Poraďte nejlepší aplikace pro organizaci času

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod malejarda 8. 8. 2014 07:40

Ja se snazim pouzivat defaultni predinstalovane aplikace v Androidu a jsem spokojen, takze vsechny aplikace pro organizaci casu mam ty defaultni, co jsou v ROMce od vyrobce, a to mam cinsky telefon.

Jinak co se tyce ostatnich aplikaci, tak mam zakoupeny jen tri aplikace, ktere nemaji predinstalovany ekvivalent, Locus Map Pro, Cerberus a Tapatalk. Jinak mam jeste par warez aplikaci, o kterych zatim nejsem presvedcen, zda ma cenu je zakoupit, zatim je takto zkousim, iGO primo, gReader, TinyScan Pro, Moon+ Reader a Callrecorder od skvalex. Locus a Tapatalk jsem take pouzival asi rok jako warez, nez jsem se rozhodl je koupit, protoze 15 minut davanych Google Play na otestovani aplikace opravdu nestaci.
malejarda
Junior

Odeslat příspěvekod Fangornx73 8. 8. 2014 21:42

Na iPad a iPhone používám:
Kalendář
- Week Cal - na rozdíl od jiných umí nadefinovat barvy pro určitá slova v předmětu události stejně, jako to mám v Outlooku. Synchronizovaný s Outlookem a informačním systémem. Používám oddělené kalendáře pro soukromé a pracovní události a zobrazuju je v jednom kalendáři jak na iOS, tak v Outlooku

Poznámky
- OneNote - super poznámky automaticky synchronizované do PC a obráceně

Úkoly
- výchozí v iOS a synchronizované s Outlookem a firemním informačním systémem
Fangornx73
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mejty 8. 8. 2014 22:56

mejty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Horymirek 12. 8. 2014 08:01

Myslím, že se tady dost opomíná TOUCHDOWN
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nitrodesk.droid20.nitroid

Je to sice dražší věc cca 400kč, nicméně Exchange klient se všemi vymoženostmi jako Kalendář, Emaily, Kontakty, Úkoly, Poznámky a hlavně Kalendář, který se synchronizuje se serverem. Navíc prostředí je super a má hodně nastavení. Widgety na plochu jsou nastavitelné a vidíte vše ihned a s upozorněními.

Lepší nástroj pro použití ve firmě i soukromě jsem zatím nenašel a tento systém používám již několik let a jsem velmi spokojen. Jediná nevýhoda je, že Poznámky nemají widget a musí do aplikace, ale to mi až tak nevadí.
Horymirek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod alfan 12. 8. 2014 09:23

TouchDown jsem uvadel a opravdu je super
alfan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pavel.svejda 12. 8. 2014 20:59

Na Windows Phone doporučuji Chronos Calendar.
http://www.windowsphone.com/cs-cz/store/app/chronos-calendar/18aae83d-c70c-4ac1-8bf6-c6e726e031df

Lepší kalendář jsem nenašel.

Obrázek
pavel.svejda
Junior

Odeslat příspěvekod alfan 13. 8. 2014 08:13

Skoda, ze Chronos Calendar neumi exchange ucet.
alfan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod demon3333 20. 8. 2014 12:03

Máte nekdo kvalitni zkusenost s evernote? Premyslim o koupi, ale nevim, jestli je nejlepsi, dekuji moc za nazory, snad jsem ve spravne sekci
demon3333
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 21. 8. 2014 05:52

DGT Toodledo,pokud se tedy bavime o organizeru,neznam nic co by se mu ani bližilo,většinu zde zminovanych aplikací jsem vyzkoušel ale hledal jsem opravdu organizer se synchrem kteremu nebude chybět nic kličoveho co organizer mít má.Jedina nevyhoda je že ten kdo od něj očekava funkčnost pouze ve stylu Bussines kalendaře atd,ho do pěti minut odinstaluje aniž by zprovoznil jedinou pokročilou funkci,pokud si neprostuduje manual protože je to opravdu organizer a nikoliv kalendař s funkcí organizeru.
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rydlo 24. 10. 2016 17:00

Jsem pro toto http://www.pc-sluzby.net/spojeni-androi ... -explorer/
Ideální k tomu ještě MS Outlook v PC
rydlo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jiri.filip 16. 3. 2017 09:17

Ahoj,

pro Windows 10 Phone (Lumia 950 XL DS) sháním aplikaci pro organizaci času, která v ideálním případě plně odpovídá pravidlům GTD (Get Things Done). Tzn. dodržuje pravidla GTD a má všechny pro to potřebné funkcionality.

Aplikace může být placená, ale pouze jednorázově. Nemám problém za skutečně kvalitní appku jednorázově zaplatit do 3 tis. Kč, ale v žádném případě se nechci zavazovat k pravidelnému ročnímu placení.

Podmínkou je lokální instalace appky v telefonu s možností zálohovat data někde v cloudu.
Plusem by byla funkčnost appky i na PC s Windows 10.
Appka může být i v angličtině nebo němčině.

Prošel jsem zahraniční fóra a našel několik tipů. Až na jeden (Tudumo) ale všechny zatím skončily na tom, že nabízejí jen pořízení formou pravidelného předplatného (Facile Things; GTD Next; Week Plan; Wunderlist), nebo nebyly pro Windows 10 Phone (Trello; Thinking Rock; Toodledo).

Máte někdo osobní zkušenost s Tudumo, nebo tip na jinou GTD appku splňující výše uvedené požadavky?

Předem díky za tipy.
DAP: SONY NW-WM1Z | NW-WM1A | NW-ZX300 | NW-A55
Headphones: Beyerdynamic Avento Wired | T51i | KOSS Porta Pro
IEM: SONY IER-Z1R

Mobile: SONY XPERIA PRO-I | SONY XPERIA 1 V
jiri.filip
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků