iPhone 6 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod sune2009 29. 10. 2014 08:09

Tak od pátku,co telefon mám,zatím relativní spokojenost.Ale stále je tam dost bugů,které snad vyřeší další aktualizace iOS.Krom toho spojení přes BT s něčím x km daleko,jsem o víkendu zjistil to,že se občas neodešle sms na dané číslo a je potřeba provést restart buď aplikace zprávy nebo obnovení síťového nastavení,dále včera nefungovala wifi,takže bylo nutné vypnout v polohových službách wifi sítě a pak znovu restart síťových nastavení.

S čím jsem opravdu spokojený je displej,který se mi zamlouvá díky pozorovacím úhlům apokud se člověk nezaměří na jemnost a nebo nemá porovnání s FHD nebo QHD displejem tak to nezjistí, a pak velikost.
sune2009
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cojecoje 29. 10. 2014 08:24

Zdravím,
mám Ip 5s a chtěl jsem si ho ještě rok ponechat, jenomže soused si koupil IP 6 a vcelku mě překvapil na živo. Na fotkách a videu nic moc, ale na živo je to opravdu féšák. I dysplaj se mi pouhým okem zdál krapec lepší než u mé IP5s, takže zítra mi dojde a jak jinak než verze space grey :))). Je pravda, že te´d po aktualizaci na Ios 8.1, také zaznamenávám špatnej Airdrop a vypadávající WIFI, ale jinak vše mi běží ako na drátku.
Iphone 6....
cojecoje
Junior

Odeslat příspěvekod _john_ 29. 10. 2014 08:40

Tak jak ctu tak ajfoun neumi ani sms odeslat? Big lol. A typek si ho koupi z duvodu "ze ho ma soused" a ze "je to fesak"

Ja vas iOvecky uprimne lituju.

Dnes jsem videl ajfoun plus v metru u nejakyho frikulina co tam s nim hrde maval. Samozrejme mel toho fesaka obalenyho v nejakym kondomu, aby se mu nic nestalo :))
_john_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sune2009 29. 10. 2014 08:59

john: stalo se mi to během víkendu z 80 případů asi 3x,takže to není zase tak hrozné.A já opravdu nejsem apple lover,což by Ti potvrdil každý na garáži.
Jen telefony rád zkouším a hledám,co mě bude vyhovovat nejvíc.Před iPhonem jsem měl G3 od uvedení na trh,předtím S5,L1520,L1020,G2,Note 3,Z2 a to je asi všechno letos.:-)
sune2009
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cojecoje 29. 10. 2014 09:39

john:
Opravdu smysluplná reakce :tleskani.

john: Tímto si mě utvrdil v pocitu, že každý z Nás má právo na život a na vyjádření...... ;-)
Iphone 6....
cojecoje
Junior

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 29. 10. 2014 10:10

Nechápu, co je divného na tom, mít tlf v obalu. Pokud to někomu nevadí a chce svou nemalou finanční investici ochránit před poškozením, tak pouzdro je vcelku logická volba. Možná by nebylo na škodu, místo debilních postů, rozhlédnout se v tom metru, zda měl fešáka v kondomu jenom on nebo snad i nějaký jiný blbec s jinou značkou tlf...

sune: já musím zaklepat...zatím vše funguje jak má.
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sune2009 29. 10. 2014 12:29

Karl: tak nedá se nic dělat,ono to zase krom toho nefunkčního volání není nic hrozného.Jen spíš,že člověk čekal trošku něco jiného.Ale to je jak u G3,většina kusů trpěla na nějaké problémy a té mojí se to vyhýbalo...Nechám tomu čas a uvidíme jak se to časem vyvine...
sune2009
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 29. 10. 2014 16:23

Naštěstí se u Apple nemusíme děsit toho, kdy přijde ta nebo ona aktualizace (nebo jestli vůbec), jako u Androidů, kdy záleží na lokalizaci nebo u jakého operátora byl tlf koupen...
U mne se karta trošičku obrací: po relativně bezproblémové LG G3 nemám problém ani s iP6 O:-)
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 29. 10. 2014 17:18

Karl Kopfrkingl píše:Nechápu, co je divného na tom, mít tlf v obalu. Pokud to někomu nevadí a chce svou nemalou finanční investici ochránit před poškozením, tak pouzdro je vcelku logická volba. Možná by nebylo na škodu, místo debilních postů, rozhlédnout se v tom metru, zda měl fešáka v kondomu jenom on nebo snad i nějaký jiný blbec s jinou značkou tlf...
.

Ne všichni chtějí koupit relativně hezkou věc, teď nemyslím konkrétně iPhone, a zavřít ji do šprcky, aby to vydalo najednou odpudivě. Píšeš rozhlédnout se v metru, blbci.. Takže ty jsi ten další blbec, co sám píšeš? Logická volba to rozhodně není.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 29. 10. 2014 18:34

a) já jsem jenom pojmenoval to, co jiný chytrý uživatel naznačoval - čili to, že strkat tlf do pouzdra je něco nenormálního. Pokud bys četl můj post pozorně, tak by ti asi došlo, že jsem se majitelů telefonů v pouzdru zastával.
b) v MHD by ses rozhlížel marně - s lůzou nejezdím.
c) pouzdro je vždy otázkou ceny a vkusu. Dají se pro ten nebo onen přístroj najít i vcelku vkusné, kdy ani není poznat, že tam nějaké pouzdro je.
d) na G3 a SGS5 pouzdro nemám. Na iP6 ano.
e) rozhodně bych netvrdil, že rozhodně to logická volba není...
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sune2009 29. 10. 2014 18:41

Karl: mě přijde,že kam přijdeš tady na MM tam se s Tebou někdo hadá.Snad to není nějaká asociace s Tvým avatarem a nickem.:-D
sune2009
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ramses33 29. 10. 2014 18:52

Nový příspěvekod Karl Kopfrkingl 29. 10. 2014 18:34

b) v MHD by ses rozhlížel marně - s lůzou nejezdím.


Zajímavé................ :-]
ramses33
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 29. 10. 2014 18:58

Taky jsem si toho všiml. Ať napíši cokoliv, tak se najdou stejné "firmy," které hned přispěchají s opačným tvrzením nebo si v postu najdou něco jiného, co začnou rozporovat. Je to vcelku komické a za ty roky už i trapné.
Můj nick souvisí čistě pouze s tím, že tento film považuji umělecky za excelentní a výkon Rudolfa Hrušínského za maximální. Krom toho jsem pár krát, s režisérem tohoto filmu, strávil hezké chvíle u piva v mé oblíbené hospodě. Už se tady ale našli i pitomci, co mne obvinili ze sympatií k fašismu :D Co k tomu víc dodat...
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ramses33 29. 10. 2014 19:05

Písnička - refrén-co máš v podpisu souvisí s něčím jiným, když chceš být dokonalý tak je to v této souvislosti dost legrační.... :-]
ramses33
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 29. 10. 2014 19:07

nikdo není dokonalý...já také ne.
Ale dost OT - a vraťmě téma zpět k iP6 8-)
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků