HTC One (M9) - obecná diskuze

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod evilin30 28. 1. 2016 07:33

Picos, to je ikona nejake aplikace, google vydal pro vyrobce nejake narizeni ktere zakazuje zobrazovani ikon aplikaci na liste, standard je jen upozorneni... co znamena G v tvem pripade nevim, mas nejake blizsi info ?
evilin30
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Picos 28. 1. 2016 08:04

Ziadnu apku som po update nepridaval a teraz mi uplne vlavo v liste svieti G. Predtym to tam nebolo. Ked stiahnem listu, tak nevidim co by to G mohlo znamenat. Prosim a funguje ti zvuk zamku obrazovky ?
Takze to bola predpoved pocasia. Vsimol som si, ze v liste predpovede je male G. Ked som to zmazal, tak aj z hornej listy G zmizlo.
Picos
Junior

Odeslat příspěvekod evilin30 28. 1. 2016 09:24

I presto ze je zvuk pri odemykani v nastaveni zaskrtnuty, zadny zvuk pri odemykani nefunguje..
diky za postreh.

Vyskouseno po sdeleni podpory htc, zvuk odemykani jiz funkcni ale tak tichy ze neni temer slysitelny, jen takove "zasterchani"
evilin30
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Picos 28. 1. 2016 12:12

Mne pri odomknuti funguje ale pri zamknuti nie. Niektore zvuky ( upozornenia sa mi zmenili ).

-- 9. 11. 2016 00:28 --

Po systemovom update mi blbne zamykacia obrazovka. Niekedy po zapnuti je uzamknuta a niekedy nie. Ked mobil necinne uzamknuty lezi pocujem zvuk odomknutia obrazovky - samovolne.

-- 9. 11. 2016 14:53 --

Po systemovom update mi blbne zamykacia obrazovka. Niekedy po zapnuti je uzamknuta a niekedy nie. Ked mobil necinne uzamknuty lezi pocujem zvuk odomknutia obrazovky - samovolne. Nemate s tym problem ?
Picos
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 12. 2016 12:58

HTC One M9 dostává Android7 Nougat
http://smartmania.cz/htc-se-aktualizacemi-neflaka-rok-pul-stary-model-one-m9-dostava-android-7-0/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Picos 2. 2. 2017 15:36

Prave som dostal aktualizaciu na 7.0.
Picos
Junior

Odeslat příspěvekod toncekk 12. 2. 2017 11:43

Postrehy z Android 7 jsou pozitivni.

+ zrychleny system, zejmena prepinani aplikaci
+ funkce "alt+tab" prepinani dvou aplikaci je skvela vec, divim se, ze nebyla zakomponovana v Androidu uz davno
+ upravena lista rychlych nastaveni
+ tovarni aplikace pro nocni rezim a zrychleni systemu, pravdepodobne prevzato z HTC10
+ celkove vylepsene notifikace
+ prace se dvema okny pres display, toto je ale spis vyuzitelne na tabletech

- nabidka/reklama restauraci pri zamcene pohotovostni obrazovce - tapeta pod notifikacemi. Pusobi to rusive, mozna se to da vypnout, no zatim jsem to nenasel.
toncekk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod evilin30 21. 3. 2017 14:02

Dnes, 21.3.2017 opravný patch pro android 7 na HTC One M9 unlocked
evilin30
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Picos 23. 3. 2017 20:16

Prave som nainstaloval. Vie niekto co sa opravuje v Androide 7 ?
Picos
Junior

Odeslat příspěvekod evilin30 24. 3. 2017 09:46

Picos, to by mě taky zajímalo, z HTC nemůžu konkrétní informace vydolovat... pouze mlží.
Každopádně baterie telefonu se v androidu 7 rychleji vybíjí, a co mě štve nejvíc, v režimu nerušit nelze poslouchat hudbu do sluchátek, při pokusu o zesílení hlasitosti se vrací zpět na ztlumeno. Takže musíte vypnout režim nerušit, ale v tom případě při příchozí notifikace a puštěné hudbě, ruší telefon krátkodobým ztlumením hlasitosti a vibracemi, nejde to nijak nastavit ani nakonfigurovat.
Rád bych se vrátil zpět na android 6 který byl opravdu vyladěný, HTC tvrdí že to již nejde.
evilin30
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 25. 1. 2018 23:38

HTC One M9 dostane Oreo únor/březen 2018
https://www.mojandroid.sk/htc-one-m9-an ... ualizacia/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků