Lenovo Vibe Z2 Pro - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod orgasmic 12. 10. 2014 08:00

Tak uz je doma. Nadherny kus HW a ten display!
Kam se na nej hrabe LG G3.
Podle me nejlepsi mobil na trhu a za super 14tis.
Zpracovani nema chybu. Je cely kovovy, baterka vydrzi dele nez u Samsungu S5.
Vyborne jsou profi moznosti nastaveni u nastaveni foto.
I pres kovove telo vyborny signal. Opet lepsi nez u S5.
Pri delsim hrani se telo zahriva, ale neni to nic hrozneho...stejne hreje i HTC u svych kovovych modelu.
Kdyz budete mit otazky, tak se ptejte.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod smajlik2 12. 10. 2014 08:55

Tak trochu závidím, sice si ho můžu dovolit koupit, ale je to prostě drahý :-) Za stejný peníze se dá koupit třeba slušný notebook...
A na heurece jsem viděl i nějaké červené připomínky od majitelů.

Zajímalo by mě jak zvládá roli navigace (zapnutý displej, GPS a zároveň nabíjení), hlavně co se týče zahřívání?
smajlik2
Junior

Odeslat příspěvekod D.Francis 12. 10. 2014 08:58

Designově super,nejvíc se mi líbí v provedení Titan :)
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod orgasmic 12. 10. 2014 09:13

Jako navi a dobijeni v aute jsem jeste nezkousel, ale pocitam, ze zde zadna zmena nebude a bude zhnout jako Slunce od HTC :D
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Metempsicosi 12. 10. 2014 15:04

Mohu se zeptat z jakého telefonu jsi přecházel na Lenovo Vibe Z2? Také o něm totiž uvažuji, ale podle rozměrů to vypadá ne pěkné pádlo. Manželka má totiž LG G2 a myslím že větší bych v pohodě skousl :-)

-- 12. 10. 2014 15:09 --

Ještě se zeptám jak moc je vystouplá optika foťáku? Co repro, zvuk kvalitní? Na heuréka nikdo psal jak zápor "chrastění tlačítek (fakt buttongate)", nevíš co to znamená? Rohy a boky jsou ostré? :-)
Metempsicosi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BullitStar 12. 10. 2014 15:36

Pane metempsicosi, zakladatel porovnava vibe z2 pro s S5 ci premiovym htc, tak si myslim, ze Vase otazka z ceho prechazi je asi zcestna, ma s cim porovnavat a to je dulezite:-D=-O
Honor 6
BullitStar
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 12. 10. 2014 16:51

Prechazel jsem z S5.
Rohy jsou ostrejsi, ale me to subjektivne nevadi, dobre se drzi na sirku.
Display je sice velky, ale nabizi nejmensi ramecky na trhu.
S kvalitou repro nemam problem. Hraje ciste a hlasite.
Ramecek kolem optiky vystouply je.
Tlacitka nechrasti.
Z telefonu jsem porad nadseny.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cwj24 14. 10. 2014 15:20

Zaznamenali jste problemy s GSM signalen? Nekdy mam proste sit nedostupnou, kdyz je slabsi signal.

Jinak jsem z telefonu nadseny, prechazel jsem z LG G2. Jediné co mi chybí, je dálkové ovládání na TV, ale to jsem beztak použil jen 1x za měsíc, když jsem nemohl najít ovladač, takže se s tím dá žít.
cwj24
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karel01 16. 10. 2014 11:55

Silně o něm uvažuji, potřebuji telefon na 2SIM. Přechod z Note 2 asi nebude tak velký problém, co se týče velikosti.
Chci se zeptat, zda má notifikační diodu. A zda jde volit barva pro různé události. V Note 2 používám aplikaci Light Flow.
Karel01
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GiFu 16. 10. 2014 13:10

Jsem na tom stejně, chci přejít z Note 3. Už mi hrozně vadí nádstavby Samsungu. Všude jsem ale viděl jen nabídky za 18k a to asi nedám.
Galaxy Note8
GiFu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 19. 10. 2014 14:18

Já koupil na Alze za 14tis.
Notifikační dioda má 3 barvy.
Problém se signálem naštěstí nepozoruji.
Akorát nechápu jednu věc...jsem v Číně a chtěl jsem si na data koupit čínskou 4G simkartu.
V obchodě si s tim týpek hrál dlouho a pak mi řekl, že jedou data pouze na EDGE. Přitom jsem českou SIM dal na druhý 2G slot a čínskou SIM na první 4G slot.
Prodavač mi řekl, že ten přístroj zřejmě nepodporuje čínské 4G, ale jen evropské...jak je to možné, když jde o čínský mobil? :)
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D.Francis 19. 10. 2014 17:09

Protože máš přístroj určený pro evropský trh ,podporuje pásma FDD -LTE :) Kdyby jsi měl Vibe Z2 Pro s TDD- LTE čínskými pásmy, nefungoval by ti zase u nás.
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod monocay 20. 10. 2014 08:13

Zdravim,

mam tento telefon dva dni.

Co ma ale pomerne dost stve - pri foteni za slnecneho pocasia sa na vela fotkach objavuje "lens flare" - luc svetla cez celu obrazovku. Riesenie je bud fotit z ineho uhla, aby sa neobjavoval, alebo spravit rukou "striesku" aby sa efekt neobjavoval.

Zjavne sa objavuje ak slnko dopada na cocku z boku.

Tu je priklad:
Obrázek

Hlavna otazka by bola, ci je to problem mojho kusu a mam ho reklamovat, alebo nieco co je pre z2 pro "normalne".

Dakujem!
Anton
monocay
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod opasino 20. 10. 2014 08:23

Karel01 píše:Silně o něm uvažuji, potřebuji telefon na 2SIM. Přechod z Note 2 asi nebude tak velký problém, co se týče velikosti.
Chci se zeptat, zda má notifikační diodu. A zda jde volit barva pro různé události. V Note 2 používám aplikaci Light Flow.

Přechod z Note 2 nebude žádný problém, jsou kromě malých detailů rozměrově takřka stejní.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod xtonda 26. 10. 2014 18:52

V recenzi na Heurece někdo má výhrady k podpoře LTE, ve specifikaci na lenovo.cz není uvedena podpora Band 8, V katalozích PDAdb a GSMArena ale podporu uvádějí. Může prosím někdo, kdo Vibe Z2 Pro už má, ověřit, že telefon podporuje všechna aktuálně používaná LTE pásma, což jsou:

Band 3 (1,8 GHz - současné GSM 1800) - používají všichni
Band 8 (900 MHz - současné GSM) - Vodafone Turbo Internet.
Band 20 (800 MHz - nové příděly, bývalé TV pásmo) - používají všichni

Dík
xtonda
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků