Nokia N8 - obecná diskuse, dostupná Belle

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod DaewooMaster 22. 9. 2014 16:44

sid píše:teď jsem na své N8 děla hard reset, odinstalovávl nějaké blbiny a chtěl dát skype, ale ouha, za prvé mi ho obchod ani nenajde , když jsem si ho na netu v ovishopu našel a přes webový prohlížeč zadal přímo adresu v N8 tak jsem ho stáhl a nainstaloval, jenže spustit jde, ale po zadání jména a hesla se dál prostě nepřihlásí, přide mi to že se vůbec nepřihlašuje na net a j jedno zda mám připojení přes mobilní data nebo wifi, neví někdo co s tím ? nokia evidentně už na symbian sere, skype jsem instaloval tento :
http://store.ovi.com/content/20924

Už to určitě proběhlo - M$ oficiálně znemožnil uživatelům Symbianu zalogovat se do Skype dne 16.9.2014. :(
Zkus třeba Viber, ten by měl jet dál...

PS: Nokia s tím nemá nic společného, té už dávno mobilní divize nepatří! :'(



uiqjirka píše:Skype uz davno jede na jinem protokolu + je potřeba mit microsoft ucet.

To samozřejmě není pravda. :pozor Můžeš se přihlásit i přes M$ účet, ale nemusíš...
• Daewoo Leganza 2.0 CDX (2002)
• Renault Clio III Grandtour 1.2 LS Extreme (2010)
• Asus Zenfone 9 16/256GB (T-Mobile)
• Nokia N8-00 Belle Refresh (O2, manželka)
DaewooMaster
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sid 22. 9. 2014 19:45

-docela prasárna od microsoftu
-na PC se lze přihlásit jak skype tak ms účtem
-na windows phone jen ms účtem

ten Viber mi ale skype nanahradí, ne ? přeci moje kontakty by se musely taky přihlásit na viber
sid
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod šulda 23. 9. 2014 08:17

Proč prasárna? Vždyť píšou že jim to je líto :mrgreen: Je třeba si uživatele symbianu udržet aby neutekli jinam až budou vybírat nový železo :twisted:
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DaewooMaster 23. 9. 2014 11:07

sid píše:ten Viber mi ale skype nanahradí, ne ? přeci moje kontakty by se musely taky přihlásit na viber

Ano, Viber je ekvivalent Skype, takže obě strany musí použít Viber. :-|
• Daewoo Leganza 2.0 CDX (2002)
• Renault Clio III Grandtour 1.2 LS Extreme (2010)
• Asus Zenfone 9 16/256GB (T-Mobile)
• Nokia N8-00 Belle Refresh (O2, manželka)
DaewooMaster
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sid 23. 9. 2014 11:39

sid píše:ten Viber mi ale skype nanahradí, ne ? přeci moje kontakty by se musely taky přihlásit na viber


Ano, Viber je ekvivalent Skype, takže obě strany musí použít Viber. :-|


jasně, já si to myslel, ono já beztak mám N8 jako záložní telefon, takže je mi to už fuk, jinak mám lumíi 820, ale znám někoho kdo ještě N8 provozuje a teď je díky MS mobilně bez skype
sid
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod majeje 23. 9. 2014 11:49

jj, Viber bohužiaľ nedokáže na symbiane to, čo na ostatných mobilných os vie, teda sprostredkovať hlasovú komunikáciu skrz wifi resp. mobilný internet. Možnosťou pre nás, ktorí ešte používame symbian a chceme hlasovo komunikovať cez datové baliky resp. wifi, je napr. Fring. Ja stále používam N8 a som spokojný :) Každému čo vyhovuje :) Dúfam, že WhatsUp ponukne volanie cez svoju symbianovsku aplikaciu.
majeje
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 23. 9. 2014 11:52

To samozřejmě není pravda. :pozor Můžeš se přihlásit i přes M$ účet, ale nemusíš...


Jak kde, takze to pravda je.U WP uz jen pod Microsoft uctem a i PC ceka take tento upgrade, jen Microsoft ucet.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod energizer01 23. 9. 2014 12:35

U WP samozřejmě jo, protože to je Microsoftí produkt. Na Symbianu to stále, pokud vůbec, funguje standardně Skype jménem. Mě to stále na 5630 jede, bohužel už dost lidem to nejde. Pátrám po řešení, doufám, že se ho dopátrám. Co se týče Whatsapp tak až bude umět hlasovou komunikaci, bude jí umět určitě i na Symbian a to včetně 3rd, protože toto je jediná firma současnosti, která na Symbian nesere.
energizer01
Junior

Odeslat příspěvekod šulda 23. 9. 2014 17:14

"Jak kde takže to pravde je." No můj pětiletej synek si taky stojí za svým :mrgreen: Na droidu nebo jabku je to prosím vás jak?
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DaewooMaster 24. 9. 2014 10:16

@šulda: Na Androidu to určitě jde normálně Skype jménem.

@energizer01: A ještě JETI! O:-)
• Daewoo Leganza 2.0 CDX (2002)
• Renault Clio III Grandtour 1.2 LS Extreme (2010)
• Asus Zenfone 9 16/256GB (T-Mobile)
• Nokia N8-00 Belle Refresh (O2, manželka)
DaewooMaster
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavekm 30. 9. 2014 07:19

Skype jsem ted na me N8 vyzkousel a vse funguje jak ma. Aspon zatim.
slavekm
Junior

Odeslat příspěvekod scotch11 17. 10. 2014 08:08

Zdravím. gNewsReader od včerejška problém se spojením na Google. Jde jen o můj problém? Toto už by byl docela hřebík :-))
scotch11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DaewooMaster 26. 3. 2015 09:43

Včera se udála naprosto nečekaná věc - je dostupná nová aktualizace map (datum vydání 26.02.2015)! :shock:
Jedná se o verzi 00.02.54.223.

Snad to není ještě úplně poslední aktualizace... :tleskani
• Daewoo Leganza 2.0 CDX (2002)
• Renault Clio III Grandtour 1.2 LS Extreme (2010)
• Asus Zenfone 9 16/256GB (T-Mobile)
• Nokia N8-00 Belle Refresh (O2, manželka)
DaewooMaster
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod scotch11 26. 3. 2015 10:17

Ano, potvrzuji. Propíráno již od včerejška ve vlákně Nokia naviguje...
scotch11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krokodeel 7. 7. 2015 19:01

Pritulce najednou přestal fungovat reprak na N8, mozna pád, ale těžko říct, jeste to pak fungovalo. Nestalo se to taky někomu? Ja ji slyším, ale u ni je naprostý ticho. Jestli se to vůbec vyplati opravovat :-( hlasitej odposlech je ok...
krokodeel
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků