Lenovo Vibe P1, Pro, P2- obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 24. 12. 2015 07:59

Mám Lenovo Tab S8 LTE a 8'' mi přijde u tabletu ideální - po roce používání naprostá spokojenost :-)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod freddy158158 30. 12. 2015 19:33

vyzvánění : umístění : nastavení - vyzváněcí tóny a hlasitosti

u vyzvánění lze nezávisle nastavit hlasitost médii,budíku,oznámení,vyzvánění.je zde funkce "vyrušení"
kde lze nastavit vždy vyrušit - pouze prioritní vyrušeni - nerušit.
budík je vždy prioritní vyrušení takže zvoní i režimu letadlo.pokud je telefov vypnutý tak se zapne
a spusti se budík.
Přílohy
zvonění 1.1.jpeg
zvonění 1.2.jpeg
vyrušení 1.1.jpeg
vyrušení 1.2.jpeg
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PavlosPM 31. 12. 2015 11:22

Chtěl jsem si koupit telefon, starý LG dosluhoval. Měl jsem požadavky zejména na kvalitní baterii, paměť minimálně 16 GB, minimálně 2 GB RAM, notifikační diodu, velikost 5 – 5,5 palce, rádio, dual sim. Po vypsání vše těchto požadavků vypadlo téměř vše co by přicházelo v úvahu. Ať chcete, nebo nechcete, tak Samsung dopadl prakticky ve všech směrech nejhůře. V žebříčku zůstalo několik telefonů z Číny. Vzhledem k tomu, že Lenovo má poslední dobou kladné ohlasy na své telefony a jasně mi vyšel jako jednička toho co jsem požadoval, bylo vybráno. Bohužel telefon se začal prodávat až v polovině prosince 2015, musel jsem si počkat. Čekání se vyplatilo. Telefon má kovové tělo, nádherný displej, rychlé odezvy, víc než dobrou RAM a hlavně 32 GB paměť. Zabezpečení telefonu pomocí otisku prstů funguje také spolehlivě, jen je škoda, že lze používat pouze dva prsty, ale to zase není až tak hrozné, jde o zvyk. Co vidím jako největší plus, je baterie, čekal jsem hodně, ale tohle mi přijde jako zázrak! S telefonem si hraji prakticky snad půl dne, hovory, sms, internet, … a nebudete mi věřit, ale telefon vydrží 4 dny i při větší zátěži a ještě zbylo okolo 15%. Až se uklidním, tak předpokládám, že 5 dnů telefon nepotká nabíječku! Zdá se mi to jako zázrak! Kdo potřebuje telefon s velkou výdrží, ať prostě neváhá! V recenzích se píšeš, že jeho hmotnost je větší, což možná pravda je, bál jsem se toho, ale vzhledem k velikosti telefonu mi to prostě ani nepřijde. Telefon má plno funkcí jako nastavení, kdy se má sám zapnout a vypnout, pokud je telefon v pouzdře, popřípadě v kapse, tak automaticky zvoní na maximum hlasitosti, když se dá telefon k uchu, dojde k automatickému přijmutí hovoru, záznam telefonních hovorů a plno jiných dalších vychytávek. Jediná drobnost, kterou bych mohl označit za "špatnou", je ten fakt, že šňůra od nabíječky má jen cca jeden metr (konkurence nemá lepší), ale to už jsou jen detaily. Navíc šnůra se dá jistě koupit nová a delší.

PLUSY:
NEUVĚŘITELNÁ VÝDRŽ BATERIE (5 000 mAh) – 4 DNY !!!
BEZVADNÝ DISPLEJ
RYCHLÉ ODEZVY
BEZ CHYB FUNGUJÍCÍ ČTEČKA OTISKU PRSTŮ
2GB RAM
32 GB PAMĚŤ
KOVOVÉ TĚLO
DUAL SIM
V BALENÍ ZADNÍ KRYT + FÓLIE NA DISPLEJ
NOTIFIKAČNÍ DIODA UPOZORŇUJE NEJEN NA HOVORY A SMS, ALE I FB, APD.
PavlosPM
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod freddy158158 31. 12. 2015 12:36

.. ale nabíjí zase dost rychle :D

Ps : takže vánoce super ;-)
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 31. 12. 2015 12:52

Lenovo Vibe P1 ,, The Best'' smartphone :-)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CACHEEATER Honza 2. 1. 2016 11:11

Ahoj, rád bych se zeptal majitelů Vibe P1. Uvažuji o tomhle telefonu, ale zjistil jsem, že nemá kompas a na jednom fóru uživatel zmiňuje, že díky tomu nemůže telefon použít pro geocaching.
Popravdě - geocaching a munzee hraju již se třetím telefonem a nikdy mě nenapadlo, že kompas je k tomuto nutný (ale zpětně zjišťuji, že ho skutečně všechny tři telefony měly). Netušíte tedy někdo, zda skutečně geocaching a munzee se s tímhle telefonem nedají hrát? Jinak totiž telefon vypadá parádně.
CACHEEATER Honza
Junior

Odeslat příspěvekod freddy158158 2. 1. 2016 12:57

čáry máry fuk .. a je tu kompas (v zakladu) ;-)
Přílohy
Screenshot_2016-01-02-12-55-35-332.jpeg
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CACHEEATER Honza 2. 1. 2016 18:31

freddy158158 píše:čáry máry fuk .. a je tu kompas (v zakladu) ;-)

To jsi mě potěšil. Já vycházel z gsmareny, kde právě kompas (a ani Glonass) neuvádějí. Tak to už asi vím, jaký bude můj další telefon :-)
CACHEEATER Honza
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 2. 1. 2016 18:49

GSMArena mívá někdy nepřesné nebo neúplné informace.. Vibe P1 doporučuji, skvělá volba :-)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod freddy158158 2. 1. 2016 18:58

CACHEEATER Honza : se ptej.tema je tu pro to ;-) .. postupne jak se mi chce a mam čas se snažím davat detaily ktere nikde nejsou :-)
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hokysan 2. 1. 2016 19:44

Zdravím a jak je na tom toto Lenovo s aplikacemi na pozadí?Neukončuje je jako P1M?Nebyl by někdo schopný sem dát foto displeje s app na pozadí?Díky za info.
Asus ZenFone2,ZE500CL
Microsoft Lumia 640XL DS W10
hokysan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 2. 1. 2016 20:00

ukoncovani na pozadi muzes ovlivnit najdes to pod mod pro vyvojare.aktivuj 6 krat klik na sestaveni.vypni vsechny cistice, blbiny a kraviny co ti jakykoliv blbocistic pripominaj.nastav standartni limit omezeni procesu na pozadi,podivej se jestli neni aktivni neukladat aktivity, tim se dostanes na standart android nastaveni, potom muzes zacit teprv experimentovat s ukoncovanim ale tak jak chci..
Naposledy upravil oooooooooo dne 2. 1. 2016 20:07, celkově upraveno 1
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hokysan 2. 1. 2016 20:07

Nejen já,ale i kolega,co sem tam napíše něco z mého profilu,nejsme do Androidu tak zapálení a tak se ptal tak,aby nemusel nic předělávat....asi se bude muset začít ve 40.zdokonalovat :D
Asus ZenFone2,ZE500CL
Microsoft Lumia 640XL DS W10
hokysan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 2. 1. 2016 20:13

zasadni problem je v nadstavbach, snazi se byt chytrejsi nez cistej android, popripade maji nastaveni ktere predpoklada ze dotycny neni schopen dvakrat kliknout, no a pokud se to pohnoji vznikne problem kdy nechapes jaktoze nefunguje neco co funguje vsem ostatnim.reseni jsou dve, existuje cca 25000 modelu s androidem z nichz tisice jsou bud s cistym nebo temer cistym androidem, nebo s moznosti do nej defakto prepnout.varianta dve eliminujes prasarny nadstavby, tam uz bohuzel musis neco nastudovat, z meho hlediska jednoduche, moje hledisko neni rovno jednoduche pro kazdeho
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod freddy158158 2. 1. 2016 20:33

kratkým stiskem levého tlačitka vyvoláš App na pozadí .. mezi nimi muzes prepinat .. otevřel jsem jich pro tebe 15 .. vic se mi nechtělo ;-)
App jdou (zameček) uzamknout a tak tam zustanou i po připadném vyčištění ..
Přílohy
Screenshot_2016-01-02-20-29-07-749.jpeg
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků