Honor 3C - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod stm01 20. 11. 2014 19:36

ramses33 - jsi nějaký chytrý. :-] Povrchně? Myslím, že moc dobře vím o čem mluvím. Vlastnil jsem dost telefonů s androidem jak s Qualcomemm tak s MTK a podle toho co píšeš, je lepší volba MTK. Nebudu ti to vyvracet. Každý trochu znalý ví co tím myslím. Jinak jsem psal o ceně v českých obchodech a Xiaomi se zde normálně prodává také. To nevíš?
Navíc asi jsi ani nepochopil, že jsem mluvil o Xiaomi Redmi (Hongmi) Note, který bych si pořídil. ;-)
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 20. 11. 2014 19:46

Podle mě dobrý poměr cena a výkon, ale trhák to není a nebude. Alespoň za tu cenu ne.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ramses33 20. 11. 2014 19:59

stm01 20. 11. 2014 18:49


Navíc asi jsi ani nepochopil, že jsem mluvil o Xiaomi Redmi (Hongmi) Note, který bych si pořídil.

Přečti si to znova. Psal jsem i o note.
ramses33 20. 11. 2014 18:54
Xiaomi Redmi nebo note rozhodně není lepší volba. Blábol.

Note kromě toho má ten tvůj nenáviděný MTK procesor a to v surové verzi pro čínu... :-]

stm01
Jinak jsem psal o ceně v českých obchodech a Xiaomi se zde normálně prodává také. To nevíš?

Jo to vím. Překoupené z Číny a jako bonus tam máš občas i rozsypaný čaj.... :-] ..

A teď si odejdi do vlákna Xiaomi. Tady to vlákno není o výběru telefonu. Je to vlákno věnované Honor 3-


PS:

Můj oblíbený procesor je 8+1 jádrový, HiSilicon Kirin 930 vyrobený pomocí 16nm FinFET technologie.... :-]

http://www.gsmdome.com/huawei-ascend-ma ... o-detailed

http://www.gizmochina.com/2014/06/10/hi ... -qualcomm/

Vzhledem k tomu, Qualcomm vlajková loď čipy jsou vyráběny pouze s použitím procesu 20nm, pak v případě Huawei vynechal fázi 20nm a šel rovnou na 16N, pak by se dalo říci, že předčil Qualcomm.
ramses33
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stm01 20. 11. 2014 22:27

Dobrý. Ano je to diskuse o Honoru a za ty peníze to je dobrá volba. Nebudeme to dál řešit, MTK je lepší, ale překvapuje mě jak se takový znalec a milovník xxx nanotechnologie výroby procesorů rozjede v diskusi o telefonu za 4000 Kč. Kdo se trochu vyzná mi dá za pravdu. Připadáš mi jako někdo kdo chce něco mít, ale je to jen jeho zbožné přání. Fakt jsi mě rozesmál. :-)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ramses33 20. 11. 2014 22:30

stm01 20. 11. 2014 22:27
Nebudeme to dál řešit, MTK je lepší, ale překvapuje mě jak se takový znalec a milovník xxx nanotechnologie výroby procesorů rozjede v diskusi o telefonu za 4000 Kč. Kdo se trochu vyzná mi dá za pravdu. Připadáš mi jako někdo kdo chce něco mít, ale je to jen jeho zbožné přání. Fakt jsi mě rozesmál.


Píšeš nesrozumitelný blivajz .
Ale co.Hlavně že jsi fučízo.... ;-)
ramses33
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 20. 11. 2014 22:56

Když už se tady dohadujete o tom, co je lepší a co není, tak svá tvrzení aspoň podložte argumenty. A jen dodatek, to, že je zařízení určené pro český trh není až taková výhra vzhledem k úrovni naších autorizovaných servisů (Britex, Arvato).

Jinak oba čipsety ať už dílny MediaTeku či Qualcommu mají svá proti a proti....

Myslím si, že Honor 3C pro méně náročného uživatele je skvělá volba, jako slabinu bych pouze viděl softwarovou podporu výrobce, která je slabší.
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ramses33 20. 11. 2014 22:59

Přehodnoť si příspěvek a netahej mne do hádky o procesorech.
Ty "chytrosti" o procesorech, je vysloveně jednostranná záležitost stm01, který se hádá se sám se sebou a popírá sám sebe .

jak jsem uvedl, já preferuji 8+1 Kirin 930... ;-)

To, že je výrobek určený pro CZ trh je naopak velice důležité a nemá to souvislost jen se servisem, protože se pak nestane, že se objevuje v telefonu rozsypaný čaj, nebo bude trpět nekorektností GPS či pásem LTE.
A s tou software podporou jsi také vedle.
Huawei ji má dobrou.
ramses33
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stm01 21. 11. 2014 01:18

Hádku o procesorech si rozjel ty. Já řekl svůj názor a doporučil oba telefony. Ty jsi tady začal vřískat jak kdyby jsi měl jízdu. Že bych někde popíral sám sebe jsem si nějak nevšiml. Začneš tady psát o Kirinu 930, 16nm technologii atd. Pokud vím tak tento Honor má mít Mediatek 6582, 28nm technologie, tak nevím proč to sem taháš. Dal jsem tip případným zájemcům o tento Honor. Mě se osobně vzhledově líbí více než Xiaomi, ale mám raději Qualcomm a jeho spolehlivější práci s GPS. Ano, Mediatek hodně zlepšil od určité verze práci s GPS, ale má zkušenost s tímto MTK 6582(co je v tomto Honoru) je neoddiskutovatelná. Měl jsem ho v telefonu já, má ho dcera, dva kolegové v práci a dva kamarádi. Zkrátka Qualcomm fixoval lépe. Samozřejmě MTK také funguje. Pochybuju, že Huawei bude speciálně kvůli ČR dávat nějak vylepšené toto MTK. Pokud se pletu, tak tím lépe pro majitele tohoto telefonu. Podle toho jak na každého reaguješ ohledně Huawei, tak budeš nějaký "absolutní" fanda značky. I když jsi hned reagoval, že tento Honor není nic extra. Omlouvám se zájemcům o tento telefon. :lol:
Tady jsou videa s porovnáním těch dvou telefonů.
https://www.youtube.com/watch?v=tBsnn3FpGyo , https://www.youtube.com/watch?v=7jlpNElv98c
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ramses33 21. 11. 2014 11:57

Neví někdo, kdy se zde bude Honor 3 oficiálně prodávat ?
ramses33
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D.Francis 21. 11. 2014 17:33

Na netu jsem čet, že od začátku prosince :)
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 2. 12. 2014 08:38

Honor 3C White Dual SIM by měl být skladem 4.12.2014 ;-]
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pisarm00 29. 12. 2014 11:17

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat a jeste jsem to nevypatral jak se spoustí funkce ovladani telefonu jednou rukou a pokud vite co to je ovladani v rukavicich? děkuji moc za reakce
Naposledy upravil myšpulín dne 29. 12. 2014 11:38, celkově upraveno 1
Důvod: Připojeno ke stávajícímu tématu
pisarm00
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 29. 12. 2014 11:20

Pokud víme, co je ovládání v rukavicích tak co? Ano, víme. A co teda chceš?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pisarm00 29. 12. 2014 12:10

jako co si pod tou funkci mam predstavit? vubec nevim a pak jak se zapina funkce ovladani jendou rukou u jinych telefonu jsem videt ze se treba display zmensi k jedny strane atd
pisarm00
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 29. 12. 2014 12:13

Funkce ovládání v rukavicích zvyšuje citlivost dotykové vrstvy a umožňuje tak ovládání telefonu např. v rukavicích.
myšpulín
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků