iPhone 6 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 15. 11. 2014 11:00

mark.libiak píše:. A za to ze si po sobe post ani jednou neprectes a neopravis Nic po tobe desifrovat nebudu, nejsem zadna enigma. Ted i lituji ze sem si cet tvuj nazor, blazne.

Udělá překlep a hned je blázen. Ty jsi idiot zase ;-)
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chaarliiee 19. 11. 2014 10:55

Ahoj, narazil jsem na problém po včerejší aktualizaci na IOS 8.1.1 Občas se mi ztratí možnost nahrávat video a musím restartovat telefon. S předchozí verzí se mi toto nikdy nestalo. Máte taky někdo tento problém?

Díky za info
chaarliiee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zplzne10 19. 11. 2014 15:16

Otázka k aplikaci Viber:

Po mem updatu na iP6 nemohu najít možnost, aby mi to nezobrazovalo náhled zprávy... Přitom na 4S jsem to měl vypnuté...

Diky
zplzne10
Junior

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 19. 11. 2014 20:17

Více --> Nastavení --> Upozornění --> Zobrazit náhled zprávy
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zplzne10 19. 11. 2014 20:59

No nemohu to najít... Na 4S jsem problém neměl, ale zády skutečně hledám marně..
zplzne10
Junior

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 19. 11. 2014 21:57

2014-11-19 21.56.19.png
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod R.a.l.f 27. 11. 2014 13:13

Zdravim,

mozna zvlastni dotaz :D ale...Budu misto petky porizovat sestku a zajima me, jestli je i u sestky nejakej rozdil v barve. Konkretne myslim v odolnosti/loupani barvy. Cerna petka byla tragedni, tak se chci tyhle situaci predem vyhnout.

Dikec))
R.a.l.f
Junior

Odeslat příspěvekod Creyzy 27. 11. 2014 14:28

Už černá 5S byla na tom podstatně lépe :) 6 je myslím naprosto v pohodě, rozhodně nic takového nepozoruji u sebe, ani u známých co také mají 6.
Creyzy
Junior

Odeslat příspěvekod Anonymni 27. 11. 2014 19:01

Souhlas, pouzival jsem ho cca 14 dni bez krytu a nikde nic, mame doma 5 nosenou taky v krytu a i kdyz je moc pekna, sem tam malinky tecky jsou.. Byt skoro neviditelne
Anonymni

Odeslat příspěvekod Djoker 29. 11. 2014 13:10

Ahoj všem,

Nekupoval jste někdo iP6 v alze? Jak dlouho jste cca čekali ? Ja jsem ve středu objednal černou 16gb a stále se stav objednávky nehnul.
Djoker
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kadliwt 30. 11. 2014 21:14

To je dotaz pro Alzu, ne sem.
D-O-P-P-E-L-K-U-P-P-L-U-N-G-S-G-E-T-R-I-E-B-E
kadliwt
Junior

Odeslat příspěvekod Djoker 1. 12. 2014 16:11

Hehe ty si opravdu myslíš, že mi Alza byla schopna říct nějaký orientační termín ? Vůbec.
Djoker
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod František I. 2. 12. 2014 17:29

Pánové, už delší dobu řeším dilema. Mám možnost vzít si u Vodafonu iPhone 6 k tarifu, chci variantu Gold, ale v této barevné variantě je u Vodafonu pouze v 16GB verzi, ale já jsem chtěl spíše 64GB verzi.
Jakou verzi máte vy? Stačila by vám vůbec 16GB verze? Díky.
František I.
Junior

Odeslat příspěvekod BreC 2. 12. 2014 17:42

To záleží jen a jen na tobě. Jen ty sám víš kolik mp3, fotek, her atd. si tam nahraješ. Já jsem měl iPhone vždy 16 GB a nikdy žádný problém s pamětí, 3Gs jsem měl jednou dokonce jen v 8GB verzi a taky jsem vyžil.

Ale v dnešní době je to asi fakt málo a co jsem četl tak iOS 8 zabírá o dost více místa.
Lidi jsou jak ryby, někdy plavou proti proudu.
BreC
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 2. 12. 2014 18:03

František I. píše:Pánové, už delší dobu řeším dilema. Mám možnost vzít si u Vodafonu iPhone 6 k tarifu, chci variantu Gold, ale v této barevné variantě je u Vodafonu pouze v 16GB verzi, ale já jsem chtěl spíše 64GB verzi.
Jakou verzi máte vy? Stačila by vám vůbec 16GB verze? Díky.

Jak to hodlas pouzivat? Fotky/videa/hry/app/hudba??

Ja mam 16gb a kupovat dnes, uz si za 64 priplatim, mam tam kolem 3.5gb mista jen fotky a videa.. Zbytek je rozlozeno mezi aplikace a hry.. Neco ukladam na icloud, ale tam je taky jen 5gb.. Uz zvazuju ze si zaplatim za to euro mesicne jeste dalsich 20gb
Anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků