Lenovo A6000 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod VolumePlease 17. 6. 2015 12:29

Dobrý den,

už se ví přesné datum kdy bude na Lenovo a6000 lollipop.

Na ofiko stránkách píšou 2 čtvrletí, to je od dubna a zatím nic.

Díky za indo.
VolumePlease
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 17. 6. 2015 12:33

Přesné datum žádný výrobce s předstihem neuvádí, musíš čekat, až aktualizace dorazí..
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zkorumpovanaliska 17. 6. 2015 20:14

Na FB lenova jsem před nedávnem četl, že do pár týdnů.. Teď už to budou řádově jen dny, dali si termín do konce června, tak snad to stihnou :)
Zkorumpovanaliska
Junior

Odeslat příspěvekod burtcajk 23. 6. 2015 18:57

Dobrý den, mám takový problém a nevím co s tím. Mám asi týden nový lenovo A6000 vše funguje suprově, gps foták, spokojenost. Ale zjistil jsem, že když napři položím tak něco na jedné stranně zavibruje. pravá strana kde je foták. Nevím co by to mohlo být, asi něco uvolněného uvitř telefonu. Prostě je slyšet jak uvnitř něco slabě zarezonuje. Nevíte čím by to mohlo být ?
burtcajk
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod Peete 18. 9. 2015 14:08

Zdravím hoši :-) Chci se zeptat zda se někdo setkal s problémem při updatu(upgradu)? Mě se stáhne balík cca. 1060MB-telefon se restartuje, klasicky se zobrazí robot a připravuje instalace, potom mi najede menu jako při stisknutí volume - a + a power a u všeho to píše chyba kromě restartovat telefon a to jakmile dám, tak po najetí plochy vyjede hláška "instalece softwaru se nezdařila" :-\
Peete
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FKlika 20. 9. 2015 18:35

Můžeš vyfotit tu obrazovku?
FKlika
Junior

Odeslat příspěvekod _Rocco_ 12. 10. 2015 19:48

Ahojte, kdo uz ma Lollipop? Na support Lenovo je datum zari, ale me to nic nenabízí. Nebo vyslo to lizatko vubec? Tel. koupen u O2. Diky
_Rocco_
Junior

Odeslat příspěvekod Stogie 7. 1. 2016 08:33

Dobrý den, mám výše uvedený telefon. Mám problém, že když píši SMS a klepnu to políčka pro zadání tel.č./příjemce, tak mi telefon automaticky zobrazuje/nabízí kontakty, na které jsem psal naposled. Potřebuji se toho z bezpečnostních důvodů zbavit. Poradíte?
Stogie
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lojzak02 7. 1. 2016 08:49

Zkus ve storu nějakou appku, která umožní zaheslování psaní sms.
lojzak02
BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 7. 1. 2016 08:58

v nastaveni klavesnice to jde zakazat
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michal Žilka 7. 1. 2016 11:38

A nebo nepodvádět...?
michal Žilka
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 4. 4. 2016 09:30

Lenovo A6000 v dubnu u O2 za 2895kč, podmínky akce zde
http://m.mobilmania.cz/o2-ma-recyklacni ... /a-1334024
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rum666 26. 11. 2016 17:00

Při včerejším zaseknutí telefonu a následném restartu nelze spustit aplikace uložené na paměťové kartě ( hlásí že karta je nedostupná) přitom při připojení kabelem k počítači se karta normálně zobrazí i s obsahem.
Rum666
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 26. 11. 2016 19:04

no ono staci kdyz v systemu se rozbije urcity mountpoint.V pc vidis, mobil nevidi.Opravu nebudu postovat, aspon tu co znam ja.To acko ma mensi hodnotu nez cas ktery bys stravil nastudovanim potrebnych veci, za tu dobu bys vydelal vic kopanim kanalu
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků