telefon pod 5" s dobrým fotákem do 8OOOK

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod D.Francis 5. 11. 2014 22:02

S4 mini :)
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod veronikak 5. 11. 2014 22:24

Tak jsem precetla nekolik recenzi a na fotky ze z 1 comp. byly spise negativni. Tak jeste budu hledat dal. O s4 mini jsem take premyslela. Co LG G2 mini je horsi nebo lepsi nez s4 mini?
veronikak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod D.Francis 5. 11. 2014 22:30

V čem konkrétně lepší n. horší ?
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod veronikak 5. 11. 2014 22:53

Z hlediska kvality fotek a samozrejme take uzivani. Pokud muze nekdo srovnat, tak s cim byla vetsi spokojenost.
Telefony jsem si dala do srovnani a cetla jsem i recenze, ale chtela bych dalsi nazor.
Dekuji za odpovedi.
veronikak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod D.Francis 5. 11. 2014 22:57

Co se týká kvality fotoaparátu vybírejte mezi LG G2 a LG G3s :)
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod veronikak 5. 11. 2014 23:08

Prave jsem docetla nekolik stranek ohledne Huawei P7 a zatim se zda sama chvala. Jak si stoji oproti LG?
veronikak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod D.Francis 5. 11. 2014 23:35

Na P7 jsem zapomněl :) Také výborný…
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod beat 6. 11. 2014 01:30

veronikak píše:Tak jsem precetla nekolik recenzi a na fotky ze z 1 comp. byly spise negativni. Tak jeste budu hledat dal. O s4 mini jsem take premyslela. Co LG G2 mini je horsi nebo lepsi nez s4 mini?
Promiň, ale dát v dnešní době na recenze je prostě blbost. V dnešní době je "moderní" nadávat na kvalitu fotografií Sony telefonů..ale skutečnost je taková, že ty telefony nefotí vůbec špatně. Rozhodně ne tak špatně, jak se z nich dělá. Další věc je ta, že telefon je telefon a nikoli fotoaparát. Z1C má několik předností.. velmi dobře odladěný systém, prostředí je velmi jednoduché a blíží se čistému Androidu, výdrž na baterii je na výkon telefonu bezkonkurenční, hardwarová dvoupolohová spoušť fotoaparátu, odolnost vůči vodě - a hlavně prachu..a takhle bych mohl pokračovat dále.

A fotky z Xperia Z1 Compact?
xperia6.jpg

xperia5.jpg

xperia3.jpg

xperia7.jpg
Nic není dokonalé.
beat
Junior

Odeslat příspěvekod aldajan 6. 11. 2014 06:37

podle článku z1 com fotí určitě lépe než v porovnání s LG 2 mini a H G6, ale je to velikej rozdíl, a stojí za to si připlatit o několik tisíc víc,zajímá mě jenom ten foťák,protože telefon využívám převážně na občasné focení,internet,facebook,žádné hry nehraju

-- 6. 11. 2014 06:40 --

ptám se proto,protože jsem se dočetl, že nenáročný uživatel ani nevyužije výbavu,kterou Z1 com má
aldajan
Junior

Odeslat příspěvekod D.Francis 6. 11. 2014 11:42

Jestli chceš kvalitní foťák, tak si musíš připlatit… Jak to myslíš, že výbavu nevyužiješ? :-D S WP fotí výborně Lumia 925, pokud ti nevadí OS Windows Phone, vem ji…
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod beat 6. 11. 2014 11:51

Vše je o prioritách. Já si Z1C vybral pro jeho "kompaktní" rozměry, vysoký výkon(opravdu se někdy hodí), výbornou výdrž na baterii, vodě(ale hlavně prachu) odolnost a skvěle odladěný systém, kdy telefon za několik měsíců ani jednou "nespadl" nebo se sám nerestartoval.
Ten pocit že mi telefon vydrží a nemusím si hlídat baterii, nebo ten pocit že se nemusím dívat na výkon při multitaskingu, nebo při výběru náročné aplikace...ten mi za ten příplatek vždy stojí.
Dříve jsem se u telefonů obával delšího surfování, poslechu hudby a focení... Ale teď už nemusím.

Každý má jiné priority a proto je každý telefon jiný. A to je dobře a tak to má být.
Nic není dokonalé.
beat
Junior

Odeslat příspěvekod aldajan 6. 11. 2014 11:55

jj to vim,že Z1 com fotí lépe,ale chtěl jsem vědět jestli je to oproti třebas G6,lg g2 mini velkej rozdíl,to využití myslím tím,že používám pár aplikací,hry nehraju žádný tak dle článku ten kdo je jako já ani Z1 plně nevyužije.Ohledně telefonu tak chci android,tak jestli hodíte do palců pár fotomobilu do cca. 6 tis,díky
aldajan
Junior

Odeslat příspěvekod D.Francis 6. 11. 2014 12:12

Záleží, jak kvalitní fotky potřebuješ… :)
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod aldajan 6. 11. 2014 12:21

teď mám starši SE Xperia neo 8 mpx tak aby byly minimálně stejne nebo lepší
aldajan
Junior

Odeslat příspěvekod D.Francis 6. 11. 2014 12:30

Xperia M2, Xperia M2 Aqua
D.Francis
Uživatel deaktivován

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků