LG V10 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod rajs 4. 1. 2016 05:50

Na nic neplivu plácáte nesmysl co jsem napsal je můj názor nic víc,samozřejmě sem oba telefony měl možnost odzkoušet a oba jsou příliš velké napsal jsem kdybych si měl vybrat raději bych volil Samsung S6 edge+ než V10 to je vše co se týká Lg G5 pokud ji sprzní tak jak píšete pak nemám zájem je tady mnoho jiných značek a konkurentů takže nechápu proč se čertíte.Mám Lg G4 a jsem s ní spokojen a měním telefon každý půl rok,dál se nemíním vyjadřovat každý dle svého gusta ale ty vaše poznámky když někdo napíše něco co nechcete slyšet jsou užasné.
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod Karel2 4. 1. 2016 15:58

Nikdo Ti nebere Tvuj nazor. Ja se jen podivil logice tveho prispevku. Mm. baterie je stejna jak u S6+ , ale spotreba displeje je prave u V10 horsi, proto ma S6+ delsi vydrz, ale ne o tolik. Jak uz jsem psal, zadnej spickovej foun nevydrzi v zatahu 2 prac. dny a je jedno jestli 1 ci 1,5 dne. Oba musis dat do nabijecky kazdy den vecer. Je velice lehke o necem napsat ze je na h...., ale dobre je obcas se i zamyslet a zduvodnit svuj nazor. Obdivuju redaktory jakehokoliv webu, jak musi byt splachovaci, protoze nektere prispevky pod jejich clanky jsou na pres drzku. Myslim to vseobecne a ne primo Tebe.
S23 Ultra
Karel2
Junior

Odeslat příspěvekod beat 4. 1. 2016 19:33

Karel2 píše:No pokud je Ti armadni certifikace MIL-STD-810G malo a srovnavas to se sklem.
Tak přesná citace z oficiálních stránek LG(USA)
1. The LG V10 is compliant with a military standards test (MIL-STD-810G Method 516.6, Procedure IV "Transit Drop"). Device may not perform as tested in all conditions. Test performed in controlled environment. Do not attempt.


Takže žádná certifikace, jen "prošel jedním z několika testů MIL-STD-810G a to v laboratorních podmínkách". Osobně si myslím že tohle by zvládnul každý druhý mobilní telefon, kdyby se o to výrobce pokusil a stálo by mu za to do toho narvat ty prachy :-P
Naposledy upravil beat dne 5. 1. 2016 15:06, celkově upraveno 1
Nic není dokonalé.
beat
Junior

Odeslat příspěvekod Karel2 4. 1. 2016 20:39

Ja vim, hlavne Tvuj. ;-)
S23 Ultra
Karel2
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 4. 1. 2016 20:53

Uz mam na nej zalusk :D
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karel2 6. 1. 2016 17:17

Trochu tyrani V10 + komentar. Tohle asi "kazdy druhy" nevydrzi. :pozor :mrgreen: Zajimavy je ohyb a zapalovac. https://www.youtube.com/watch?v=Xn8BwCx ... e=youtu.be
S23 Ultra
Karel2
Junior

Odeslat příspěvekod beat 6. 1. 2016 18:19

https://www.youtube.com/watch?v=F92CvRflk18
Telefon bez certifikací, výrobce se ničím nechlubil a nechvástal.

To co zvládne V10 zvládne každý druhý telefon..jen ty testy se běžně nedělají :-)
Nic není dokonalé.
beat
Junior

Odeslat příspěvekod Karel2 6. 1. 2016 20:33

No srovnavat tenhle tlusty granat s plachtou, se skoro 2 nasobnou uhloprickou, no zatim jsi me moc nepresvedcil. Moje puvodni veta byla o srovnani 2 urcitych telefonu a moznost bezneho poskozeni, tedy pochybuju, ze beznej uzivatel bude do sveho mobilu mlatit kladivem atd. Slo me spise o bezne poskozeni, poskrabani, rozsednuti v kapse(ohnuti) vypadnuti z kapsy na chodnik atd. O tom je to posledni me video. Tedy, ze V10 vydrzi vice jak Z2. Uznavam ale, ze jsou to PR kecy s tou armadni normou. Nic to ale nemeni na tom. ze ta konstrukce z nerezky vydrzi vice jak jakykoliv plastak, coz donedavna byla slabost Samsungu a o novym Nexusu se ani nezminuju.
Ps. Myslim ze tu vedeme zabomysi valku, nebo ne? :mrgreen:
S23 Ultra
Karel2
Junior

Odeslat příspěvekod mirne 7. 1. 2016 20:01

Prosím majitele V 10 o radu. Při zhasnutém displeji svítí ten druhý proužek a v něm den a čas. Bohužel v angličtině. Jde to změnit na čaštinu a jak?
mirne
Junior

Odeslat příspěvekod koblih.jr 15. 1. 2016 14:55

Nejde, teda zatím nejde. Zkoušel jsem nastavit jakýkoliv jazyk (i mandarínskou čínštinu, ruštinu, eskymáckou norštinu...) a to datum je fixně ENG.

Možná ale Android 6 bude mít překlad. :)
Tady nic není. Výš koukej. :-)
koblih.jr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xsoft 7. 3. 2016 15:09

Dotaz na všechny kho ho maji, povedlo se vám ho rootnout?
(přesněji: model LG-H960A podle mě nemá bootloader, takže neuděláte "fastboot oem unlock", neodemknete si bootloader, nenahrajete vlastní recovery, a neuděláte roota .. nebo cokoliv pro vývoj, custom rom, ..).

Čili, povedlo se někomu českou verzi rootnout? Díky
.: Xsoft :.
xsoft
Junior

Odeslat příspěvekod Karel2 10. 4. 2016 08:56

Android 6 je kooonecne tu. :roll: Zatim jen pres LG Bridge a ten cas na druhem displeji me pise NE(nedele). :mrgreen:
S23 Ultra
Karel2
Junior

Odeslat příspěvekod rejpal 10. 4. 2016 10:20

Potvrzuju.. aktualuzace je k dispozici.. už ji sosám.
Přílohy
Výstřižek.PNG
Nedělejte to jako já a v ničem se zbytečně nerýpejte!!! RejpalX
rejpal
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krendal 10. 4. 2016 21:19

potvrzuju,LG V10 právě aktualizuju přes LG BRIDGE na Android 6 :-) KONEČNĚ
krendal
Kolemjdoucí


Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků