PhoneProfilesPlus-profilovník

Diskuze o Androidu a příslušných aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Marek.P 21. 1. 2016 21:59

Myslím,že tato aplikace si zaslouží vlastní téma a je v češtině a zdarma.Pokud budete mít připomínky a nebo náměty na zlepšení tak to klidně sem napište.

PhoneProfilesPlus je profilovník jak má CyanogenMod ROM funkci Profiles. Podobá se i na Nokia Profiles ze starých nokia telefonů.
Funkce:
- Pro telefony a tablety (tabletové prostředí)
- Navigační panel - kliknout na ikonu v titulku okna nebo gesto z leva do prava (Editor)
- Navigační panel - můžete změnit co se má zobrazit v Editoru: Profily, Události a co se má vyfiltrovat
- Navigační panel - pro Události lze nastavit pořadí v jakém se mají zobrazit v seznamu
- zdrojový profil
- Přidání, úprava, duplikování, vymazání profilů (Editor)
- Aktivování profilu klikem na profil ze seznamu (Aktivátor)
- Oznámení: stavový řádek, bublina, styl oznamovací ikony
- Téma aplikace - světlá / tmavá
- Miniaplikace: ikona, jednořádková, seznam profilů
- DashClock widget rozšíření
- Odkaz na profil
- "Táhni a pusť" změna pořadí profilů (Editor)
- Import / export nastavení profilů na sd kartu
- Import z PhoneProfiles - PhoneProfiles musí být nainstalován!
- Co se má spustit (Aktivátor, Editor) z domovské obrazovky, miniaplikací a oznamování
- Globální povolení / zakázání startování událostí

Vlastnosti profilu:
- Mód vyzvánění, hlasitost, hlasitý odposlech, tóny, režim letadlo, automatická synchronizace dat, mobilní data, WiFi, Bluetooth, GPS, NFC, čas zhasnutí dispeje, jas displeje, auto rotace displeje, spuštění aplikace, pozadí home obrazovky, uzamykací obrazovka zapnout/vypnout, Wi-Fi přístupový bod
- Režim letadlo: od Android 4.2 pouze pro rootnuté zařízení
- GPS: pro nerootnuté zařízení jen přes bezpečnostní díru, pokud ji aplikace zdeteguje
- NFC: pouze pro rootnuté zařízení as nainstalovaným PPHelper
- Dočasná aktivace profilu
- Vyrušení (Android 5.0), vyžaduje root
- Mobilní data vyžadují root pro Android 5.0
- Uzamykací obrazovka funguje pouze pro ne-bezpečnostní uzamykací obrazovky
- Spořič baterie vyžaduje root

Vlastnosti událostí:
- Priorita, profil, který chcete aktivovat při startu / konci, ignoruj ​​manuální aktivaci profilu, zvuková notifikace, vrať zpět profil aktivován před startem události, pozdržení startu události
- Typy událostí: čas, kalendář, baterie, hovor, příslušenství, WiFi (SSID), Obrazovka (zapnutí / vypnutí), Bluetooth, SMS, Notifikace, Aplikace

https://play.google.com/store/apps/details?id=sk.henrichg.phoneprofilesplus
Mluv pravdu a tak zmateš a uvedeš do rozpaků své odpůrce.
Marek.P
Junior

Odeslat příspěvekod zajicek 22. 1. 2016 05:48

Tuto aplikaci mám a každému mohu doporučit. Funguje na jedničku.
zajicek
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 22. 1. 2016 06:35

Tasker sice za stovku,ale umi vse co tato,plus o 99 procent vice co se tyka tvorby profilu,dokonalost..
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek.P 22. 1. 2016 07:49

Tasker mám taky,ale pro mně je jednodušší nastavit profily v této aplikaci, není tak složitá jako Tasker.Já jsem Tasker z 90% nahradil touto aplikací.
Marek.P
Junior

Odeslat příspěvekod henrichg 22. 1. 2016 10:22

Dobry den,

Som autor tejto "super" aplikacie. :-D

Mojou ambiciou nie je nahradit Tasker. Je to skvela aplikacia, aj som ju svojeho casu pouzival.

Preco som zacal s tvorbou tejto aplikacie:
Cele to zacalo tak, ze som pouzival aplikaciu Quick profiles: https://play.google.com/store/apps/deta ... ckprofiles. Ale neobsahovala niektore funkcie, ktore som potreboval a navyse sa uz nevyvija. Tak som spravil PhoneProfiles: https://play.google.com/store/apps/deta ... neprofiles.
Ale potom zacali chodit od uzivatelov poziadavky na automatizaciu aktivacie profilov. A tak som spravil PhoneProfilesPlus.

Bol by som velmi rad, keby ste namiesto porovnavania s inymi aplikaciami, pisali podnety, hlasili chyby atd. Velmi mi tym pomozete. Tuto diskusiu budem sledovat kazdy den. Pripadne mi kludne napiste e-mail.

Monentalne pracujem na:
- Parametre polohy - bude do dalsia vlastnost udalosti. Udalost sa spusti, ak mobil bude na zadanej polohe.

Planujem:
- Parametre NFC - bude to dalsia vlastnost udalosti. Udalost sa spusti, NFC tagom.
- Prepinanie 2G/3G/4G - dalsi parameter do profilu

Ak mate zaujem, mozete si kuknut zdrojovy kod aplikacie, pripradne prilozit ruku k dielu ;-): https://github.com/henrichg/PhoneProfilesPlus

Dakujem Marekovi.P, ze zalozil tuto diskusiu.
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus
henrichg
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 22. 1. 2016 11:24

vidim ze tam mas autorotaci,fajn funkce je prirazeni udalosti - telefon polozen na stole displayem dolu,ja si priradil neodmitnuti hovoru ale vypnout vyzvani,zvednuti telefonu ze stolu - napriklad unlock,presneji rozsviceni obrazovky,nahrada knock.Plus plno mobilu nema funkcni pocket mode
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod henrichg 22. 1. 2016 12:40

Udalost na zmenu polohy mobilu (otocenie displayom dole, zdvihnutie, atd.) v aplikacii nie je. Davam do zoznamu.
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus
henrichg
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 22. 1. 2016 15:39

Nechces udelat jednu obecnou zmenu ? From - To,repeat - volba.Myslim ze mi rozumis,libovolny profil aby mu sel priradit time..Jestki jsem to pochopil dobre time prirazujes jen necemu.
Zkusim priklad
Udalost - pozice ta a ta - zapni wifi,spust synchro,autojas full.
Pokud time u teto udalosti bude from 23.00 to 05.00 autojas auto,synchro off,jen prioritni rezim vyruseni.Proste aby profil ktery ma delat akci v navaznosti na udalosti mel moznost uzivatelsky nastaveneho Time,jakykoliv,pricemz v zavislosti na Time by se cast akce menila.Pokud moznost cas,uvadena v popisu neznamena ze presne toto mas uz vyresene.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod henrichg 22. 1. 2016 16:35

Samotna udalost ma Parametre casu. Nevidim dovod toto duplikovat pre profil.
V udalosti si nastavis dni v tyzdni, cas od-do + dalsie parametre napriklad Poloha (ktoru prave robim). Ak bude platit poloha a cas, tak sa udalost spusti a aktivuje sa profil.
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus
henrichg
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 22. 1. 2016 17:23

Ne mne nerozumis,myslim vetveni v jednom profilu,profil kde je - pokud jsem na miste spousti se - synchro,autojas,pokud ale bude cas od 22 do 05 plati pouze autojas.
Takze autojas ma samostatne pokud je rovno.Aha tak ted sem si s tim znovu hral,je to spis filozofie automateit,lama ,takze if nejde timto zpusobem pridavat,to by ses z toho zblaznil kdybys melimplantovat ze by to slo timto zpusobem to donekonecna vetvit
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zajicek 22. 1. 2016 18:32

Byl bych pro, aby jste si aplikaci nejdříve stáhli a vyzkoušeli a až potom navrhovali podněty na změny.
zajicek
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 22. 1. 2016 18:45

ja ji kupodivu stazenou mam,dokonce ji zkousim a kvuli pripadnymu konfliktu mam ted zmrazenej tasker,ponevadz nemam problem psat podminky pomoci operatoru tak bych rekl ze vim o cem jsem se bavil a proc vetveni donekonecna pomoci operatoru tady funguje jinak.
BTW jeste by mne zajimalo protoze dlouho s tim bojoval i tasker,co dualsimy ? Spousta app pro automatizaci mela u cell near problem.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zajicek 22. 1. 2016 18:56

Já aplikaci používám přes rok a jsem s ní spokojen. Neříkám, že by nějaké vylepšení neuškodilo, ale mám strach, když čtu vaše náměty, že by potom byla aplikace přeplácaná a málokdo se v ní vyznal.
zajicek
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 22. 1. 2016 19:14

Asi si nerozumime,muj namet nebyl pro Vas ale pro autora..Mimochodem problem je vzdy v tom najit kompromis funkce,versus jednoduche zprovozneni.Ideal je jednoduche zprovozneni defakto cehokoliv a to neni o preplacani,dnes pouzivaji pocitac lidi co by se pred par lety nedostali pres uvodni obrazovku dosu,takze by koncili,presto soucasny systemy umi nasobne vic a pouzivaji je adepti zvlastni skoly.Takze o preplacanosti to neni,je to o tom ze je mega tezky to implantovat aby rozhrani bylo srozumitelne a intuitivni
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zajicek 22. 1. 2016 19:36

Je mi jasné že námět nebyl pro mě. Jen mám strach,jak by aplikace vypadala, kdyby autor této aplikace všechny náměty vzal v potaz. Souhlasím s tim, na čem autor pracuje do budoucna , to do aplikace patří a nijak jí to neublíží.j
zajicek
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků