Nokia Lumia 920

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod MgX 5. 12. 2015 14:06

Díky. Originál je 1A, toto je 2A - myslíte, že s tím opravdu nedoničím akumulátor?
S pozdravem MgX
MgX
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotovyrado 5. 12. 2015 14:18

ne, telefon si bere sám kolik potřebuje. Můžeš mít třeba 50A nabíječku, to je hodnota pouze maximální kolik je schopna nabíječka nabídnout, ale výstupní proud se řídí poptávkou z přístroje
Мы не оставим города свои! Cвоя история, Cвоя легенда, Cвой путь...
hotovyrado
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 5. 12. 2015 14:23

Už jsem se na to kdysi ptal, takže přijměte omluvu. Teď je stav akutní - nabíječku potřebuji a ptám se aktuálně.

Vím, že se někde psalo, že telefon si sice určí, kolik potřebuje, nicméně stejně občas dojde k problémům. Proto můj dotaz směřoval, zda vzít „výkonnější“ Samsung, nebo původní originál.
S pozdravem MgX
MgX
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotovyrado 5. 12. 2015 14:28

nene. vezmi toho Samsunga. Už jen kvůli bezdrátové nabíječce, která má při 2A nabíječce 1A reálné nabíjení, takže bezdrátově budeš nabíjet tak rychle jako s původní nabíječkou napřímo :-)
Мы не оставим города свои! Cвоя история, Cвоя легенда, Cвой путь...
hotovyrado
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 5. 12. 2015 14:34

Mám nabíječku se 4 výstupy co má 7A a taky se nebojím zapojit jen jeden telefon. Jelikož jsem se do ní podíval, tak vím že to není 4 x 2 A jak tvrdí výrobce, ale klidně bych to celé mohl tahat z jednoho výstupu. Zvlášť u značkové nabíječky bych se ničeho nebál.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod MgX 5. 12. 2015 14:34

OK, teď řeším ještě pouzdro na druhý mobil (původní se rozpadlo, takže jsem ho vrátil - OMG) A nechci to brát z více e-shopů. Zbytečně hradit poštovné. Na osobní vyzvednutí teď není čas.

Musím sladit kroky :-)

Bezdrátové nabíjení nevyužívám.

-- 5. 12. 2015 14:35 --

Koukal jsem a pár lidí si u těch Samsungů stěžuje na pískání?

-- 5. 12. 2015 14:35 --

Dotaz... je toto ona? Přesně ona?

-- 5. 12. 2015 14:37 --

Anebo tato i s kabelem?

Jen nechápu, proč mají v tom shopu záruku pouze 12 měsíců. Snad platí zákonem stanovená 24... uff
S pozdravem MgX
MgX
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 5. 12. 2015 14:55

Skoč si do nejbližší prodejny s elektrem a nebo mobilama a neřeš nabíječku na etapy....a ještě vůbec uvažovat o nákupu v pochybném eshopu, který deklaruje záruku rok, což odporuje zákonu (leda, že by prodával jako použité).
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Bari007 7. 12. 2015 07:24

Ty bláho, co řešíš proboha pořád? Z výběru a nákupu nabíječky k telefonu se tady stal úplný obřad.

Zajdi do nejbližšího elektra, kup http://www.czc.cz/nokia-ac-60e-sitovy-a ... 19/produkt a problém vyřešen.
Bari007
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 7. 12. 2015 07:51

pripomin mi to story s clovekem kterej sd card kupoval na alliaxpressu, nez dosla ubeh skorol mesic, cena oproti totozne kapacite v czc co ma za rohem byla o kilo mensi.Takze tyden vybiral na eshopu,3 cekal na dodani, pak ji za dalsi 2tydny hodil do kose..
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 7. 12. 2015 07:52

Voleeee, nemá čas lítat po obchodech! :-D dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod MgX 7. 12. 2015 09:32

Ano, arogantní dejvidku, nemám čas lítat po obchodech.

A když dovolíš, zastávám názor, raději se 3x blbě zeptat, než jednou něco podělat.

Všem díky za reakce na můj stupidní dotaz. Informace jsem obdržel, problém vyřešen.
MgX
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 7. 12. 2015 10:20

Tak sis ulevil, to jsme rádi a telenovely je konec :-D dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod MgX 7. 12. 2015 10:40

Já si nepotřeboval ulevit.

Měl by ses chovat jako moderátor a nezesměšňovat tazatele, když se slušnou formou zeptá. Nikdo Tě nenutil, na mnou položený dotaz, reagovat. Koneckonců to není poprvé, cos neudržel "nervy na uzdě".

Možná bys měl více odpočívat.
MgX
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 7. 12. 2015 12:06

Ne, opravdu mne nikdo nenutil to psát :-) O můj relax nemusíš mít obavy :-D dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod hotovyrado 3. 1. 2016 16:28

Jinak na Ali už stojí ty repasované L920 od 84USD i s poštou. To je i s výpalným celníkům cca 2500, což je hodně dobrá cena a 100x lepší volba než za +- stejné prachy něco na způsob L532/550.
Мы не оставим города свои! Cвоя история, Cвоя легенда, Cвой путь...
hotovyrado
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků