Samsung I8190 Galaxy S III Mini - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Tom601 29. 9. 2015 22:23

Ahoj dotaz... mam telefon Samsung galaxi S III Mini.. Uz byl total pomalej. Sparoval jsem kontakty s googlem a pak prenesl vsechny data do pc jak z karty tak z telefonu..
Mobil jsem dal do tovarniho nastaveni a pak se prihlasil na googl a sparoval ho z5..ale kontakty tam nemam vsechny.. Tak mam dotaz kde v te zaloze v PC najdu kontakty?? a kam je mam kopirovat v mobilu aby byli v seznamu???
Dekuji za info
Tom601
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod smajlik2 30. 9. 2015 05:48

Pomohlo to tovární nastavení, je svižnější?
smajlik2
Junior

Odeslat příspěvekod mmmjack 4. 10. 2015 20:03

Nejjistejsiuz uz od mého prvního androidu je vyexportovat kontakty v *vcs souboru, je to jeden soubor, se kterým se dají poté snadno nahrát kontakty zase zpět.
Samozřejmě nejlepší je mít všechny kontakty na Google účtu, ale mít je tam opravdu všechny...
Jestli jsou mezi daty zkopirovanymi z telefonu, to nevím, budeš muset hledat, i kdyby byly, tak záleží v jakém vůbec formátu aby to šlo nějak nahrát zpět.

Navrat do továrního nastavení by měl vrátit telefonu rychlost stejnou, jakou měl po koupi, samozřejmě když se v něm zaktualizuji obchod, a další používané aktualizace, tak už tak svižný zase nebude, ale tomu se bránit moc nedá, leda používat neaktualizovane aplikace z továrního stavu - ani to však není záruka sviznosti.
mmmjack
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukke 5. 11. 2015 16:24

Poslední dostupný firmware:
Obrázek
autorevue.cz: BMW 330i E90, 190 kW + BMW 525d F11, 150 kW
zive.cz: Intel Core i9-7980XE, 2x Radeon RX 480, 64 GB RAM, SSD Intel 720, Samsung MD230X6
mobilmania: Galaxy S9+
Lukke
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 9. 11. 2015 14:50

A co přináší?
mmmjack
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pajasXS 29. 11. 2015 09:37

já na zálohu používám SnapPea, zatím s tím nemám problémy, kontakty mi vždy dokázal natahat zpátky, plus ještě mám všechny kontakty primárně uložené na googlu :)
Samsung Galaxy S3
pajasXS
Junior

Odeslat příspěvekod dave67 16. 12. 2015 22:10

Mám menší problém s mojí S III (i8200, Android 4.2.2). Po víc jak roce používání se telefon dříve či pozdeji restartuje a s každým dalším spuštěním se tak stane prakticky okamžitě. Když mám telefon píchlej na nabíječce nebo v notasu, neděje se tak. Stává se to i při 80% baterky. Provedl jsem obnovu továrního nastavení a to nepomohlo. Ani šachy s GPS. Máte nějakou radu ? Případně reklamace, ale bral jsem to na firmu u Mironetu, tak nevím jestli by to vzali...
dave67
Junior

Odeslat příspěvekod mmmjack 17. 12. 2015 08:44

A proc by to nevzali?
Takhle těžko radit, to bude spíš hw problém...
mmmjack
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dave67 17. 12. 2015 09:00

Na Íčko máš někdy kratší záruku. Ale bral jsem to schálně v prověřeným shopu, aby nebyl problém s reklamací. Ještě to otestuju, ale asi pude.
dave67
Junior

Odeslat příspěvekod mmmjack 17. 12. 2015 11:08

Třeba u ntb a tiskáren o tom vím, ale u telefonu jsem to snad neviděl ještě.
mmmjack
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod smajlik2 17. 12. 2015 11:09

Za samovolný restarty někdy může špatná baterka, zkusil bych koupit novou.
smajlik2
Junior

Odeslat příspěvekod Sarginal 17. 12. 2015 23:14

Dobrý den, už mám asi tak 3 roky mobil Samsung S3 mini, už je velice pomalý a strašně zasekávaný, není nějakej způsob jak ten mobil zrychlit? Jo a nevytahujte na mě ty vaše profické slova, mobilům vůbec nerozumím, takže prosím srozumitelně... a vysvětlujte to jak pro dementa kterej používá mobil poprvé...
Sarginal
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 17. 12. 2015 23:20

Zkus hard reset, obnovu továrního nastavení a nainstaluj jen ty nejnutnější apky.. Předtím si všechno zazálohuj
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 17. 12. 2015 23:20

Asi nejjednodusi bych to videl udelat tak, ze v nastaveni najdes zalohu telefonu, to provedes a pak rovnez v nastaveni das tovarni nastaveni telefonu. Pote se zaloha nahraje zpet do telefonu a je to. Upozornuji na nutnost si predem prehrat kontakty na google ucet, SIM kartu atp. a take obrazky dokumenty videa, co jsou ulozeny v pameti telefonu.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod fverny94 18. 12. 2015 20:41

Úplně nejjednodušší je přestat trápit toho starýho důchodce a koupit nějaký nový telefon.
Výměny prasklých skel, další drobné HW opravy, opravy IMEI, S/N, unbrick a další SW opravy.
fverny94
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků