Nokia E51 - obecná diskuze + FAQ

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod trencherman 26. 1. 2014 14:22

Tak se mi to v tomto prográmku konečně podařilo. Děkuji ;-)
trencherman
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 26. 1. 2014 14:53

No vida :wink: Nic těžkého.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trencherman 1. 2. 2014 10:56

Ano, bylo to snadné ;-) Na začátku jsem totiž udělal veeeelkou začátečnickou chybu. Potřebný firmware jsem identifikoval podle product code telefonu, takže jsem v podstatě nahrával nový software upravený pro O2 :-) Chybami se člověk učí :-)
trencherman
Junior

Odeslat příspěvekod mirdasl 23. 3. 2015 16:18

Ahoj,
Chtěl jsem vyzkoušet mobitubia a bohužel to při instalaci hlásí neplatný certifikát.Zde na první stránce je odkaz nefunkční, tak jsem našel jinde..
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirdasl 30. 3. 2015 12:02

Navigační kostka uprostřed telefonu, jde vlevo zmáčknout poněkud jinak, jakoby byla přemáčknutá.Neudělá to ten tukavý klasický zvuk..
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hokysan 7. 5. 2016 14:26

Zdravím,nastavuji po několika letech Nokii E 51 tátovi a potřebovali bychom zprovoznit e mail,ale nějak se nám to ne a ne podařit.Našel jsem několik stránek s návodem jak na nastavení GMAILu,ale nic nefunguje,nemáte někdo radu jak na to,pokud to tedy ještě vůbec jde?
Asus ZenFone2,ZE500CL
Microsoft Lumia 640XL DS W10
hokysan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirdasl 6. 6. 2016 09:41

Zdravím,
Potřeboval bych, novou SD kartu. Dočetl jsem se, že s SDHC jsou problémy. Telef.se seká a pod. Lze potvrdit, vyvrátit ?
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xomp 2. 1. 2018 19:38

Zdravím, je-li tu nějaký znalec, mohl by prosím podat současné informace ohledně aktualizací firmwaru pro Nokii E51? Návody zde uvedené:
http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=1903&t=1137494
jsou založeny na stahování firmwaru přes Phoenix a Nokia Care Suite a to již nejde.
Je-li ještě nějaká možnost tak to uvítám.
Mám E51-1, RM 244 s FW V.300.34.56 a poslední dostupné FW na které bych to mohl aktualizovat je V.410.34.001 Slibuji si od toho opravu mého FW, jelikož v rádiu mi nejde regulovat hlasitost a je stále nastavená na nejnižší hodnotu a nefunguje to ani po resetu do továrního nastavení.
Díky

-- 2. 1. 2018 19:57 --

E51 jako hudební přehrávač + hacking?
Mám starou Nokii E51 celkem by se mi líbilo ji používat jako přehrávač (aac, mp3)
Ale předinstalovaný hud. přehrávač mi nevyhovuje v tom že pokud přehrávání např. přes hodinu dlouhého souboru přeruším, vrátím se na hlavní stránku a pak zase chci pokračovat v přehrávání kde jsem posledně přerušil, tak se stane že se to začne přehrávat opět od začátku. Navíc není možnost se přesunovat v čase přehrávání - pouze přeskakovat mezi soubory. A posledně to přehrává jen aac soubory.
1. První otázka je, nabízí se v Symbianu nějaký přehrávač který by se nechal doinstalovat aby splňoval výše uvedené nedostatky?
Ptám se proto, že to nemám možnost ověřit a s tím souvisí druhá otázka.
2. Nechá se hacknout můj telefon? Nenašel jsem pro mě funkční návod. Zaseklo se to na tom, že potřebuji použít manažera souborů kterého nemám v telefonu nainstalovaného a nainstalovat nejde z důvodu prošlého certifikátu....
Díky
xomp
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků