Lenovo P70 2015 - obecná diskuse

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod audis 5. 2. 2015 19:10

dovoluji si založit samostatné vlákno pro tento přístroj. Také bývá označován P70-A.

Specifikace, stáhnout data a programy:
https://support.lenovo.com/cz/cs/produc ... /p70-a?c=1

-- 05 úno 2015 19:12 --

premiérový dotaz:
z androidu 4,03 jsem byl zvyklý mít časté aplikace na plochách a věděl jsem, že zbytek najdu pod tlačítkem APLIKACE (seznam všech aplikací). Taky takové tlačítko nevidím, plochy jsou napěchované programy. Chci většinu odmazat a nechat si jen ty časté. Kde pak najdu zbytek aplikací? (android 4.4). Nebo se to používá jinak?

-- 05 úno 2015 20:07 --

i v Tabletu Acer s andoidem 4.4.4 je tlačítko Aplikace se seznamem všech aplikací:-). Poradte někdo, určitě to je elementární věc... :-(
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Spaidy96 5. 2. 2015 21:08

Všechny aplikace se instalují na plochu.Musíš si stáhnou jiný launcher já např. mám Nova launcher.
Spaidy96
Junior

Odeslat příspěvekod audis 5. 2. 2015 21:20

jo dík už chápu.

aplikace Firefox padá po chvílí. Zatím hlavně díky požadavku na Sync. To je zatraceně blbý :-((( sakra práce :-( Pripadám si jak Hitler v květnu 1945.

Po aktualizaci aut. regulace jasu reaguje znatelně pomaleji.
Naposledy upravil audis dne 5. 2. 2015 23:00, celkově upraveno 1
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spartann 5. 2. 2015 21:37

může mi někdo říci, jestli je lepší Lenovo P70 nebo JiaYu S3 ??? asi budu muset oželet LTE 900 MHZ :( a přejít k jinému operátorovi (dual)
spartann
Junior

Odeslat příspěvekod Spaidy96 5. 2. 2015 21:57

Jinak výdrž suprova 6:40 hodin reálné využívání a mám 50% baterky
Spaidy96
Junior

Odeslat příspěvekod audis 5. 2. 2015 22:10

když podržím levé tlačítko a vyvolám seznam puštěných aplikací, můžu u těch zmenšenin oken přidávat a odebírat zámeček. K čemu to je?
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek.P 5. 2. 2015 22:55

1)Všechny aplikace máš na polše,nemá to žádné podmenu,tak bud stáhni jiný launcher a nebo alikace dej do složek
2)Tem zámek bude asi na zamčení aplikací,které se nemají ukončit na pozadí při zhasnutí displeje.
Mluv pravdu a tak zmateš a uvedeš do rozpaků své odpůrce.
Marek.P
Junior

Odeslat příspěvekod audis 5. 2. 2015 23:03

kdo vyřeší padající firefox (prostě padá každou chvíli, nevysledoval sjem závislost, taky nejede Sync) do 24h, tomu posílám 200 Kč na účet. (rootovat se mi nechce, protože to neovládám).
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek.P 5. 2. 2015 23:16

Zkus operu mini,zda to dělá taky.
Mluv pravdu a tak zmateš a uvedeš do rozpaků své odpůrce.
Marek.P
Junior

Odeslat příspěvekod audis 5. 2. 2015 23:18

Waze při 1/2 spuštění zobrazje mapu kostičkovanou. Bílá obdílníková místa různě malé veliksoti v mapě, nečitelné fonty v mapě. Uvidíme za týden.

ještě naistaluju tři aplikace z pěti které často používám a jestli taky budou blbnout, tak se jdu picnout.

-- 05 úno 2015 23:20 --

Marek: proč? Já musím mít Firefox. Jedu přes Sync, kde mám všechno.. ty si chceš něco testnout? Jestli nejede tobě, tak mě ani taky nepojede.

Udělal jsem hardreset v naději, že nenainstaluju tu aktualizaci a třeba padání Firefoxu ustane. Protože to však již po HR aktualizaci nenabízí, asi se natrvalo zapsala do paměti a je tam.
Naposledy upravil audis dne 5. 2. 2015 23:25, celkově upraveno 2
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek.P 5. 2. 2015 23:23

Je to na vyzkušení,zda to dělá tel. nebo aplikace.
Mluv pravdu a tak zmateš a uvedeš do rozpaků své odpůrce.
Marek.P
Junior

Odeslat příspěvekod audis 5. 2. 2015 23:43

test 4 minuty zuřivého surfování:
Opera mimi: bez pádu
Firefox: bez pádu, + ruční pokusy o vyvolání Sync (Nastavení>účty>Firefox>Levotlačítko>Synchronizovat) taky bez pádu, ale nesynchronizovalo se.
(ted zrovna bez pádů, vrrrr).

Tohle mi dělá Waze https://www.dropbox.com/s/bu4fxujucfe4j ... .jpeg?dl=0

-- 06 úno 2015 00:17 --

Automatická regulace jasu funguje po HardResetu normálně.

oprava2: tak nesmázlo. vše ok. vytvorila se v paměti jakasi virtuální sdkarta , vedle té normální. Každá nepřehlednost navíc se cení.

A ted nějaká pozitiva a sociální jistoty:
display v pohodě, reakce systému, surfování bez záseků, GPS s asistencemi během pár sekund v místnosti fixnutý, vnitřní 16GB pamět dostupných 12 GB pro uživatele, poklepáním na display lze vzbudit (z výroby vypnuto), různá gesta, dialer se sesype ke straně při naklonění abyste prsty dosáhli na vzdálenější číslice /z výroby vypnuto), NFC not supported dle Antutu, Ekompas not suported, Gyro not suported (:-DD, ano naklápí se samo), horní lišta má mnoho tlačítek pro změnu nastavení kdečeho, Antutu 44 000 b (píše "non verified score"), v balení OTG redukce bílá+bílá sluchátka+plastový zadní kryt (pouze záda!!)+folie+nabíječka 2A+kabel.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 6. 2. 2015 05:32

Můžeš pastnout info o telefonu?Neboli co mate za rom vy co mate problemy?Spousta lidi kupuje s požadavkem v popisu na cz a potom jim chodi zmršeny etotalky a jiny děsy nainstalovany,popřipadě hodně častej problem je že lenovo míva dvě verze international a china,hodně činanů prodava verzi čina kde pouze nacpe narodní prostředí a gapps a to je potom katastrofa typu že nemusi jet třeba pubtran,ct,to jsou klasicky aplikace ktery jsou na to celkem haklivy..Plus milion dalšich problemu..Mimochodem provozovat lenovo bez rootu je jako auto bez střechy,v letě to jde ale jinak bych to teda nedal :-)
Koupe Lenova v czu vzhledem k tomu že jde jenom o něco jako gold partnery vubec nevylučuje že rom neni international - jde to ověřit,mrknout na sestavení,pokud nevite jak to podle sestavení poznate někdy zapomenou skryt aplikaci narodni prostředí mezi systemovyma app.Existence tyto aplikace to usvědčuje vždy.
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 6. 2. 2015 07:50

děkuji za reakci. (Dnes ráno jen během čtení vašeho příspěvku Firefox spadnul 2x. )

číslo sestavení: p70-a_s127_150122_16G_row
verze andoid: 4.4.4
označení modelu: P70-a

Děkuji za analýzu a pomoc!

-- 06 úno 2015 07:52 --

aplikaci narodni prostředí
nic podezřelého v Nastavení>Aplikace>Vše nevidím. jak se to má nazývat?
- country code? (0,00 B)
- UI SYSTEMU ? (48 kB)

je v prostředí asi 20 aplikací nazývaných "stažené" a jdou odinstalovat. (jsou tam po HR )
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Spaidy96 6. 2. 2015 08:26

Ja kupoval v oficiálním českém lenovo shopu. Takže tam problém nebude.
Spaidy96
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků