Htc one x nefunguje

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod malyzajicek 1. 12. 2014 21:16

Zdravim, znizeho nic mi kleknul telefon a nejde zapnout.Nefunguje hard reset ani nesviti dioda pri nabijeni. Kdyz pripojim k pc a zapnu, pc hleda ovladac,ale nenajde. Nejaka rada?
malyzajicek
Junior

Odeslat příspěvekod D.Francis 1. 12. 2014 21:35

Servis se nevyplatí - nový mobil :-)
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod polda 2. 12. 2014 08:03

Odnest do servisu , pravdepodobne odesla deska, znamy to problem. Pokud je v zaruce bude to OK, (HTC uznava zaruku dnem aktivace pristroje )
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod malyzajicek 2. 12. 2014 08:24

Je to sedivka, prodejce ukoncil pred rokem cinnost a dle recenzi stejne nikdy nic neppravil:( nemohla chcipnout baterka? To by asi svitila nabijeci led,ze?
malyzajicek
Junior

Odeslat příspěvekod D.Francis 2. 12. 2014 09:16

Jenže výměna baterie je drahá s nejistým výsledkem :-|

-- 02 pro 2014 09:17 --

To už si raději kup k vánocům nový mobil :-)
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod propa33 2. 12. 2014 10:03

Vymena baterku je draha? Na etradesupply ju kupis za 5 eur :) Sice ship stoji 17, ale to je druha vec :)) Vymenit baterku je otazkou par minut (stacia k tomu 3 gitarove trsatka, pinzeta a maly sroubovak:)). Ja som pred tyzdnom menil LCD, kedze odisiel digitizer - cele ma to vyslo na 50 eur namiesto 3500 Kc z HTC servisu.
propa33
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod D.Francis 2. 12. 2014 10:06

Myslel jsem drahá - v oficiálním servisu :-)
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod polda 2. 12. 2014 10:48

To bych nedelal sice se to tak tvari ale nemusi to byt. Jak jej mas dlouho ?
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod propa33 2. 12. 2014 11:08

D.Francis píše:Myslel jsem drahá - v oficiálním servisu :-)


Tak to ano:)

polda píše:To bych nedelal sice se to tak tvari ale nemusi to byt. Jak jej mas dlouho ?)


Ja osobne mam HOX cez dva roky, nikdy som nemal problem az pokym som nan nekydol vodu. Prave na xda (aspon pri HOX fore) Ti kazdy poradi prave etradesupply, kedze napr. LCD je OEM, takze ziaden fake - akurat pri LCD je problem, ze skor nez si ho objednas, musis rozobrat tel, pretoze HTC davalo do HOX 3 rozne LCD (Sharp, Sony a este jeden AU alebo tak nejak). Za ten tyzden nebol ziaden problem, vsetko opat funguje tak ako ma. Na xda najdes vlakna, kde ludia maju komponenty od nich uz dobrych par mesiacov a nikto nemal problem. Jedine co tam nezozenies je mobo :)

-- 2. 12. 2014 12:15 --

2malyzajicek: V Tvojom pripade bude najlepsie riesenie poslat telefon do HTC servisu, kde si spravia diagnostiku a nasledne Ti poslu kalkulaciu, kolko oprava bude stat (a co s telefonom vlastne je). Mas pravo s opravou nesuhlasit a oni Ti ho poslu naspat v stave, v akom si im ho zaslal. Ak to nebude doska, tak si to spravis sam za polovicny peniaz.
propa33
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod malyzajicek 2. 12. 2014 11:43

Telefon ma dva roky. Neni lepai ho otevrir a promerit tu baterii? Da ae tim neco zkazit? Krom zaruky,ktera uz neni
malyzajicek
Junior

Odeslat příspěvekod propa33 2. 12. 2014 12:01

Podla mna je lepsie poslat to do servisu. To, ze na nom uz nemas zaruku, to nijak nedevalvuje. Postup je ako som napisal - poslat do HTC, nechat si poslat kalkulaciu a nesuhlasit s opravou. Ak by bol v zaruke, tak by si ho logicky iba poslal na opravu a bolo by po probleme :)

Co sa otvarania HTC tyka, nie je to nic tazke (akurat ked uz odklopis LCD od zadneho krytu, musis davat pozor a pinzetou odlepit baterku od krytu, kedze je prilepena pomerne silnou paskou). Mne stacili na otvorenie HOX tieto veci:

-FENDER 351 Shape trsatka (mam Medium, ale mozno by som uvazoval este nad pevnejsimi, predsa len boli este trosku ohybne, ale islo to.
-maly krizovy sroubovak (vazne miniaturny:))
-pinzeta

Video ako otvorit HOX je https://www.youtube.com/watch?v=r-vdrbiBePA
propa33
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod R.EE 2. 12. 2014 12:18

Nejdriv to zkus dat na nabijecku a nech to tam delsi dobu. Pokud ja baterka uplne vybita, tak to trva treba i 15min nez zacne svitit dioda a na displeji se zobrazi stav nabijeni.
R.EE
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod malyzajicek 2. 12. 2014 12:26

V síti byl přes noc a stejně nic
malyzajicek
Junior

Odeslat příspěvekod polda 2. 12. 2014 12:49

Baterka by ti nemela chcipnout ze dne na den. Vetsinou odchazeni baterky provazi, restarty, rychle nabijeni atd aspon mesic - 14 dni predem.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod malyzajicek 2. 12. 2014 13:12

Tak pozor, změna. Snažil jsem se do pc nainstalovat různý adb a fastboot utility. Včera nic nešlo. Držel jsem volume down a připojil telefon k pc, v cmd napsal příkaz fastboot device a najednou telefon naskočil. Po tom co jsem ho odpojil od PC chcípnul. Dal jsem ho nabíjet do sítě a zatím funguje, akorát nevím, co udělá, až ho ze sítě vyndám. Každopádně jestli spadne, tak je to baterkou, ne? Jinak tedy netuším čím to bylo. Včera jsem zkoušel hard reset, různý utility a nic. Jestli pomohlo to připojení k PC se stisknutým volume down - netuším. Každopádně jsem zvědav, co telefon udělá dál
malyzajicek
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků