HTC One (M9) - obecná diskuze

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod orgasmic 24. 3. 2015 04:36

To jako vazne?
Tohle ma byt nova vlajkova lod HTC za 20tis?
To at jdou do pr....

http://www.gsmarena.com/htc_one_m9-review-1230p3.php
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rajs 24. 3. 2015 08:47

Jak pravíš Htc+Sony+Samsung jen navýšení cen žádné vylepšení jsou fakt trapní nechápu proč by to měl někdo kupovat.
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 24. 3. 2015 09:57

Tak na obranu Samsungu...alespon se snazi a zmeny jsou...hlavne ve zpracovani, ikdyz sklo nemusim a pouzitelnou ctecku otisku prstu jako ma iPhone.

Ale u HTC akorat vymenili tragicky fotak a dali tam prumerne fotici.
To uz i o polovinu levnejsi ciny foti lepe.
Display zadna zmena, design zadna zmena...ale zase aspon v zime zahreje ruce :D
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 24. 3. 2015 10:26

Ja tvrdim že HTC si pod sebou podřezava větev. Ta vydrž to musi byt nějakou neodladěnosti jinak si to neumim vysvětlit.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 24. 3. 2015 10:37

Tu jsem zapomel zminit.
Ta vydrz je vazne fail...hlavne, ze to ma stereorepraky, ktere jsou v praxi k nicemu.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kultus 24. 3. 2015 13:11

Videl jsem fotky a nic moc. Jako obecne ty ceny letos...WTF...ale ten samsung aspon dobre foti a nejak vypada. To HTC si pod sebou reze vetev uz dele nechapu jak to ze se z toho nejhorsiho pred rokem nejak vyhrabali, pyjdou do kytek...videl nekdo ty fotky z gsmareny? Hlavne ty nocni to je snad vyblitek roku...jsem jeste zvedav na Lg. Ale podle prvnich zprav, jestli budou pravdive, zadna slava. O Z4 nemluve. Zda se, ze rozhodnuti kupovat rok stare vlajkove lode se mi vyplati :D cekat na neco spesl nema cenu ani smysl... G2ka jeste do leta-podzimu poslouzi.
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod D.Francis 24. 3. 2015 13:36

Snad HTC zachrání new CEO Cher Wang :)
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Picos 24. 3. 2015 23:20

HTC ma sklamalo ale nech uvazujem akokolvek, tak M7 vymenim jedine za M9.
Picos
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 25. 3. 2015 01:24

A dobre delas maniaku :D
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Picos 25. 3. 2015 10:35

Vysvetlim. M7 si uz pomaly pyta vymenu za nieco vykonnejsie. Prvy dotykovy Samsung, ktory som mal bol i8910 HD. Katastrofa so symbianom. Syn mal S3 a po case zacala hrat typickym samsung zivotom. Restarty, samovolne blikanie, spomalenie...Mali sme a mame doma HTC: Desire, Wildfire, Rhyme, Desire HD, ONE X, ONE a ONE miny. Rada ONE ako mne, tak manzelke vyhovuje maximalne. Absolutne ziadne problemy. Syn mal aj WP, tak mozem porovnat. Cakal som co prinesie Barcelona, aby som sa fefinitivne rozhodol. S6 nie, nakolko neznasam amoled. Ale uvazoval som aj nad nim, pokial som nevidel skleneny chrbat. Syn ma iP6, tak mam moznost ho skusat ale neprekusnem obmedzenia iOS. Co mi teda zostalo z noviniek ? Nechcem skusat cinu, to si radsej necham M7. Sony a jeho Z3 a Z3c som skusal ale duhovanie displeja a celkovy dojem ma odradil. Uznajme, ze tak kvalitne, ako je urobena rada ONE, nie je mozne im najst vela konkurentov. Dizajn M9 ma sklamal ale stale je pre mna tento mobil TOP.
Picos
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 25. 3. 2015 15:19

Tak je vidět, že jsi nenáročný.
Já bych 20tis za telefon jako je HTC M9 rozhodně nedal.
A to mám Note Edge za 23tis.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kultus 25. 3. 2015 15:36

Hlavne co se tyce foceni je TOP :D ano velmi nenarocny, mel jsem od SGS2-4 a zadne problemy jsem nemel, customROM a ficelo to. M9 je TOP asi jako jednooky mezi slepyma...jo a abych nezapomel, SGS4 jsem nakonec koupil misto M7 a taky vim proc...cim dal vic to letos vidim na Note4 :-P 2/4 TOP vlajek jsou venku uvidime co bude v dubnu zrejme zase nic extra za 20tis
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod Picos 25. 3. 2015 17:41

Kazdy mame svoje skusenosti a priority. Ja Samsung nechcem kvoli amoledu ale uprimne, ak raz Samsung dokaze vyladit svoj vyrobok, tak ako HTC, zacnem mu doverovat. Synovi som ponukal pri Lumii 920 prechod na S5 ale jeho reakcia ma presvedcila, ze nezabudol na S3. Zobral si iP 5S a je z neho ovecka momentalne so sestkou. Castokrat sa hadame - klasika android vs. ios a vzdy ako priklad uvadza Samsung. Tazko sa mi argumentuje pri tejto znacke ale porovnavame prave s HTC, aj ked moja M7 uz nie je najnovsi model. Divim sa Vam, ked HTC neznasate, tak naco prispievate do tohto vlakna ? Ja som sa nic objektivne a prinosne z Vasich prispevkov nedozvedel. A verte, ze som narocny. Alebo narocny je len ten, kto zaplati za Samsung 23000 ?
Picos
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 25. 3. 2015 18:33

Co se rozcilujes, zadnou znacku nesnnasim :D krome applu :D :D ale o to nejde. Kupuji si prece mobil aby mi za dane nemale prachy co nejlepe slouzil a v dobach SGS2-4 nebyla konkurence a M7 byla zabita trapnym fotakem a spatnou vyrobni kvalitou prvni produkcni serie. Abych byl presny koupil jsem i M7 i SGS4 :D M7 jsem diky poptavce a prislusenstvi zadara hned prodal o litr draz a snizil si tak cenu za SGS4, proc ne. Takze jsem videl jak meli prvni kusy nechutne ozobane ty plastove casti vyplnujici mezery v kovu. spatne prilehajici predni casti, vzdyt o tom byl plny web. A za to jsem mel tenkrat dat 17K? Maly 4,7" displej s nic-moc cernou, otresnym fotakem a spatnym vyr.zpracovanim? Ne ne volil jsem S4 protoze byl tenkrat pro mne to nejlepsi za dane prachy a neApple. Ted mam Lg G2, aby sis nemyslel, ze nadrzuji nake znacce. A klidne si koupim ZTE nebo Xiaomi az budou dosahovat kvalit nejvetsich vyrobcu co doufam prijde co nejdrive. Jestli chces vyhodit 20K za trchu jiny design a fotak stredni tridy tak ti branit nebudu ;) O "vyladenosti" HTC Sense bylo taky dost napsano :D ale je pravda ze se na TW nechyta...zlate Lg

Jo, a narocny muzes byt jak chces, ale evidentne ne na foceni protoze by sis neco jako M7 nekoupil, tam si ted aspon za dobreho pocasi trochu polepsis, ale jestli nezvladnou prepracovat nocni rezim tak to bude velky prusvih. Tady ma jasne navrch S6 s OIS a aspon koukatelnymi fotkami.
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod Picos 25. 3. 2015 20:01

Kultus v pohode. Mas pravdu, fotim minimalne a na dovcu nosim fotak. O skvirach niektorych kusov prvej serie M7 viem. Sam mam kus z prvej serie a je 100% spracovany prakticky dodnes ale pri kupe som to pozeral. Ide o to, ze je to kus kovu, ktory nezacne po case vrzat, resp. robit ine neprijemnosti. Kezdy plastak po kratsom, ci dlhsom case zacne pracovat. Jediny, ktory vydrzal fakt psie kusy ako pady na asfalt, do strku a tak bol iP 3. Synovi vypadol z krabice v predajni na dlazbu a nic sa mu nestalo. Zabudol som, ze zena mala Samsung Jet a to bol takisto mobil, ktory zil svojim vlastnym zivotom a vrzal. Sam som mal tolko HTC-ciek, ze si mozem objektivne vytvorit nazor a podla toho si vybrat novy mobil. Neverim, ze u S6 sa podarilo vyladit system, tak ako HTC ale, co ked ? Uvidime. Taraz som sa vratil z nakupu a zastavil som sa v predajni Samsung. Udajne zajtra vystavia S6 a S6 edge. Spominal si, ze si M7 predal, pretoze si ho otocil za vyhodnu sumu. Takze nie kvoli nespokojnosti. A k tej ciernej. So super amoledom, ktory taha oci svojimi presaturovanymi farbami to hadam neporovnavas 8-D Ked som pred chvilou odchadzal z predajne Samsung, do oci mi padla Alfa, ktora vyzerala ako omalovanka. Tie farby vyslovene horeli. LG je plastak, tak ten vobec neriesim.
Picos
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků