UPC: televize, internet, telefon.

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dj.kure 21. 1. 2016 15:36

Já jsem v podstatě před rokem začal pracovat u lokálního poskytovatele (Plzeň + okolí, Domažlice + okolí) - České sítě a od té doby mám klid. Samozřejmě, jako zaměstnanec jsem zbaven nákladů na provoz, ale i kdyby ne, tak jsou ceny velmi příjemné (100/100Mbit za 303Kč měsíčně, případně rychlejší tarify). Takže UPC šlo z domu hned, jak se takhle možnost nabídla.

Pokud byste někdo potřeboval, tak jsem kdysi udělal tuhle pomůcku:
- http://www.nejhorsinet.cz/vypovedni-formular/
Která vygeneruje případný formulář výpovědi a ten jen odešlete na uvedenou adresu.

Každopádně klaním se před každým, kdo ten krok z vlastní vůle udělá. Plno lidí jen nadává, ale současného ISP si ponechá, protože jsou prostě líní jít jinam, setkávám se s tím každý den.
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mangalica 21. 1. 2016 15:59

Spike26 píše:Jj, mas pravdu. U me byla posledni kapka u UPC prechod na HD DVR Mediabox. To zacalo peklo. Nemoznost vlastniho serazeni kanalu a podobne. Zato Netbox a prehravani 48h pozpatku je parada. Ja ted uz prakticky nevim, co je to reklama v tv.


Přesně tak!

@ dj.kure:

UPC mi vždy, když jsem naznačil odchod, nabídli nějakou retenci, teď jsem to ale ani nezkoušel.

Lenost taky, ale ono není tak jednoduché odejít. Měl jsem v bytě kabely UPC schovaný pod podlahou, teď mám dráty u stropu, kdyby mi Netboxák nepomohl s výpovědí, měl bych z toho vítr: výpověď, zabalení, odeslání zařízení, strach, jestli jsem na něco nezapomněl, uchovávání dokladů od rozlučky s UPC (osobně ještě skenuji a ukládám si na cloud), instalace nového...

Rodiče mi třeba řekli, že na to dlabou a raději zůstanou u UPC, než řešit tyhle věci, docela je chápu...
Mangalica
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 21. 1. 2016 17:35

@Mangalica: V tomhle případě to samozřejmě chápu taky, o tom není debaty :-) prostě záleží na možnostech. Ovšem, nemění to nic na tom, že plno lidí zůstává jen z prosté pohodlnosti.

Já jsem si teď zvykl na to, že Internet běží pořádně, symetricky, s minimální odezvou, bez jakéhokoliv omezování, k tomu Chytrá TV s archivem 7 dní zpětně a možností záznamu požadovaných programů. Je to zase o trochu jinde.
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod honzatrx 21. 1. 2016 22:30

Já jsem byl v kupodivu v centru Prahy mnoho let ještě od dob vytáčeného připojení odkázán na pevnou linku, později ADSL a VDSL, WiFi tu zřídit nešlo, máme střechu o patro nižší, než okolní domy, takže v okruhu 360 stupňů není nikam dohled. Když loni koncem roku sem konečně dotáhli UPC, čekal jsem na jejich net jak na smilování, teď mám 150/15 za 390 měsíčně a není co řešit. TV a ostatní mne nezajímá.
honzatrx
Junior

Odeslat příspěvekod Mangalica 22. 1. 2016 10:26

Jasně, vždycky záleží na konkrétní situaci a možnostech v dané lokalitě. Každopádně bych byl připraven na postupné navyšování ceny...
Mangalica
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 22. 1. 2016 10:33

@honzatrx Určitě dobrá volba na dané možnosti. Proti UPC nic víceméně nemám (krom cen), většinou to funguje, výpadky minimální, rychlosti takové, jaké deklarují. Určitě lepší, jak nějaké xDSL, nebo "Wifi provider", který ještě "frčí" na 2.4GHz APčkách s normou 802.11b :D

Ale pořád je co zlepšovat, optika je optika.
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marus 25. 1. 2016 19:55

No já dnes poslal UPC výpověď. Konkurence veliká, tak jsem zvědav, co nabídnou.

Ale myslím si, že teď po cca 8mi letech už je o slevu neukecam.

Teda mi spíš vadí ta jejich skrytá věrnostní pokuta...
Můj mobil je čínská dvousimková rýže...Kvalitní rýže
Marus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Spike26 26. 1. 2016 05:57

Jo jejich vernostni program je prasarna. Ale tys zaspal 15.1. Do te doby se dalo vypovedet bez sankci. A ze mi po vypovedi nabizeli extra slevy.
Spike26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod A1rh- 26. 1. 2016 09:03

ty termíny pro výpověď byly různé. Já mám třeba v mailu od UPC termín výpovědi do 1.2. A Netbox mi pořád tvrdí že to v pohodě stihnou doručit. Akorát podle původní dohody už to měli na UPC vézt osobně 13.1., tak jsem z toho trochu nervozní.
Naposledy upravil seterwohipikule dne 11. 2. 2016 12:12, celkově upraveno 1
Důvod: odstraněna citace
A1rh-
Junior

Odeslat příspěvekod Marus 26. 1. 2016 12:02

Taky mám do 1.2., takže termín stihnu. Dnes to přebrali, tak jsem zvědav:)
Můj mobil je čínská dvousimková rýže...Kvalitní rýže
Marus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Spike26 26. 1. 2016 13:43

Tak to pardooon. Tak at to klapne.
Spike26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Marus 28. 1. 2016 22:15

No vychutnávájí si mě pěkně. Zatím žádná reakce.

Takže jim dám čas zítra dopoledne a objednávám konkurenci.
Můj mobil je čínská dvousimková rýže...Kvalitní rýže
Marus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod A1rh- 28. 1. 2016 23:45

zkus zavolat na infolinku, že si chceš ověřit, že jim v pořádku dorazila výpověď a vše proběhne podle představ. Třeba tě přepojí, nebo se ti spíš někdo ozve.
A1rh-
Junior

Odeslat příspěvekod schluss 29. 1. 2016 00:50

lumbur píše:Jaký se dají teďka dostat retence na TV Klasik + Internet ? Dík...

100M internet + 70 TV programů (50 + 2x 10 balíček) + pronájem nejnovější 2015 combo mašiny (duální 2,4+5 wi-fi router + set-top box + 500MB disk s nahráváním pořadů) za 408Kč/měs. Úvazek 2 roky, poté automatické prodloužování slevy po roce, dokud nevypovím.
schluss
Junior

Odeslat příspěvekod A1rh- 29. 1. 2016 09:32

tohle kdyby z nich před časem vypadlo, tak bych odchod možná přehodnotil, ale teď už je rozhodnuto. Já měl nabídku někde kolem 520Kč za základní TV, nějaký net >40Mbit, Telefon 50, základní settopbox bez HDD a modem bez WiFi.
A1rh-
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků