenšením displeje,a prostředím G5,G4 je prostě hezčí a proto letos se vracím k samsungu i když jsem se zařekl že už jej nekoupím S7edge je jasná volba a baterka je super.
Jsem jen zvědav jakou tomu iphonu ala G5 dají cenovku,nechápu jak mohli tohle pustit vůbec do prodeje a ty doplnky hrůza batoh na záda to se opravdu nepovedlo.
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod Nechic 2. 3. 2016 08:35

Je někde porovnání foťáku G5 a S7? G5 má ten široký záběr, ale co kvalita?

edit: už jsem něco našel na XDA https://hi-tech.mail.ru/news/samsung-ga ... a-compare/
Nechic
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Vladte 2. 3. 2016 09:40

m.a.x.i.m.u.s píše:Vladte: Měl jsem G3 a teď mám G4 a G4 vydrží nabitá určitě déle.

Jasně určité zlepšení tam je proto zatím G5 nezavrhuji, musím říct, že se mi líbí víc než S7 (či S7E), navíc mi LG hodně vyhovuje. Tak trochu doufám, že se jim podaří zvolit dobrá optimalizace a výdrž bude snad trochu slušná... ještě je čas a uvidím jak dopadnou výsledky výdrže v běžném provozu u jiných no a podle toho se rozhodnu... ;-]
Vladte
Junior

Odeslat příspěvekod roman II 2. 3. 2016 10:24

Nechic píše:Je někde porovnání foťáku G5 a S7? G5 má ten široký záběr, ale co kvalita?

edit: už jsem něco našel na XDA https://hi-tech.mail.ru/news/samsung-ga ... a-compare/


za mě teda s přehledem lepší foťák u S7, samotného mě G5 nepřesvědčila a tak měním G3 za G4
roman II
Junior

Odeslat příspěvekod Nechic 2. 3. 2016 12:34

Jak jsem pak dával k S7 do diskuse, tak i tady je test.
http://www.gsmarena.com/lg_g5_vs_samsun ... w-1403.php

Z mého pohledu mě u LG zklamala ta široká čočka, to co z toho leze, to je jak panorama z mobilu za 6000. Také se mi ve výsledku S7 líbí víc, i když dvojí fotoaparát je výborný nápad, který doufám bude dále rozvíjen.
Nechic
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Eddward 3. 3. 2016 04:23

http://wccftech.com/lg-g5-price/
Pricing details of the LG G5 in Korea suggest a tag of 828,000 Korean Won, which convert into $675 after the relevant exchange rates have been applied.
PC: Core i7 8700K@4.8Ghz, 16GB DDR4 Corsair, MSI Z370 GAMING PRO CARBON, MSI RTX 2080 GAMING X TRIO, Win 11
Laptop: Core i5 1240P@4.4Ghz, 16GB DDR4, 500GB NVMe, Win 11
Phone: SG S23 Ultra 512GB Black w/ Buds Pro, Android 14
Eddward
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 3. 3. 2016 06:42

Tak i cenou to zazdí :D
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dusan 3. 3. 2016 08:00

coyd píše:No kdyzuz tak S7E protoze klasicka S7 ma taky "jen" 3000mah to by sis od g3/g4 moc nepomoh :) Ja zustavam u G4. Neni to dvoudenni telefon, ale uz jsem si zvykl. Ono zadna vlajkova lod dva dny nevydrzi (pokud ho clovek opravdu pouziva), takze je celkem jedno jestli vecer telefon davas do nabijecky s 10% nebo 30%


Pokud to "opravdu clovek pouziva", tak dnesni vlajkove lode nevydrzi ani jeden den. Problemem je obrovsky rozdil ve spotrebe v klidu a pri zatezi. Davaji tam cim dal tim vice vykonne CPU, ale clovek aby se pak bal ten procesor vyuzit, protoze pak zmizi baterka za tri hodiny. Pripomina mi to Teslu, auto s nula - 100 lehce pres tri vteriny, kde ale musite na pedal jen tak dychat aby vam dojela alespon domu. :mrgreen:
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků