HTC One (M8) - obecná diskuze

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Lynx12 11. 1. 2016 10:05

Přes custom recovery (TWRP)
Huawei P30 Pro 8/256GB

CPU:AMD FX-8300BE+CM Hyper 212+EVO,MB:Asus M5A99FX PRO R2.0, RAM:Crucial Ballistix 16GB,GPU:Gigabyte R927XOC-2GD,HDD:120GB SSD+WDBlack 1T+WDRed 2TB,zdroj:Zalman ZM-600GLX,Win10x64Pro
Lynx12
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nechic 11. 1. 2016 17:58

Lynx12: Asi v tomhle nejsem dost zdatný, můžeš to specifikovat? Zmáčkl jsem při restartu power+vol down, tam ale nic není a když jsem dal recovery, tak to pak na nic nereagovalo

EDIT: Už to mám, takže

restart

držet power + vol down

vybrat recovery

pak zmáčknout vol up, když svítí telefonek s červeným trojuhelníkem (možná u někoho power + vol up, mě to s power nefungovalo)
Nechic
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 1. 2016 23:00

HTC One M8 dostává Android6 Marshmallow
http://m.mobilenet.cz/clanky/htc-one-m8 ... llow-29286
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dantm 29. 1. 2016 10:00

A dokonce i M8 dual sim uz dnes dostal 6. Bezne ma zpozdeni nekolik mesicu proti jednosimkove verzi.
dantm
Junior

Odeslat příspěvekod winterstadion 19. 5. 2016 22:43

Zdravím
Víte někdo jak nastavit omezenou sadu znaku při psaní sms? Většinou se mi sms zkrátí na 70 znaků.
winterstadion
Junior

Odeslat příspěvekod ThomasParsley 9. 5. 2017 17:53

Dobrý den, po výměně konektoru na nabíjení mi začal blbnout vrchní reproduktor, viz. video. Používám nejnovější rom Lineage OS.
https://www.youtube.com/watch?v=KW_IEdJmsos
ThomasParsley
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod krupica.mirek 31. 5. 2017 07:09

Dobrý den,
už na jednom fóru jsem to řešil

Zdravím vás,
Obracím se k Vám s dotazem. Vlastním telefon HTC m8 a po koupi nového jsem tento dal vypnutý do krabičky. Za měsíc nebo dva jsem ho vytáhnul, ze se ho zbavím. A hle nejde zapnout. Jenom problikava červená LED Dioda. Zkoušel jsem 2 A napájení děla to samé. Až pokud připojim powerbank s max 2A, tak se ledka rozsvítí chvíli svítí a pak zhasne a tak se to opakuje ve stejných intervalech. Nepomáhá ani power + up/down. Nevíte si s tím někdo rady ? Telefon byl predtim 100% funkční. Nechce se mi rozebírat


Na tyto reakce jsem se rozhodl objednat novou baterii. Ta přišla a já ji následně vyměnil. Po připojení na originální adaptér LEDka stále bliká v intervalu, ale telefon bohužel zapnout nejde. Nevíte co může způsobovat tento problém? :-|
krupica.mirek
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků