Lenovo Vibe Shot - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod thank 6. 8. 2015 08:57

Ahoj. Jsem cerstvym vlastnikem tohoto mobilu a co mne zarazilo je led notifikacni dioda. Problem je v tom, ze neni aktivovana pri zmeskane udalosti. Od prodejce jsem ziskal informaci, ze toto Shot neumi a od podpory Lenova opacnou odpoved. Tedy zmatek. Mate overeno, ze Shot ma notifikacni led diodu pro zmeskane udalosti? Me nefunguje a nevim, zda ma fungovat a resiz pres reklamaci nebo mam smulu. Diky

Honza
Naposledy upravil Fíla dne 16. 1. 2016 12:37, celkově upraveno 2
Důvod: upraven název tématu
thank
Junior

Odeslat příspěvekod FatalError.cz 6. 8. 2015 10:06

Tady se odpovědi nedočkáš. Zkus to zde http://androidforum.cz/lenovo-vibe-shot-t65015.html
FatalError.cz
Junior

Odeslat příspěvekod Zkorumpovanaliska 6. 8. 2015 15:44

Měla by být podporována..

Není to v:
Nastavení - displej - kontrolka oznámení ?
Zkorumpovanaliska
Junior

Odeslat příspěvekod thank 6. 8. 2015 16:55

Bohuzel v nastaveni nic takoveho neni.

Jaky je zdroj tve informace ze by mela byt? Link ci neco..

Dik
thank
Junior

Odeslat příspěvekod Mobilier 7. 8. 2015 08:09

Zkus si stáhnou Light Flow, tak jasně poznáš jestli telefon má diodu na upozorňování nebo pouze jako indikace nabíjení
Mobilier
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AldaGS 9. 9. 2015 15:48

Nevim kde, ale v testu, ktery jsem cetl jasne psali, ze dioda sviti jen pri nabijeni. To zase leze krkem me, protoze to v noci otravuje a musim mit tel. otoceny displayem dolu.
AldaGS
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 11. 9. 2015 08:38

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod poplis.poplis 18. 9. 2015 17:42

opravdu dioda sviti jen pri nabijeni,podle vyjadreni lenova to chteji napravit v aktualizaci.
poplis.poplis
Junior

Odeslat příspěvekod schluss 7. 11. 2015 16:50

Včera dorazila aktualizace, ale po nainstalování jsem nespozoroval žádné změny v menu, ani v chování MT. Má někdo lepší postřeh?
schluss
Junior

Odeslat příspěvekod petrabrezinova 12. 3. 2016 03:39

Ahoj, jestli mi někdo poradí budu velmi ráda... abych vysvětlila svou situaci- žiji teď v usa a tudíž mám i amerického operátora AT&T. dnes mi konečně dorazil nový telefon Lenovo Vibe shot, ale po dlouhém zkoumání jsem zjistila, že mi na něm nefunguje americká sim karta, přitom má být odblokovaný na všechny operátory i sítě. Normálně mi to u něj ukáže v nastavení, jaké mám číslo, ale dál už nic: o síti píše, že je neznámá, operátor nedostupný, žádný roaming, prostě vše nedostupné... nevíte čím to může být a co s tím mohu dělat.
prosím o vysvětlení jako u blběčka, v telefonech se vůbec nevyznám....
děkuji mockrát
petrabrezinova
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chotase 19. 12. 2016 20:20

Ahoj, nesetkal se někdo z vás s tím, že telefon, pokud je připojený přes mobilní data, tak Messenger nehlásí příchozí zprávy dokud ho nepustím? Totéž dělá WhatsApp. Je to na tel. Lenovo Vibe Shot. Zkoušel jsem změnit lecos v nastavení, ale neuspěl jsem. Za rady předem díky.
chotase
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 12. 2016 20:28

Mám zkušenost s Whatsappem a ICQ na Lenovu a přes mobilní data mi upozornění chodilo vždy, a Whatsapp na Alcatelu a Huawei také vždy
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xondrax 19. 12. 2016 22:04

leda ze by mel messenger lite a android 6- mam stejnej problem.mam za to,ze lite je pro maximalne 5 a na 6ce se proste nechova jak by mel
xondrax
Junior

Odeslat příspěvekod husskys 3. 11. 2017 11:03

Ahoj, mám problém s telefonem Lenovo Vibe shot, který mám asi rok a to s tím, že mám uložené kontatky a po restartu telefonu se mně u některých kontaktů vymaže telefonní číslo a nebo se ukáže u kontaktu místo telefonního čísla jen QR kód. Nemáte náhodou někdo s tímto zkušenosti, případně jak tento problém vyřešit. Nebaví mě po každém případném restartu telefonu si doplňovat čísla ke kontaktům. Díky za info, Honza.
husskys
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků