Honor 3C - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod stm01 29. 12. 2014 13:26

Ovládání v rukavicích je prostě vlastnost displeje. První s tím přišla Nokia a od té doby toho začínají využívat i jiní výrobci. Zkrátka telefon by ti měl reagovat i na dotyk v rukavicích. Předpokládám, že spíše v prstových než v palčákách. :-) Jinak to ovládání jednou rukou jsem měl v SGGN2. znamená to, že ty ovládací ikony jsou o něco zmenšeny a dány k jedné straně displeje či k druhé, podle toho jakou rukou telefon ovládáš. Mě osobně to nevyhovovalo. :-))
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pisarm00 13. 1. 2015 15:33

Ahoj prosim vás nezachytil někdo z Vás informaci i aktualizaci na novější android? a ještě jeden dotaz po spuštění nastroje aktualizace se mi nabízí možnost místni aktualizace co si pod tím mám představit? děkuji za komenty
pisarm00
Junior

Odeslat příspěvekod kotrcka 13. 1. 2015 16:32

mistní je update z SD karty.
kotrcka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 13. 1. 2015 16:51

stm01 píše:Jinak to ovládání jednou rukou jsem měl v SGGN2. znamená to, že ty ovládací ikony jsou o něco zmenšeny a dány k jedné straně displeje či k druhé, podle toho jakou rukou telefon ovládáš. Mě osobně to nevyhovovalo.

vyborny je pokud maš možnost aktivovat ještě kolač od první 4.7 co jsem měl to mam na všech telefonech + přidavne gesta s launcherem uzpusobenym k tomu a ovladani jednou rukou je potom uplně luxusní.
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas28 20. 1. 2015 13:17

Ahoj! Tak mi dorazil Honor 3C od electroworldu. Skočil jsme do prodejny T-Mobile, kde mi za to, že jsem si tam koupil adaptér na sim kartu ořezala starou SIM na micro sim. Postupoval jsme podle krátkého návodu, vložil SIM, pak baterii a dal nabíjet. Je to tak správně, někdo tvrdí, že se má zapnout a nechat dobít do mrtě a pak nabít naplno? Mně se zdá, že je vybitá úplně, protože jsem zkusil zapnout a objevil se jen název HOnor na displeji a nic. V návodu je odkaz na podrobnější manuál na stránku http://consumer.huawei.com/en/ a najít tam HONOR 3C, ale po přepnutí do regionu ČR v češtině tam nic nenajdu, jen v anglickém regionu něco. Máte někdo zkušenosti a radu? A´t hned nazačátku nic nezmotám? Díky
Tomas28
Junior

Odeslat příspěvekod Pan Kája 20. 1. 2015 14:15

Rady konkrétně k honoru přenechám ostatním, ale rád bych upozornil, že dnešní baterie v telefonech (li-on) naopak úplné vybití nerady (ta rada ohledně úplného vybití pochází z dřívější doby, kdy převažovali niklové baterie a už není aktuální)
Siemens M50 -> SE T300 -> SE K750i -> SE C702 -> SE Elm -> Motorola Atrix 4G -> Lumia 1020 (AT&T) -> Lumia 930 -> Galaxy S7 -> Huawei P30 Pro -> Vivo X100 Pro
Pan Kája
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas28 20. 1. 2015 14:20

Tak už se mi podařilo rozjet, do úplného nabití zbývají 2 procenta a už jsem některé věci rozjel :-) jede to hezky

EDIT: Tak jsme chtěl přetáhnout kontakty z My phone explorer v Pc - zálohoval jsem, ale mám teď problém připojit Honor 3C k tmuto programu My phone explorer, abych tam nejen nahrál ty zálohované kontakty, ale používal dál tento program. Měli jste někdo takový problém nebo poradíte, vít, tušíte kde by mohl být problém?
Naposledy upravil Fíla dne 21. 1. 2015 21:47, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvky sloučeny
Tomas28
Junior

Odeslat příspěvekod rousini 21. 1. 2015 14:53

Piš konkrétní poznatky k telefonu a ne om tom, že máš každý den jiný problém... Mě připojení k MPE funguje, přesto ale hledám náhradu za tento soft naplněný adwarem.
S takovým problémem se obrať do sekce s applikacemi. V opačném případě se tady nikdo nic zajímavého nedočte.
rousini
Junior

Odeslat příspěvekod cint 21. 1. 2015 15:23

Ale no tak. Nebuď neurotik. Ještě o trochu víc postižení a budeš aspirovat na cenzora diskuzí ^^

Tady je vlákno o Honor 3 tak je v přádku že sem píše své starosti.

Pro zálohu a synchronizaci je nejlepší google účet. Ten je interaktivní, tak se mohou kontakty editovat i v účtu.

Pro správu a zálohu dodává Huawei zdarma obslužný program pro PC HiSuite
cint
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod rousini 21. 1. 2015 15:46

Ne já si fakt nechci hrát na admina, ale protože tento mobil sám mám, tak bych se rád dověděl co nejvíc zkušeností a ne s prominutím, jak nabít baterku. Nijak zle jsem to nemyslel.
rousini
Junior

Odeslat příspěvekod d.za 24. 1. 2015 12:35

Majitelé Honoru 3C, jaké jsou dojmy, zkušenosti a postřehy? Šlape telefon dobře a jaké má mínusy? Má Honor 3C funkci lupa a zrcátko? A co psaní sms? Jde nastavit více klávesnic?

Předem moc děkuji za jakékoliv info...
d.za
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomas28 27. 1. 2015 10:55

Honor zatím jede dobře, ale zatím nemůžu tolik hodnotit je to přechod z xperie ray, z fotákem i videem spokojenost, zvykám si na ovládání, ještě jsem vše nestihl nastavit a nepodařilo se mi zatím přetáhnout kontakty, které mám v programu my phone explorer. Stáhl jsem dle rady viz výše HiSuite a na facebooku našel stránku Huawei, kde mně odkázali přímo na stránku Honoru, tam mi dali odkaz na návod v češtině - http://www.forthebrave.cz/3cmanual-cz.pdf
Kontakty ještě zkusím dle rady kolegy stáhnout přes wifi při zapnutí obou telefonů, protože přes usb to dělá problémy. zarazilo mně přidávání kontaktů na sim kartu a na telefon, kde u jednoho jsou rozšířené - jde tam příjmení, další jméno apod. a druhého to není.
Tomas28
Junior

Odeslat příspěvekod cint 27. 1. 2015 16:59

Kontakty ukládej jako google, tím se přenesou do google účtu jako záloha a máš je tam k dispozici.
cint
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Tomas28 28. 1. 2015 14:25

díky vyzkouším, doporučili by jste i nějakou tu ochrannou fólii? Máte s tím zkušenosti Nebo dokonce tvrzené, našel jsem: http://www.heureka.cz/?h%5Bfraze%5D=och ... o+Honor+3C
Tomas28
Junior

Odeslat příspěvekod pisarm00 28. 1. 2015 20:58

pokud na to nepospícháš tak já na ebay koupil tohle
http://www.ebay.com/itm/261561077801?_t ... 150.R1.TR1
a naprostá spokojenost.


Chtěl jsem se zeptat jestli se někomu nezačal aktualizovat honor 3c na novější android. Případně jestli jste někdo nezaslechl kdy aktualizace příjde. Děkuji moc za reakce
pisarm00
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků