BlackBerry ID

O různých operačních systémech (Sailfish, KaiOS, Symbian a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kleras 11. 6. 2015 16:38

Pořídil jsem si své první BlackBerry, telefon po mně chce vytvoření účtu BlackBerry ID. Musím tam zadat reálné údaje, nebo můžu pseudonym?

Doposud jsem používal Androidí HTC a do GooglePlaye jsem registroval email z freemailu.

Nechci vyloženě být paranoidní, ale přece jen mám obavy ze zneužití mých údajů, otázka ale je, aby mi pak nezablokovali třeba telefon, když by zjistili, že jsem se registroval pod pseudonymem.
kleras
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kotrcka 11. 6. 2015 17:02

je to fuk. rovnako ako v google play a win store to sluzi len na pihlasenie / platenie. ak chces len bezplatne aplikacie, mozes byt aj Mirko Mrkvicka z Hornych Lievancov 152.

email musi byt existujuci, samozrejme
kotrcka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kleras 11. 6. 2015 18:13

Jo aha, takže až budu chtít nějakou aplikaci koupit a zaplatit kreditkou, tak mně to nepustí dál, protože kreditka musí být samozřejmě reálná, ale jméno na kreditce nebude souhlasit s jménem, který jsem uvedl při registraci?
kleras
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Naecken 11. 6. 2015 19:01

Blackberry patří v mobilním světě mezi nejsolidnější a nejbezpečnější značky vůbec. Já bych se nebál ;-)
Jolla is a movement.

Superfórum pro Symbian (v1.4.5) :arrow: :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=9455180#p9455180
Naecken
S40 Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kleras 11. 6. 2015 19:09

Nebál by ses zaregistrovat na Mirko Mrkvičku, nebo by ses nebál zaregistrovat na reálné jméno?
kleras
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Naecken 11. 6. 2015 20:03

Reálné jméno ;-)
Jolla is a movement.

Superfórum pro Symbian (v1.4.5) :arrow: :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=9455180#p9455180
Naecken
S40 Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kleras 11. 6. 2015 22:32

Jsou potom po registraci někam předávána moje data? Např. jaké stránky na webu prohlížím, komu posílám / od koho přijímám emaily, komu volám apod.?
kleras
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ze.us 12. 6. 2015 07:58

O tom nepochybuj!
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kleras 12. 6. 2015 09:52

Tak to se mi ale nelíbí...

Zeptám se ještě jednou.

Můžu se do Blackberry ID registrovat jako Mirko Mrkvička, ale kreditku vložit pod reálným jménem? Nebude to ničemu vadit? A nebude problém, až budu chtít použít službu proti krádeži Blackberry Protect, když budu mít telefon registrován na neexistující jméno?

Do Google Play stačilo zadat jen email, ale Blackberry chce i jméno a příjmení.
kleras
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kotrcka 12. 6. 2015 10:42

kup si nokiu 105, tam nemusis zadavat nic.
kotrcka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rezza 12. 6. 2015 10:56

Platit se pak da pres PayPal treba, takze ani karta neni problem. Jen si dej alespon podobny vek - nektere veci jsou vekem omezene a pak je problem to zmenit :D.

-- 12. 6. 2015 11:57 --

Kazdopadne stejne prechazi na Android, takze bude stacit Google ucet. I kdyz cekam, ze spis to bude bez Google sluzeb s Amazon AppStore.
BlackBerry Passport SE, Lenovo X1 Carbon 2nd gen s Fedora 23 Alpha, Sony PS3/4/Vita
Rezza
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků