O-Mobil v síti Vodafone - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Reku 10. 10. 2014 16:55

Ne! Balíček za 300 korun, s Clubcard za 150 korun je hned od začátku 1+1 a v ceně je, co jsem napsal výše. 120 minut + 60 SMS do všech sítí a volání a SMS v Tesco neomezeně!

Jinak jsem rejpl do nabídky proto, že je třeba zdůraznit, že nikdo jiný, než student nebo 26 let nebo jak to mají omezeno ji nedostane! Takže není pro všechny, ale pro menší skupinu lidí omezenou nějakým pravidlem. A to je podstatná informace !

-- 10. 10. 2014 16:58 --

A u vás není O2 síť (Tesco)? Jen ten Vodafone (o-mobil)? To je pak jiná (vynucená) situace pro rozhodování.
A co Oskarta, bez závazků, ale 60+1 účtování.
A nebo Opencall - ten je teď dost zajímavý.
Vše Vodafone.

-- 10. 10. 2014 17:12 --

A prosím Tě, neber mé příspěvky jako útok na Tebe.
Jsou spíše mým osobním názorem na nevýhodnost tohoto operátora. Snad jen studenti s nekonečně SMS si přijdou na své, případně někdo, kdo chce 20GB internetu za 730 korun i s voláním. Možná by taky dali podpultovou cenu, jako tvojí babičce.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod poplis.poplis 26. 3. 2015 02:01

tak koukam od minuleho roku zane zkusenosti ostatnich :)
t-mobil mi muj tarif zrusil,zhodou okolnosti me o tom informoval asi 10dni po tom co tesco mobile zmenil podminky :-/ a jelikoz nerad volam a tim padem jen kdz potrebuji (cca 50min.) a spise pisu sms a jsem na netu tak mi prijde tarif student s 50min neomezenymi sms a netem za 330,- vyjimecna protoze nic jineho jsem u zadneho jineho nenasel.(bohuzel).kazdy se hodi za neomezenyma tarifama,kam ale bud dava maly internet kdyz uz je tam velky interent,tak je cena uz rekneme 400-450,- a prijde mi tak nejak divne,kdyz ja clovek co nema rad formu komunikace volanim by mel neomezenku jen kvuly netu ))))) ale treba k tomu i casem dospeju.

jinak ceny se asi od minuleho roku trochu zmenily

student tarif neni nijak omezen vekem ani jinak,jde pouze o nazev tarifu.

momentalne je za 70,- 1,5GB dat jako priplatitelny balicek,uznavam ze pak uz cena 400,- nedava moc smysl kdyz uz za tu cenu muzu mit Flat.....ale 330kc je pro me proste porad min......ted platim u tmobile 299 a mam 220min a 850 sms a net k tomu,hold doba je zla a nic takoveho uz nikde nenabizi,nebo s malym FUP


nekdo nejake zkusenosti s touto firmou?
nevim co si o ni myslet,fb fanpage nefunguje a reakce na internetu jsem nikde zadne nenasel.
diky za jakoukoli reakci.
poplis.poplis
Junior

Odeslat příspěvekod anonyni 26. 3. 2015 09:12

Ty webovky jsou na zvláštní doméně.. http://matrixhl.wix.com/o-mobil#!tarify/cipy
Naposledy upravil Fíla dne 26. 3. 2015 14:51, celkově upraveno 1
Důvod: ostraněn OT
anonyni

Odeslat příspěvekod virda200x 26. 3. 2015 09:57

poplis.poplis: Já osobně u nich využívám Optimal+ a moje blízké okolí od nich má taky tarif (co mají netuším) a nemám s tím jediný problém. Komunikace naprosto suprová, maximálně mi to vyhovuje.

pm81: ta webovka je hodně zvláštní teda, každopádně já tam lezu přes http://o-mobil.cz/, spis to vypadá, že k vytvareni webovek pouzivaji nejakej online editor viz. http://www.wix.com
Naposledy upravil Fíla dne 26. 3. 2015 14:52, celkově upraveno 1
Důvod: ostraněn OT
virda200x
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod GymmiCZ 26. 3. 2015 10:09

O-Mobil by měl na webovce zapracovat a snad bych se poohlédl po jiném čísle pro infolinku, jinak asi jedou skrz Quadruple jak se jim, ale podařilo vstoupit pod O2 by mě zajímalo. Duální virtuály znám pouze na sítích T-Mobile a Vodafone který to letos zkusí na Vodafone.
GymmiCZ
Junior

Odeslat příspěvekod xtonda 26. 3. 2015 11:09

Ten samostatný datový tarif Q20 za 595 Kč s daty Neomezeně* je v rámci standardních nabídek celkem solidní cena. Podle názvu předpokládám, že to bude 20 GB a pak nějaké zpomalení, bohužel sem nikde nenašel co přesně ta hvězdička znamená. I tak to ale vypadá zajímavě.
xtonda
Junior

Odeslat příspěvekod virda200x 26. 3. 2015 14:38

Xtonda: "Internetový balíček IVM Unlimited a Mobilní internet Q20 mají FUP 20 GB vztahující se na streamováná videa (YouTube apod.), ostatní obsah je neomezený." - je to uvedeno hned nad temi datovymi balicky.
virda200x
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod poplis.poplis 26. 3. 2015 21:41

virda200x:
Tak diky za info,nejspis to s nim zkusim a kdyz bych zacal vice volat a nestacili mi volne minuty a 500MB by me dost stval odejdu do mesice na flat za cca 400-450,- s poradnym netem :-).je pravda,ze je vyhoda toho,ze neplatim nic za prevod cisla ani za simku.akorat budu muset dat zalohu na ten roaming

Nevis nahodou ceny v zahranici?
poplis.poplis
Junior

Odeslat příspěvekod xtonda 26. 3. 2015 22:06

virda200x, tak to je prakticky stejné jako u Mobilní připojení Turbo za který chce Vodafone o čtyři stovky víc. To by se i dalo, kdybych potřeboval takový objem.
xtonda
Junior

Odeslat příspěvekod Roger73 27. 3. 2015 02:34

virda200x: chtěl bych se zeptat, nevíte, jestli se volání z Vodafonu do sítě O-mobil bere cenově jako volání v rámci sítě VF? Skoro bych tipoval že ano, protože smska na to jejich kontaktní číslo se posílala jako v rámci Vodafonu. A předpokládám, že jejich kontakt. linka by měla být v síti O-mobil, např. už aby na ni jejich zákazníci mohli volat zdarma (pokud tedy je, jak se uvádí, u všech tarifů volání v síti o-mobil zdarma).

Nemáte vyzoušeno, jak se takové volání účtuje? díky
Roger73
Junior

Odeslat příspěvekod virda200x 27. 3. 2015 11:32

Roger73: Jako nejak jsem tohle nezjistoval, ale asi se to tak bude, kdyz jsou ve VDF siti. Na linku volani i SMS zdarma je, alespon tak bymi to bylo receno, nikdy jsem to na vyuctovani nijak nestudoval :)

xtonda píše:virda200x, tak to je prakticky stejné jako u Mobilní připojení Turbo za který chce Vodafone o čtyři stovky víc. To by se i dalo, kdybych potřeboval takový objem.


Asi to tak bude, ja sam pouzivam ten standard internet.
Naposledy upravil Fíla dne 27. 3. 2015 18:08, celkově upraveno 1
Důvod: necituj předchozí příspěvek + odstraněn OT
virda200x
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Roger73 27. 3. 2015 18:24

Tak mi odpověděli přímo z O-mobilu, že volání z Vodafonu na čísla O-mobilu se bere jako volání v rámci sítě.
To ale skoro na tuty znamená, že O-mobil není virtuál, ale šedivka. Co se týča virtuálů, tak se ze sítě Vodafon totiž volá jako v rámci sítě pouze na Oskartu a Studentfone, ty jsou ale minimálně částečně vlastněny Vodafonem.

No praktický rozdíl mezi virtuálem a šedivkou nemusí být tak velký (snad krom určité diskutabilní jistoty u virtuála), ale myslel jsem, že by to zde vzhledem k názvu tématu mělo zaznít.
Roger73
Junior

Odeslat příspěvekod poplis.poplis 18. 4. 2015 04:17

Tak jsem precejenom presel k o-mobilu.
Skuzba mi byla aktivovana 15teho,simkarta dorucena 16teho takze den nedostupnej(v mem pripade uz od 13teho,protoze t-mobile mi jaksi neprevedl na dobijeci kartu, po vypovedi pausalu)

Mam ale dva dotazy k tem co o-mobil take pouzivaji

Je normalni ze jsem nepodepsal zadnou smlouvu? Pouze jsem objednal sluzbu ma strankach,prisla sim karta a volam pisu,... A nikdo se nejak neobtezuje mi alespon naprat jakou formou mam platit :-) .

A nevite jak si zjistovat behem zuctovaciho obdobi kolik jsem uz vycerpal MB z FUP limitu?nebo jak to resite?k vodafone appce se prihlasit nejde
poplis.poplis
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 18. 4. 2015 06:39

Přišla Ti simka do "vlastních rukou"? Já podmínky neznám, ale i tím může člověk potvrdit smlouvu....
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod anonyni 18. 4. 2015 07:00

poplis.poplis: Vy jste nečetl VOP? ;-) Kontakty na poskytovatele jsou rovněž dostupné.
anonyni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků